Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.05.2018, 17:10   #27
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez paniyo Podgląd Wiadomości
Dzięki za odpowiedź
Jeśli jest to jednostka zewnętrzna.
Ta wersja jest blokowana przez ani makemkv ani Anydvd.
Powiedziano mi, że LG jest odpowiedzialny za blokowanie tej wersji.

Nie znam tego tematu.
Nie wiem, gdzie można pobrać wersję 1.01v
Widziałem tę metodę łatwiej niż inne sieci.
Raz mam fimware 1.01v, gdy zmieniam go w bin

Dziękuję bardzo
Jak jest blokowane UHD to tylko można obniżyć wersję firmware metodą
DosFlash V2.0 patched to support BH16NS40/BH16NS55 drives lub myce-DosFlash V2.0 patched to support BH16NS40/BH16NS55 drives

Ale problem jest taki że program DosFlash nie wykrywa napędów USB .
Trzeba zdemontować napęd z obudowy USB i podłączyć go pod kontroler SATA 1~4 w komputerze z Windows 7 32 bit lub XP 32 bit gdzie dysk pracuje w trybie IDE .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post