Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Vista?
Mam/testowałem i zostaje przy niej 12 10.17%
"Nigdy" nie zmienie systemu na Viste 15 12.71%
Planuje przesiadke 21 17.80%
Nie mam i na chwile obecną nie chce mieć tego systemu, ale może... 65 55.08%
Nie mam własnego zdania 5 4.24%
Wszystkich głosów: 118. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.02.2007, 17:34   #1
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez REi Podgląd Wiadomości
LoL pepperman jak sam nie widziales to sie nie wypowiadaj. Wlasnie siedze sobie na MacOS X a Viste mialem na PC ale powrocilem do XP bo poza graficznymi udogodnieniami miala malo do zaoferowania a pozatym sypala BSOD na lewo i prawo
Moze MS nie skopiowal z MacOS X ale napewno rozglaszane hucznie przez MS nowosci Mac mial juz w 2001r.
wiesz, mnie juz naprawde nic nie zdziwi w Twoim przypadku. gowniarzeria szaleje..
badz konsekwentny. czy Ty to nie klapales, ze osx nie da sie postawic na piecu? jak dobrze pamietam to ja wyprowadzilem Cie z tego bledu, dlatego pokory troche. skoro u Ciebie vista sypala bledami to moze lepiej wez sie za sadzenie ziemniakow czy cos w tym stylu, bo czego by nie zarzucic temu systemowi, to na pewno nie brak stabilnosci. zenujace jest rowniez to, ze jedyne co w niej widziales to jak to ujales, "graficzne udogodnienia". nie wiem nawet co rozumiec przez graficzne udogodnienia, dla mnie to jakies maslo maslane. vista to nie jest rewolucja, ale pod maska siedzi znacznie wiecej zmian niz Ci sie wydaje.

ps. mial w 2001? co Ty powiesz.. nie przypominma sobie, aby osx mial np. spotlight w 2001 i niektorzy twierdza nawet, ze to apple skopiowalo idee od m$

Cytat:
Napisany przez REi Podgląd Wiadomości
Ja czekam na Leoparda i o ile Jobs nie sciemnia (a zdaza mu sie to zadko) to Vista dostanie lanie pierwsza klasa
uwazasz sie za takiego eksperta, a nie wiesz jakie zmiany zajda w leopardzie ? nawet goscie, ktorzy pasjonuja sie osx zimno twierdza, ze to bedzie tylko kolejny build osx.

Cytat:
Napisany przez REi Podgląd Wiadomości
PS. Na dowod:
i co? siku juz mozna robic?

ps. naucz sie prowadzic dyskusje, a nie uciszac ludzi na lewo i prawo, fanboyu, nie odpisuj rowniez jezeli nie masz nic ciekawego do napisania, w innym wypadku bedziesz meczacy
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Tagi
microsoft, microsovt windows vista, vista, windows


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 12:34
2 filmy na 1 dvd -> 2 dvd (z menu) salamander5 DVD-Video 2 09.02.2005 10:18
DVD dual ( movie 6,5 GB ) ---> DVD 4.7 ( 4,3... GB) kossa DVD-Video 27 07.02.2005 01:50
Problem z obrazem na TV (widac tylko kolor pulpitu) Yakuza_PL Napędy optyczne DVD 3 02.08.2002 08:45
NIE moge kop. CD -> CDR (wypalony CDR ma tylko nazwę "CD") JabzO Napędy optyczne CD 1 13.04.2002 12:44


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.