Dyskusja: Jak naprawić ac3?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2005, 01:10   #2
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,436
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam

Widzę tutaj kilka rozwiązań :

1. Przerobić ten plik *.ac3 na *.wav i wczytać go do DVD Maestro. Można to zrobić za pomocą programu HeadAC3he, który jest TU ,opis jak to zrobić (punkt 3)

2. Połączyć ten plik audio z video za pomocą TMPGEnc (opis - post 5, punkt 3), wczytać go do Subtitle Workshop i w nim wykonać napisy, zresztą do tworzenia napisów nadaje się lepiej niż DM.

3. Spróbować naprawić plik za pomocą programu BeSliced, można go pobrać, wraz z innymi przydatnymi programami TU. Uruchamiasz program, pojawi się ikona ze starszym gościem, przenosisz na nią plik *.ac3 i wybierasz Fix file, zostanie utworzony nowy, miejmy nadzieję naprawiony plik.

4. Można też spróbować przerobić go za pomocą AC3 Machine (jest w paczce programów z BeSliced). W polu Input podajesz odpowiednią ścieżkę dostępu do Twojego pliku w Output jakąś nową nazwę i nawet nic nie zmieniając klikasz przycisk Give me AC3!.

Coś z tego napewno zadziała

Pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post