Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.07.2004, 21:02   #1
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
§ -8-

W zasadzie, to bzdura
ale w koncu w tym dziele chodzi o wykrywanie bledow

jako, ze slowo crac k zostalo ocenzurowane, to w regulaminie pojawily sie gwiazdki - § -8-

wiadomo o co chodzi, ale potem ktos sie tym moze bronic w przypadku wyciagniecia konsekwencji 8)
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.07.2004, 21:05   #2
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
hehe...
Jak tylko spojrzałem na treść tematu to wiedziałem o co chodzi
Punkt § -8- regulaminu jest nam dobrze znany ... natomiast nowi raczej go niewidzieli 8)
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:14   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kiedys z ciekawosci przeczytalem... jakis rok po rejestracji a tak na serio to mimo to nie zdazylo mi sie ostrzezenie od adminow o przeginaniu - imho regulami jest zyciowy i wystarczy logicznie myslec zeby go przestrzegac - czego o niektorych nowych powiedziec nie mozne
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:15   #4
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no nie wiem, ja tam go dzis czytam po raz pierwszy
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:17   #5
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
no nie wiem, ja tam go dzis czytam po raz pierwszy
Ja, o ile pamiętam to przeczytałem go tydzien po rejestracji
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:27   #6
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja roszke czytalem, ale innym by sie bardziej przydalo
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:30   #7
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja przeczytałem regulamin jakieś pół roku po rejestracji, ale nigdy jeszcze nie dostałem zadnego upomnienia , a może dobrym pomysłem byłoby umieszczenie go w takim miejscu jak umieszczony jest aktualnie temat "Ogłoszenie: Dotyczy niektórych użytkowników"
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2004, 21:39   #8
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Popieram bo niektorym przyda sie glebsze przestudiowanie regulaminu
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:03   #9
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam pytanie do administratorów i moderatorów: Dlaczego pkt. 8 nie obowiązuje podpisu użytkownika? Już u paru użytkowników, którzy są aktywnymi uczestnikami forum.cdrinfo.pl, widziałem linki do warez'ów, filmów divx, mp3, cr.ac.k'ów, seri.a.li, itd. & itp.!!!

Ostatnio zmieniany przez luminat : 11.08.2004 o godz. 13:08
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:08   #10
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
daj jakis przyklad...
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:23   #11
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie są to linki bezpośrednie do ściągnięcia jakiegoś crac.ka lub seri.ala, a jednak do serwisów na któych można sciągnąć te rzeczy lub znaleźć bezpośredni link do cra.ck'a bądź seri.al'a. Przykładu nie podam, bo nie będą donosił na konkretnego użytkownika.

Jeszcze jedno pytanie:
Jakiś czas temu było głośno o tym że trzeba usunąć konfiguracje komputera i bannery z podpisu. Ja się dostosowałem do tego, ale niektózy nie dostosowali się do usunięcia bannera (grafiki) z podpisu, a nawet dodają nowe (sic). Czyli mam rozumieć, że ten pkt. regulaminu nie obowiązuje i mogę przywrócić do podpisu konfigurację kompa.

Ostatnio zmieniany przez luminat : 11.08.2004 o godz. 13:27
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:25   #12
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

to o czym pisal luminat to prawda - tez nie chce odawac nickow, choc dwa pamietam swoja droga pozdro dla CUKROWNI i PUDELECZKA (cytaty z podpisow)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:29   #13
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wydaje mi sie, ze jesli nie ma linku bezposrednio do *****/serial
to nie ma o co kruszyc kopi...
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:31   #14
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pamietam jak ktos walnol temat : podaje seriale to bylo piekne - a w srodku tytuly seriali np klan. dynastia, druzyna a, itp itd
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2004, 13:33   #15
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
wydaje mi sie, ze jesli nie ma linku bezposrednio do *****/serial
to nie ma o co kruszyc kopi...
Po co dawać linki bezpośrednie do 1 kg cukru, jak można dać link do całej cukrowni .
P.S. nie których forach za sam link (nie bezpośredni) w podpisie do słodkości jest ban bez ostrzeżenia!
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.