Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.01.2017, 15:10   #9
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez stefan999 Podgląd Wiadomości
@misiozol:
jeżeli chodzi o cdburnerxp - przyzwyczaiłem się do niego, jest prosty i lekki, od 1.5 roku nagrywam nim praktycznie wszystko z powodzeniem oprócz płyt DL i ciężko mi się przestawić na coś innego, tym bardziej na coś tak bogatego w opcje jak imgburn... no właśnie, apropo imgburn - znasz bezpośredni link do takiego tematu (opisującego konfigurację pod kątem różnych rodzajów płyt, pytanie nr III powyżej) ?? bo mam problemy ze znalezieniem, po wpisaniu słowa kluczowego "imgburn" wyświetliło mi 647 tematów w najróżniejszych działach, nie ogarniam :/
To sie od-zwyczaj bo bedziesz miec problemy z DL Pora zaczac ogarniac i poszukac mi wyswietli to samo ale jak sprobujesz dodac DL to sie nieco zawezi, i patrzaj ty nawet znalazlem zajelo mi to 30sekund Samsung sh-224gb nie widzi nagranych przez siebie DVD DL palinik inny ale mowa o tym samym
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post