Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.05.2016, 07:05   #722
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez krzysiek032 Podgląd Wiadomości
A co się dzieje gdy nastąpi przerwa w dopływie prądu?
Można wrócić do starego firmwaru jak z nowym coś nie tak będzie?


Ja nie znając nazwy technologii trafiłem jedynie na ten obrazek z lewej i opis do niego, że jest zastosowana wentylacja i dzięki temu jest cicha praca. O nie wciąganiu kurzu nic nie było.
Dokładnego info o działaniu nie potrzebuję. Ufam firmie
I tak dużo opisali jak teraz czytam. No i te obrazki.
Tylko nie wiedzieć czemu wspominają o tej technologii przy 209EBK, 209DBK a przy S09XLT już nie.



Na to nie natrafiłem . Dzięki wielkie.
Żeby tyle się trzeba było naszukać ehh. Producent przy każdym modelu powinien opisywać wszystko co potrafi napęd.
To ja mam się domyślać czy napęd S09XLT na 100% ma wszystko to co 209EBK?

P.S. Łatwiej Cię widzę zastać na forum niż mailowo. Ale ważne że się udało.
Pozdrawiam.
Z zasilaniem teoretycznie przy przerwie w zasilaniu po włączeniu napęd powinien przywrócić oprogramowanie poprzednie ale praktycznie wszystko jest możliwe ....dobrze posiadać UPS lub gwarancję na sprzęt ...
Ale aktualizacja oprogramowania trwa około 1minuty - raczej tylko wyjątkowy pech musiałby się trafić z zasilaniem ...
Oprogramowanie można tylko nieoficjalnie przywrócić do wcześniejszych wersji (DVRTool)
DVRTool v1.0 - firmware flashing utility for Pioneer DVR/BDR drives

209EBK, 209DBK S09XLT \ czy też wersje azjatyckie czy amerykańskie technicznie są identyczne - różnica to tylko inny soft zainstalowany...
Trudno mi powiedzieć czemu brak w opisie Increased life expectancy dla BDR-S09XLT ale też trzeba pamiętać że dziś firmy napędy optyczne traktują jak zło konieczne i minimalizują wszystkie koszty związane z reklamą \dystrybucją\ promocją itp itd..... być może opis napisała jakaś osoba z infolinii czy działu
w którym jest milion rzeczy...


Konstrukcja\ typ BDR-209M określa wszystkie modele BDR-209\S09 które mają wsparcie dla DVD-RAM \ BD-R \BD-RE XL ...

To niestety prawda że łatwiej mnie tu zastać niż w domu ale to @Barteza wina że mi tu drugi dom postawił
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post