Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 16.04.2013, 07:24   #631
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mniejsze obciążenie sieci na pewno gra tu rolę.
Nie od dziś wiadomo, że polscy dostawcy internetu (nie wszyscy na szczęście) nie wyrabiają z przepustowością łącz.

Przykładowo YouTube u niektórych dostawców (np Orange/TPSA) dosłownie kona, nie osiągając nawet jednego megabita. Nie da się oglądać bez zacięć nawet bez HD.

Dodatkowo w godzinach szczytu transfer spada, lub internet przestaje działać. Prawda jest taka, że niektórzy kombinują jak sprzedać wszystkim łącza 100Mbit za grubą kasę, ale bez pokrycia w realnych możliwościach dostarczenia takiego internetu....

Dodatkowo, w przypadku sieci 3G (ale nie 2G) zasięg stacji bazowej spada wraz z ilością użytkowników jednocześnie korzystających z usługi.
Może być więc tak, że jeżeli wszyscy zaczną nagle korzystać z netu, to wszystkim spadnie zasięg i transfer, choć przed chwilą warunki były super

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 16.04.2013 o godz. 07:30
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.04.2013, 12:45   #632
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
[...] w przypadku sieci 3G (ale nie 2G) zasięg stacji bazowej spada wraz z ilością użytkowników jednocześnie korzystających z usługi.
Może być więc tak, że jeżeli wszyscy zaczną nagle korzystać z netu, to wszystkim spadnie zasięg i transfer, choć przed chwilą warunki były super
Masz na myśli cell breathing?

http://www.radioway.info/comparewireless/img3.html
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2013, 13:15   #633
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
dokładnie tak fajny rysunek, wystarczy za tysiąc słów

W 2G tego problemu nie ma bo dwa telefony nigdy nie gadają jednocześnie. Za to pojemność sieci jest mniejsza.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 16.04.2013 o godz. 13:18
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2013, 13:57   #634
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli chodzi o gadanie, to na jednym sektorze może gadać max 7 fonów jednocześnie (o gadanie chodzi). Nie mogę teraz znaleźć źródła, ale 2G dzieli pasmo na 8 slotów, jeden jest zarezerwowany na inne potrzeby (sms, aktualizację położenia przy zmianie LAC, wywołanie itp).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2013, 16:38   #635
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dla mnie w ogóle ciekawym jest podawanie w reklamach internetu LTE jako szybkości dostępnej dla użytkownika maksymalnej wydajności nadajnika. To tak, jakby operator kablowy pisał, z jaką szybkością jego serwer komunikuje się z siecią szkieletową. Teraz jeszcze na każdy nadajnik przypada stosunkowo niewielu klientów, ale to się szybko zmienia.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2013, 06:51   #636
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o gadanie, to na jednym sektorze może gadać max 7 fonów jednocześnie (o gadanie chodzi). Nie mogę teraz znaleźć źródła, ale 2G dzieli pasmo na 8 slotów, jeden jest zarezerwowany na inne potrzeby (sms, aktualizację położenia przy zmianie LAC, wywołanie itp).
Tu coś jest zilustrowane:

http://www.althos.com/Tutorial/image...ple-access.jpg
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2013, 12:00   #637
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ano właśnie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2013, 20:21   #638
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Informacyjnie z ciekawości napisałem do Heyah w sprawie kart Micro SIM dla kont prepaid:

W skrócie:
Cytat:
W celu otrzymania karty MicroSIM proponuję skorzystanie z usługi wymiany karty SIM, która pozwala na nieodpłatne wystawienie jej duplikatu w przypadku numerów działających w systemie na kartę.

Konieczne będzie wtedy przesłanie czytelnie wypełnionego formularza wymiany karty SIM, zawierającego własnoręczny podpis zgodny z podpisem złożonym w formularzu rejestracyjnym, numer telefonu kontaktowego w celu potwierdzenia danych identyfikacyjnych oraz informację, że chodzi o wystawienie karty MicroSIM ***8211; formularz dostępny na naszej stronie WWW w zakładce /POMOC/ > /WYMIANA KARTY SIM/.
Dodatkowo w przypadku systemu na kartę niezbędne będzie również załączenie:
-> czytelnie wypełnionej Karty Rejestracyjnej, która dostępne jest do pobrania i wydrukowania na stronie http://www.heyah.pl w zakładce /POMOC/ > /REJESTRACJA KARTY SIM/,
-> kopii dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. Dowód Osobisty) oraz w przypadku firmy uprawnienia do jej prowadzenia (np. zaświadczenie o numerze identyfikacji REGON).

W ciągu maksymalnie 7 dni od daty wpływu do naszego biura kompletu wymaganych dokumentów, zostanie wystawiona Panu nowa karta MicroSIM.

Po wystawieniu duplikatu karty SIM data ważności oraz kwota pozostała na koncie nie ulegnie zmianie. Do duplikatu przypisywany jest nowy kod PUK. Nie odtworzymy danych zapisanych na utraconej karcie SIM (np. zawartości książki telefonicznej).

Oczywiście dokumentem może być też awers prawa jazdy-
wg mnie każdy inny ważny dokument poza dowodem jest najlepszy.

