Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2004, 20:23   #16
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation

znowu ci telezlodzieje...
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2004, 20:58   #17
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
TPSA jak zwykle nas okrada.. wszyscy o tym wiedza a nikt nie moz enic zrobic...
skandal!!!
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:15   #18
peterka
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika peterka
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 131
peterka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W kablówce też teraz kiepsko
peterka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:17   #19
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
chybas memo na powrot wlazl na grusze zeby z niej spadac

a jakie masz lacze ze myslisz ze jestes taki cwaniak? w umowie neostrady nie ma ani slowa o gwarantowanej predkosci - wiec mozesz im naskoczyc, z tego co wiem dsl tez nie ma gwarantowanej przepustowosci - tylko 'DO 512/640/whatever' - to jest delikatna roznica, bardzo niedelkitatnie zaznaczajaca sie w cenie [1mbit gwarantowany to jakis 1.tys miesiecznie] - no wiec co ty tutaj za pier.doly opowiadasz?

ps. daruj sobie odpowiedzi na ten post i przepraszanie wszystkich na okolo - mialem nadzieje ze wyrosles z plucia na wszystko i wszystkich tylko po to zeby 2 minuty pozniej wlazic im w zadek

a forum dziala rzeczywiscie coraz gorzej - tak z lacza domowego [tepsa] jak i innych [nie tepsa] - szkoda ze nie tylko z powodu wrostu ciezaru gatunkowego postow

ps2. tak, nie jestem w nastroju
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:33   #20
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
no teraz chodzi normalnie wkoncu
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:42   #21
mickrudo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2004
Posty: 9
mickrudo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
serwerek cdrinfo ledwo zipie
mickrudo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:46   #22
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
... w umowie neostrady nie ma ani slowa o gwarantowanej predkosci - wiec mozesz im naskoczyc, z tego co wiem dsl tez nie ma gwarantowanej przepustowosci - tylko 'DO 512/640/whatever' - to jest delikatna roznica, bardzo niedelkitatnie zaznaczajaca sie w cenie [1mbit gwarantowany to jakis 1.tys miesiecznie] ...
dokladnie - nawet jezeli na 640 predkosc wynosilaby 1kb/s to nie ma podstaw do zandych roszczen. Dopiero gdy NIE MA dostepu do sieci przez conajmniej 12h to wtedy przysluguje zwrot oplaty za caly dzien (czyli ok. 1/30 abonamentu). Co wiecej nawet jezeli byloby tak przez np. 10 dni to abonent ma obowiazek zaplacic abonament pomniejszony o 10 dni uzytkowania i nie ma prawa zglaszac zadnych dalszych roszczen, a w szczegolnsoci zerwania umowy.

Tak sie przy okazji zastanawialem ze na dobra sprawe to mogliby przemycic blokade 32 kb na 640 i nie byloby podstaw do zerwania umowy ... No ale to nie temat na ten dzial.

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
a forum dziala rzeczywiscie coraz gorzej - tak z lacza domowego [tepsa] jak i innych [nie tepsa] - szkoda ze nie tylko z powodu wrostu ciezaru gatunkowego postow
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:53   #23
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
chybas memo na powrot wlazl na grusze zeby z niej spadac

a jakie masz lacze ze myslisz ze jestes taki cwaniak? w umowie neostrady nie ma ani slowa o gwarantowanej predkosci - wiec mozesz im naskoczyc, z tego co wiem dsl tez nie ma gwarantowanej przepustowosci - tylko 'DO 512/640/whatever' - to jest delikatna roznica, bardzo niedelkitatnie zaznaczajaca sie w cenie [1mbit gwarantowany to jakis 1.tys miesiecznie] - no wiec co ty tutaj za pier.doly opowiadasz?

ps. daruj sobie odpowiedzi na ten post i przepraszanie wszystkich na okolo - mialem nadzieje ze wyrosles z plucia na wszystko i wszystkich tylko po to zeby 2 minuty pozniej wlazic im w zadek

a forum dziala rzeczywiscie coraz gorzej - tak z lacza domowego [tepsa] jak i innych [nie tepsa] - szkoda ze nie tylko z powodu wrostu ciezaru gatunkowego postow

ps2. tak, nie jestem w nastroju
wybacz teść żonę mi wykańcza a mi dupę obrabia więc mam zly nastrój masz rację muszę odpocząć aha masz rację przepraszam niewchodzę ci w zadek za przeproszeniem idę spać
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:55   #24
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
chybas memo na powrot wlazl na grusze zeby z niej spadac

a jakie masz lacze ze myslisz ze jestes taki cwaniak? w umowie neostrady nie ma ani slowa o gwarantowanej predkosci - wiec mozesz im naskoczyc, z tego co wiem dsl tez nie ma gwarantowanej przepustowosci - tylko 'DO 512/640/whatever' - to jest delikatna roznica, bardzo niedelkitatnie zaznaczajaca sie w cenie [1mbit gwarantowany to jakis 1.tys miesiecznie] - no wiec co ty tutaj za pier.doly opowiadasz?

ps. daruj sobie odpowiedzi na ten post i przepraszanie wszystkich na okolo - mialem nadzieje ze wyrosles z plucia na wszystko i wszystkich tylko po to zeby 2 minuty pozniej wlazic im w zadek

a forum dziala rzeczywiscie coraz gorzej - tak z lacza domowego [tepsa] jak i innych [nie tepsa] - szkoda ze nie tylko z powodu wrostu ciezaru gatunkowego postow

ps2. tak, nie jestem w nastroju
skasowalem posta doczytalem regulamin ale dziwne że mi poprawia się po dokladnym wyjasnieniu im na spokojnie może to tylko zbieg okoliczności sorrki przemęczenie
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 17:24   #25
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No i ja niestety tez musze się wpisac na liste ludzi ktorym forum zwolniło
LAN dogą radiową a lacze od tepsy
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 17:54   #26
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
i znowu dzisiaj mi zwolnilo bardzo . codziennie jest to samo wlasnie okolo tej godziny, a wczoraj juz pozniejszym wieczorkie okolo 22:30 zaczelo normalnie chodzic
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 18:29   #27
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ale powiem ze tak nie chodzilo jakies 3 tygodnie temu moze przez to ze wakacje sie skonczyly i dzieci zaczely szalec po cdrinfo
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 20:50   #28
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I ta sama godzina i tak samo wolno ciągnie Rano chodzi świetnie ale wieczorkiem coś ostro zwalnia
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 20:59   #29
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
U mnie to samo czyli czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam, czekam .....................................

aż mam juz dosyć
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 05:12   #30
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
u mnie tez jakos ok. godziny 19 slimaczy sie. A nawet teraz o 6.00 chodzi bardzo wolno. Łącze mam radiowe dostawca to Telekomunikacja Kolejowa uff Tylko czekac na pooprawe
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.