Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 05.07.2004, 15:39   #16
Enterprise
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2004
Posty: 16
Enterprise w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ale zauważyłem jeszcze coś odnoście łączenia. Jeżeli cały materiał masz na HDD i dodajesz do tego samego folderu to on - te pliki vob - sam łączy. Więc Shrink jest nie potrzeby. A te trzaski są niestety, nawet na stacjonarym. Może to wina wersji !!!. Z jakiej Ty korzystasz. A załącznik do twojego emaila do doszedł !!!. Może jeszcze raz.
Enterprise jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.07.2004, 16:05   #17
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Enterprise
Ale zauważyłem jeszcze coś odnoście łączenia. Jeżeli cały materiał masz na HDD i dodajesz do tego samego folderu to on - te pliki vob - sam łączy. Więc Shrink jest nie potrzeby. A te trzaski są niestety, nawet na stacjonarym. Może to wina wersji !!!. Z jakiej Ty korzystasz. A załącznik do twojego emaila do doszedł !!!. Może jeszcze raz.
wersja 1.0.2 to najnowsza, nie doszedł to który program testujesz ? to wysyłam jeszcze raz
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 16:29   #18
Enterprise
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2004
Posty: 16
Enterprise w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Udało mi się dorwać wersje 1.0.1 - i to tym programem testuje
Enterprise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 17:33   #19
Enterprise
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2004
Posty: 16
Enterprise w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tą wersje którą mi udostępniłeś, jest trochę inna. Ale mały problem z przejściem pozostaje. Teraz już nie ma trzasków - i całe szczęście - ale jest przerwa między utworami. Jest to nie wiele, ale jakiś ułamek sekundy. No i jest to uciążliwe przy zmiksowanej muzyce - np. elektronicznej, gdzie są płynne przejścia. Ty wspomniałeś, że u Ciebie tak się nie dzieje, więc jak to robisz?
Enterprise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 19:12   #20
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Enterprise
Tą wersje którą mi udostępniłeś, jest trochę inna. Ale mały problem z przejściem pozostaje. Teraz już nie ma trzasków - i całe szczęście - ale jest przerwa między utworami. Jest to nie wiele, ale jakiś ułamek sekundy. No i jest to uciążliwe przy zmiksowanej muzyce - np. elektronicznej, gdzie są płynne przejścia. Ty wspomniałeś, że u Ciebie tak się nie dzieje, więc jak to robisz?
ripuje pierw utwory z płyty do formatu wav na dysk, ja to robię programen WinOnCD. bo ripuje dokładnie utwory tak jak są na płycie nie dodaje minisekundowych przerw lub trzasków, ale pewno nero też tak zrobi i potem to ładuje do do DVD+Audio... specialnie znowu to odsłuchuje włączyłem głośno J.M Jarre i nie ma żadnych trzasków lub ułamkowych ciszy w przechodzeniu z traku na trak.
Może ty to robisz od razu z płyty i przez to ten problem zaraz sam tak zobacze
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 19:15   #21
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42
ripuje pierw utwory z płyty do formatu wav na dysk, ja to robię programen WinOnCD. bo ripuje dokładnie utwory tak jak są na płycie nie dodaje minisekundowych przerw lub trzasków, ale pewno nero też tak zrobi i potem to ładuje do do DVD+Audio... specialnie znowu to odsłuchuje włączyłem głośno J.M Jarre i nie ma żadnych trzasków lub ułamkowych ciszy w przechodzeniu z traku na trak.
Może ty to robisz od razu z płyty i przez to ten problem zaraz sam tak zobacze
Ale chyba nie darady tego dodać od razu z płyty, jak w Audio DVD Creator
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 19:20   #22
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KC42
Ale chyba nie darady tego dodać od razu z płyty, jak w Audio DVD Creator
Tak myślę może to wina twojego odtwarzacza DVD sprawdzi może na komputerze w PowerDVD lub w innym tego typu playerze czy jest też tak samo
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 19:36   #23
Enterprise
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2004
Posty: 16
Enterprise w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poszedłem prostrzą droga. Skorzystałem z mp3 przerobionych do wav. Być może to jest ta przyczyna która powoduje tą przerwę.
Enterprise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 21:31   #24
Enterprise
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.03.2004
Posty: 16
Enterprise w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teraz mogę już z całą pewnością stwierdzić, że była to wina mp3. Zgrałem sobie materiał bezpośrednio z płyty, no i jest super. Zgrany album zajmuje trochę więcej miejsca niż wspomiany wcześniej Audio DVD Creator, ale za to jakość i możliwości są większe.
Teraz też mogę powiedzieć z całą pewnością, iż wskazując materiał wcześniej zgrany już na HDD, program dołącza następne albumy. Wszystko to bez potrzeby ponownego przetwarzania.

Dzięki serdeczne za sugestie i podpowiedzi, oraz pozdrawiam wszystkich !!!
Enterprise jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2004, 22:06   #25
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Enterprise
Teraz mogę już z całą pewnością stwierdzić, że była to wina mp3. Zgrałem sobie materiał bezpośrednio z płyty, no i jest super. Zgrany album zajmuje trochę więcej miejsca niż wspomiany wcześniej Audio DVD Creator, ale za to jakość i możliwości są większe.
Teraz też mogę powiedzieć z całą pewnością, iż wskazując materiał wcześniej zgrany już na HDD, program dołącza następne albumy. Wszystko to bez potrzeby ponownego przetwarzania.

Dzięki serdeczne za sugestie i podpowiedzi, oraz pozdrawiam wszystkich !!!
Kodem jak robi mp3 wprowadza trzask lub ciszę na początku i końcu utworu jeśli nie ma przynajmniej pół sekundy ciszy a przy płytach mixowanych wiadomo że utwór jest od początku do końca w całości bez tej ciszy i stąd te trzaski które miałeś w miejscach łączenia.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2004, 22:12   #26
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Testuję Audio DVD Creator. Ale wersja 1.50. Mam pytanie - czy w wersji 1.60 trial widać już w menu tytuły poszczególnych utworów ? Bo w 1.50 widać Titlesy czyli tytuły poszczególnych albumów. Chaptery są, kazdy na jednym utworze ale widac je faktycznie tylko po zrobieniu DVD. A jak jest w wersji 1.60 ?

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.