Czyli gdyby była potrzeba to nie ma problemu i nie trzeba stresować się domowym wycinaniem karty
Jestem po wymianie karty SIM na MicroSIM w Heyah. Piszę gdyby ktoś był zainteresowany No więc całość trwała zbyt długo, od wysłania przeze mnie formularza do otrzymania nowej karty minęło 12 dni

Formularz wysłany pocztą priorytetem w poniedziałek podobno dotarł do nich w piątek (tak twierdzi BOK), nie chce mi się wierzyć bo ostatnio nie mogę narzekać na pocztę, inne listy docierały w maksymalnie 2 dni. Dobrze że BOK chociaż odpowiada w miarę szybko na maile. No cóż, mogłem wysłać przecież skany na maila. Dlaczego tego nie zrobiłem? Ich skrzynka maksymalnie przyjmuje 1 MB, a mnie za nic nie udało się nawet zbliżyć do tej wielkości. Niższa rozdzielczość = poniżej 1 MB = mało czytelny formularz.

No ok, w piątek dostali, w sobotę wysłali (chwała im za to, że nie poczekali do poniedziałku). Jak wiadomo nie można mieć dwóch aktywnych kart SIM z tym samym numerem, więc w sobotę zostałem odcięty :/ Pal licho gdyby to były 2 dni (tak oczekiwałem), ale zrobiło się z tego 6 Wysłali ją listem ekonomicznym

Na koniec wisienka na torcie Napisałem do BOKu sugestię, że powinno odbywać się to na zasadzie: wysyłam formularz, wystawiają nieaktywną kartę SIM, wysyłają, odbieram ją i dzwonię do BOKu aby ją aktywować. Zostaję bez numeru na maksymalnie godzinkę? Odpowiedź mnie zabiła. Pozwolę sobie zacytować:
Cytat:
Jeśli chodzi o ciągłą aktywność karty, to owszem mamy taką usługę w swej ofercie. W takim przypadku konieczne jest napisanie we wniosku prośby o wysłanie nieaktywnej Karty SIM.


Zamurowało mnie, dosłownie nigdzie na stronie internetowej nie ma takiej informacji, baa, nawet na facebooku jednemu z użytkowników odpisali, że w momencie wystawienia nowej karty, dezaktywują starą i musi czekać, aż do niego dotrze. Ani słowem o możliwości późniejszej aktywacji.

No więc, jeżeli ktoś jest zainteresowany wymianą to koniecznie umieśćcie informację we wniosku o wysłanie nieaktywnej karty.

P.S.: Hmm, Heyah od jakiegoś czasu ma nowe logo i ogólnie nowy wizerunek. Zmienił się tym samym wygląd kart SIM, nowe startery są białe, z nowym logiem i napisem. Takiej karty się też spodziewałem, a tu niespodzianka, dostałem taką jak wcześniej, czarną, ze starym logiem, z tym, że oczywiście w formacie MicroSIM

Ostatnio zmieniany przez jesi : 19.07.2013 o godz. 20:24
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 05:05   #639
H-y-d-e
Redakcja
 
Avatar użytkownika H-y-d-e
 
Data rejestracji: 20.01.2004
Posty: 103
H-y-d-e zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Trzeba było samemu kartę przyciąć. Mniej nerwów.
H-y-d-e jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 10:21   #640
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
jesi, dzięki za info, widzę biurokracją się nie wyróżniają od innych

H-y-d-e, wycinarka kosztuje parę zł a tu miał "za darmo". Nożyczkami miał 60% szans na powodzenie.
Ja w sumie też raczej kontaktowałbym się a nie wycinał.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 14:39   #641
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Biorąc pod uwagę ile dni pozostawał bez aktywnej karty, to wycinanie też nie byłoby złym pomysłem.

Wycinanie nożyczkami to też nienajlepszy pomysł - od tego są nożyki techniczne - odrobinę skupienia i ma się kartę wyciętą nie gorzej niż fabryczna.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 15:20   #642
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie upieram się. Sprawa dyskusyjna i zależna od sytuacji.
Moja jakoś 9 letnia karta jest już, że tak powiem bardzo zmęczona.
Numer i kartę mam praktycznie od premiery heyah w Polsce... wolałbym jej już nie ciąć
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 16:07   #643
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak dziewięcioletnia, to rzeczywiście - wszyscy trąbią że plastik rozkłada się setki lat, a tymczasem jak znalazłem jakiś czas temu swoją zabawkę z piaskownicy sprzed dwudziestu paru lat (leżała sobie częściowo zagrzebana w obecnie opuszczonym zakątku na starym placu zabaw), to okazało się że słońce, woda i nie wiem jeszcze jakie czynniki zrobiły z plastiku próchno
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 16:42   #644
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nie chciałem tej karty ciąć, jakoś tak wolę "oryginał". Co innego gdyby karta była biała/czarna/dowolny kolor, bez logo, albo z logo, którego bym nie przyciął. Wiadomo, nie widzę tej karty, ale tak jakoś w świadomości by siedziało Poza tym, wymiana jest darmowa, więc nic nie straciłem. Tylko ten czas i brak informacji o możliwości wysłania przez nich nieaktywnej karty mnie "lekko" zdenerwował.

P.S.: Jak już wspomniałem, dostałem czarną kartę, taką jak przed zmianą wizerunku. Może zalegają im jeszcze na stanie W sumie dobrze, jest taki mały sentyment do "starego" brandu
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2013, 22:15   #645
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
A ja przerobiłem swoją microsim na nanosim nożyczkami i działa, ufff
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 19:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 15:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.