![]() |
nie ściemniaj zorgu :sciana:
pisz, że chodzi o rodzynka :spoko: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ultimate 7600.20510.amd64fre.win7_ldr.090819-1503
|
Microsoft udostępnił specjalną 90-dniową wersję próbną systemu Windows 7 Enterprise. Obraz systemu dostępny jest do pobrania dla każdego na witrynie TechNet.
Producent podkreśla, że udostępniona wersja przeznaczona jest dla administratorów którzy chcieliby wypróbować system w swoich firmach czy organizacjach. Windows 7 Enterprise dostępny jest w wersji 32 i 64 bitowej w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim i japońskim. Pobieranie ma być aktywne do 31 marca 2010 jednak Microsoft zastrzega, że ilość kopii jest ograniczona. 90-dniowa wersja próbna nie wymaga klucza produktu jednak system musi być aktywowany w ciągu 10 dni od daty instalacji. Po upływie tego okresu system będzie resetował się co godzinę. Aby pobrać Windows 7 Enterprise (wersja 7600.16385.090713-1255) należy przejść na specjalnie przygotowaną stronę pobierania. Po wybraniu preferowanej wersji wystarczy zalogować się na konto Windows Live ID i skorzystać z menadżera pobierania. http://technet.microsoft.com/en-us/e.../cc442495.aspx |
Bardziej mnie interesuje kupno Win7, mając oryginalną, preinstalowaną Vistę HP?
|
http://img210.imageshack.us/img210/2...gradechart.png
In-Place Upgrade oznacza możliwość nadpisania visty siódemką bez utraty danych, programów itp. Custom Install to instalacja "na czysto" - czyli format, albo nowa partycja. Mniej więcej. :] |
Cytat:
|
Cytat:
|
7 RTM ma buga.
Krytycznego - przeciek pamięci przy odpowiednim uruchomieniu chkdsk.exe http://www.dailytech.com/Nasty+Memor...ticle15901.htm http://img217.imageshack.us/img217/9581/czolemme6.gif |
RTM to wersja końcowa czyli ISO zawiera to co płyta w pudełku w sklepie
|
Panowie jak to jest z ta wersja RTM (z MSDN) ? Jak rozumiem wersje RTM mozna juz bez problemu instalowac i uzywac jako glown system ? Czy po instalacji widac ze to RTM ? - czy RTM rozni sie czyms od tego systemu sprzedawanego w sklepach ? - Oczywiscie po premierze.
Wszyscy pisza ze na polski jezyk bedziemy musieli czekac kilka tygodni. A na MSDN jest takze "Windows 7 Language Pack - DVD (Multiple Languages)" zawierajacy 35jezykow - oczywiscie PL jest :) Pakiet wstawiony 08-04-2009 Jak rozumiem tym pakietem da sie spolscic Win7 RTM? EDIT: Pytam bo wlasnie pobieram caly "Seven Pack" z MSDN i chce go od zaraz uzywac jako glownego systemu :) |
Zabawa w kotka i myszkę. Sytuacja identyczna jak z Vistą czy XP czy innym programem, który ma podobny system aktywacyjny ;)
|
Nowy news jest taki że Lenovo dostało nowy klucz OEM a stary 22TKD-F8XX6-Y... trafi WGA-blacklisted wkrótce i będzie rozpoznawany jako nielegalna kopia .Oczywiście jeszcze teraz mogą tak zrobić ale jak 7 pójdzie w świat to chiński patent będzie działał bo już nie będą mogli zmienić klucza OEM.
|
^^ dość stary news już ;]
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.