![]() |
Oczywiście oryginał masz w NTSC, a konsole PAL (lub odwrotnie)? Inaczej to bezsensu.
|
Hm... no to odpalam orginalne gre przez ten smieszny program, czyta w browserze i pokazuje sie ten czerwony ekran "wrong disc.."
co robie nie tak? Probowalem z finalem 7 i demem finala 8. Jak wrzuce org. z ps2 to dziala, znaczy pokazuje sie plyta, no ale przeciez nie o to chodzi. pozdro |
Czyli jednak co, ten spos***243;b to taki sobie, i odpalanie backup***243;w na Swapie na zasadzie "jak sie uda to fajnie"? No szkoda...
|
Cytat:
Cytat:
|
Ju***380; nie raz pr***243;bowa***322;em r***243;znych p***322;yt, i ta***324;szych i gorszych. TDK, Verbatim, Datex, Esperanza, Extreme. Jednak Verbatim najlepiej chodzi***322;, bo najszybciej si***281; wszystko ***322;adowa***322;o itp. Co do szybko***347;ci nagrywania, to powy***380;ej 16x wszystko sie tnie (wsiadam do auta, wysiadam z auta - kilkosekundowe przerwy). Z ciekawo***347;ci nagra***322;em w***322;a***347;nie Medievila na TDK i Extreme, 4x, i co? To samo co z Verbatimem. Z t***261; gr***261; w***322;a***347;nie mam ciekawy przypadek, ot***243;z nie ***322;aduje si***281; nic, nawet logo PSX.
|
Cytat:
|
Kupuje Verbatimy, zawsze. Nagrywam max. 8x (nowa nagrywarka), na starej to po 4x leci. Cz***281;sto na tym czarnym ekranie czekam nawet kilkana***347;cie minut, poprostu wychodze z pokoju i co jaki***347; czas zerkam na ekran. Niestety kiszka. Bede jeszcze pr***243;bowa***322;, zobaczymy ;)
|
Cytat:
U mnie wyglada to tak ze konsola meczy plyte własnie w miejscu gdzie sie pojawia logo PSXa i od tego miejsca, jak dalej ruszy jest wszystko okey. Oczywiscie nie zawsze moze ruszyc, powod? Słaby nosnik to najwieksze prawdopodobienstwo. Nie ma jakiejs specjalne zaleznosci czy gra NTSC z patchem na PAL konsole,czy sama gra w systemie PAL na jedno wychodzi. Oryginał ten moment przechodzi bez zgrzytnięcia,dopiero gdy pojawi się "backup" stanowi to pewnien problem. Jakas rada? kupuj plyty dobre, aczkolwiek nie ma całkowicie zaleznosci czy verbatim czy esperanza mozesz miec pecha przy obydwu. Mozesz dowoli meczyc konsole układajac gre w roznej pozycji za któryms razem przeczyta ten "magiczny sector" z płyty i bedziesz mógl grac,ale nim to nastapi w przypadku osoby nadpobudliwej, moze nie wyjsc to dobrze :D |
Ale ***380;adna gra z kt***243;r***261; sie spotka***322;em (na PSX) nie mia***322;a powy***380;ej 650MB, i te, kt***243;re testuje te***380; nie maj***261;. Maj***261; 620 i 632MB.
|
Z tego co ja wiem, a co można wyczytać tutaj :):
http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/P...tFAQ/index.php Swap nie odpala gier powyżej 650MB. Sądzę, że jest też analogia w stosunku do gier z PSXa. |
Ostatnimi czasy zauwa***380;y***322;em dziwny problem, ot***243;***380; gry gra jest do***347;***263; obszerna (ponad 600MB), nie wczytuje si***281;. Pojawia si***281; logo PSX i czarny ekran. Prawdopodobnie jest to powodowane rozmiarami TOC'a. Z tym mo***380;na co***347; zrobi***263;, czy to kolejny "minus" swapowego odpalania psx'***243;w na ps2?
|
Czyli z FF'em p***243;jdzie g***322;adko. Ale z innymi grami niestety nie :/
|
@spit podpowiem:
bedziesz musial uzyc "oryginala tego FF7", aby pchnac akcje o jedna plyte do przodu tak najlepiej to zrobic, chyba ze wgrasz sejwa z CD2...etc. |
Eee sory, że tak zawracam cztery litery, ale dziś kupiłem od kolegi Final Fantasy VII na PSXa. I zaraz pomyślałem o spolszczeniu, a że takowe znajduje się tutaj, to dlaczego nie korzystać? I tu pojawia się problem, podobny do tego, który miał mastahpl, z tym że mnie zadowalałoby rozwiązanie bez zabawy w save'y, bo wiadomo, 4 płyty - 3 zmiany. Narazie nic nie kopiowałem, nie testowałem, bo chce się dowiedzieć, czy wogóle jest jakaś szansa, czy warto zaczynać impre. A pytam, bo ostatnio krucho z nośnikami u mnie. Tak czy inaczej, będę wdzięczny za jakaśtam odpowiedż :)
|
No dobra, ale chce jeszcze wr***243;ci***263; do zapisywania ustawie***324;. Przypisuje przyciskowi [kwadrat] ps2browser, ale gdy zatwierdzam OKejem, dostaje napis "Save Failed". Co z tym robi***263;? :o
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:39. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.