![]() |
Cytat:
2. Odpalić kompa na windowsie z pena? Jak sie domyślam chcesz uruchomić system Windows z pena. Do odzyskiwania danych jest masa programow, ktore nie wymagaja uruchamiania systemu Windows. Jeden z lepszych to np TestDisk, ktory mozna uruchomić bezpośrednio z menu CDRinfo.pl. |
1 po prostu program nie chce sie zainstalowac na penie wyswietla komunikat ze jest juz zainstalowany czy zainstalowac t/n klikam t i po chwili czerwone tlo sie pojawia i ze nie da sie zainstalowac... myslalem ze to dlatego ze mojego pena komp wykrywa jako dysk lokalny a nie urzadzenie przenosne.
2 test disk hmm ale czy odzyska on dane wyciete z dysku? bo takie proboje odzyskac... sprawa wyglada tak ze komp nie startowal wiec uruchomilem windowsa z plyty jakiegos unbotu czy jakos tak i dalem kolezance zeby sobie przekopiowala co chce na pendrivea niestety zamiast skopiowac wyciela te dane na pena a pen przepadl... ostatecznie mozna wyjac dyk i jakos probowac podlaczyc do innego kompa ale to troche zabawy wiec szukam innego sposobu. |
Dziekowac za testdiska wszystko ladnie odzyskane;) szkoda ze zmienilo strukture folderow ale ogolnie gitarrra:D
|
Misiek4-mozna liczyc na to ze zrobisz cos z Vista?
|
Vista powinna dzialać bez problemu. Jak mi pokażesz screen z błędami, to zobaczymy dlaczego u Ciebie nie działa.
|
Ilość załączników: 1
Może być tak?
|
Przeczytaj sobie raz jeszcze cały artykuł http://dyski.cdrinfo.pl/artykuly/pen...fs-instalacja/ a znajdziesz rozwiązanie swoich problemów.
|
Nic mi to nie mówi. Nie możesz napisać co zle robię? Trudno .:( .
|
Owszem mogę napisać. Ale wolę, aby niektórzy zmusili się do myślenia. Ostatnia podpowiedź: przeczytaj uważnie ostatnią stronę artykułu i porównaj ją ze screenem, który wkleiłeś w poście nr 576.
|
A.Muszę zrobic defragmentację pliku iso Visty ;).Ale jak to zrobić? Progrma pokazuje ze niepofragmetowane.
|
Zrobiłem tak. Format pendriva. Pózniej wrzuciłem na niego menu-pendrive-cdrinfo_pl_2.11.Następnie do każdego folderu wrzuciłem odpowiedni plik iso. Po czym zainstalowałem menu. I nadal Vista nie startuje. :( .Do folderu windowsxp wrzucilem dwa xp o róznych nazwach. Nie ma wyboru ktory ma byc instalowany. :(.
|
Uporałem sie z Vista. A czy da sie uruchomić dwa rózne Winxp? np:jeden plik iso o nazwie winxppro. A drugi winxpvlk. Tak żeby w menu można bylo wybrać który chcę instalować.:)
|
Panowie siedzę już z 3 dni nad tym i nic mi nie wychodzi . Szukam informacji jak mogę zrobić pena z instalkami win 7 32 i 64 - 4 szt. różne języki , win 8 , win xp , ubuntu , win8 live. Szukam jedno menu klikam wybieram i instaluje lub uruchamiam. Czy naprawdę nie ma już nic prostszego? po co to pod menu itd. Przecież to ma być tylko możliwość instalacji ,a nie do oglądania. Opis na stronie z błędami. Dla kogoś kto się zna na tym może błędy nie istotne ale dla kogoś kto próbuje sam wprowadzają w błąd.
|
O jakich błędach piszesz?
|
Mam od kolegi płyte z systemami .Wkładam plyte w napęd bootuje się i pojawia sie menu z wyborem systemu jaki chcesz instalowac. Ale jak to zrobić na pendrivie? Sam kombinuje jak zrobić liste WinXp np: Pro, WinXp VLK i powiedzmy Home i wybieram który chce.Ale za diabła nie wiem jak to zrobić.
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.