Cytat:
|
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
khem khem - spock - zerknij do slownika ortograficznego i popraw to co popelniles w swoim poscie - bo zeby wypadaja, inna sprawa ze takie byki sa lepsze od wielu tu wymienionych lolkow...
|
Gratuluje znajomosci zasad pisowni... czyms sie trzeba dowartosciowac, co

Dziekuje za zwrocenie uwagi i pozdrawiam
Ps.
Zasze sie zastanawialem dlaczego niektorzy sa uprzedzeni do Ciebie...