Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.12.2021, 22:16   #12
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,463
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
na chwile obecną myślę że najlepiej jak ogarniesz sobie jakikolwiek budżetowy dysk do kilkudziesięciu złotych tak by się samemu pobawić z tym wszystkim i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jak Ci wcześniej napisałem jest część gier, która nie radziła sobie w przypadku zbyt dużej szybkości dysku. Wiem to niestety bardziej z teorii a nie praktyki, co znaczy że nie rozwiązywałem tego problemu (choć na moim dysku była część gier, która nie chciała kompletnie odpalić z HDD, a oryginały jakoś tam startowały z płyt)

Oczywiście warto zainteresować się też rozwiązaniem takim jak FHDB gdzie instalujesz FreeMCBoot na dysku a nie na memorce (stąd nazwa nie FMCB a FHDB tak w skrócie) co oczywiście przekłada się też na inny start konsoli.
Inaczej ma się kompatybilność z HD Loader a inaczej z OP Loader, więc i tutaj by przysiąść. Ja niestety z racji czasu odłożyłem temat PS2, (choć nie na wieki) ale też dla tego nie jestem w stanie udzielić Ci wszystkich odpowiedzi. Jeśli szybkość nie była by problemem w odtwarzaniu z perspektywy przyszłości, to nie ukrywam że tak jak sugeruje misozol, a mając adapter na SATA też zakładał bym SSD

a tak na marginesie...
przeglądnij wątki w tym dziale, jest tu bardzo dużo cennych informacji od paru kolegów z forum w dziale konsole/hardware np:
Adapter IDE2SATA do PS2 Network Adaptora

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 26.12.2021 o godz. 22:24
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post