Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2004, 22:52   #1
Pimms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 11
Pimms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co robie źle???

Witam!
Kopiuje płyte DVD posługując się DVD Shrinkiem - i mam problem często się zdarza ze pod koniec przegranego filmu następuje zatrzymanie lub skoki - co robię źle?
Nagrywam na TDK DVD+R!

Pozdrawiam
Pimms
Pimms jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2004, 10:01   #2
aszastra
Bywalec
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Lokalizacja: Kwidzyn
Posty: 41
aszastra w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sorki ale napisz coś więcej

Sorki ale napisz coś więcej - dokładniej
aszastra jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2004, 15:42   #3
Pimms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 11
Pimms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak napisałem używam DVD SHRINKA 3.2 - Mam Winde XP z SP2 - Athlon 2200+512RAM+HDD Barracuda - a mimo to często zdarza mi się ze nagrany film zaczyna się pod koniec ( czasem już w 3/4 filmu ) zacinać robią się takie "stopklatki"
I zastanwiam się czy coś robię źle - używam wartości domyślnych z podwójnym przebiegiem ( włączona funkcja Perform deep analisis w manu Quality Enhacements a mimo to i tak bywa źle ). Nie mam doświadczenia w tych sprawach ale po mojemu to chyba wina nośnika TDK DVD+R x4 bo jak nagrywam na Mediatechach to jest większe prawdopodobieństwo ze bedzie OK!
Pimms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2004, 00:18   #4
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Napisales jaki komp, ale nie napisales jaka nagrywarka!
Prawdopodobnie winny jest nosnik. Napisz jaka masz nagryware to postaram sie cos Ci doradzic. Uzywaj lepszych plyt. Dziwne ze tdk nie dzialaja. Sprobuj moze platinum dvd+albo-r 8x. W czym sie tna te filmy? W nagrywarce czy stacjonarnym odtwarzaczu?
Podaj wiecej szczegolow!!!
__________________

Boger jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2004, 07:21   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
TDK jest dobra plyta ale niekoniecznie najlepsza dla konkretnej nagrywarki
wyprobuj inne, wyprobuj i + i - jesli masz odpowiednia spawarka
pal uzywajac predkosci na ktore plyta jest certyfikowana (czyli np 4x dla plyt 4x)
zaktualizuj bios spawary - najczesciej nowe biosy dodaja obsluge nowych nosnikow
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2004, 19:59   #6
Pimms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 11
Pimms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Juz podaje

Mam nagrywarke Liteon SOHW 1213S
Pimms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2004, 20:03   #7
Pimms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 11
Pimms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cd..

Filmy się tną na stacjonarnym odtwarzaczu ale na nagrywarce widać w tych samych momentach "tylko" wychodzące pixele@@
Pimms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2004, 07:37   #8
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja mam ta sama spaware
pale na verbatimach +R 4x z predkoscia 4x
nie narzekam, wrecz przeciwnie
verbatimu produkcji Mitsubishi, dadatkowa zaleta to cena - o polowe nizsze niz TDK, a jakosc imho wyzsza
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 22:02   #9
Lecho69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 7
Lecho69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prawdopodobnie wszystko robisz dobrze a winna jest nagrywarka LiteOn. Mialem to samo odtwarzacz stacjonarny Panasonic RV-32 nie chiał czytac płyt nagranych LiteOnem. Film albo sie cial straszliwie (w najlepszym wypadku) albo odwarzacz nie rozpoznawał płyty. Odkad przesiadłem sie na Pioneera 107D problem znikł, odwarzacz wszystko pięnie czyta bez zacieć. Nie chce tu podawac okresleń na LiteOna gdyz nei chce sie narazic uzytkownikom, powiem jedyni eże ja raczej nie mam szczescia do tej marki.
Lecho69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 08:21   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Lecho69 - a moze po prostu nie chcialo ci sie dopasowac do niej plyt? oczywiscie zawsze mogles miec pecha i trafic na wybitnie walniety egzemplarz, ale liteon naprawde potrafi pieknie palic, tylko uzytkownik musi mu na to pozwolic - czyli dac odpowiednie plytki (niekoniecznie drogie - po prostu dopasowane)
dotyczy to KAZDEJ nagrywarki, takze pionera, lg czy neca
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 08:42   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
i to jest cała prawda o litku! pali dobrze tym, którzy chcą na nim dobrze palić. ja palę litkiem 812@832 płytki po 1.20 i chodzą nawet na mocno spracowanym sony z początków dvd
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 17:20   #12
Lecho69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 7
Lecho69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
Lecho69 - a moze po prostu nie chcialo ci sie dopasowac do niej plyt? oczywiscie zawsze mogles miec pecha i trafic na wybitnie walniety egzemplarz, ale liteon naprawde potrafi pieknie palic, tylko uzytkownik musi mu na to pozwolic - czyli dac odpowiednie plytki (niekoniecznie drogie - po prostu dopasowane)
dotyczy to KAZDEJ nagrywarki, takze pionera, lg czy neca
Wierz mi naprawde sie starałem, czytałem forum od deski do deski, szukałem rozwiazania. Kupowałem TDK oraz Verbatim po ok 9-11zł/szt, oprócz tego Giga mastery, Esperanzy itp. Nie było na nia bolca. Panasonic nie chciał tych płyt odtworzyc, zmieniałem biosy , uzywałem Book Type - wszystko na nic. Moj Panasonic jako ze był na gwarancji zaliczył dzieki uprzejmosci serwisu, zmiane płyty głównej i czytnika i dupa. Po wymianie na Pioneera 107D skończył sie problem. Zeby mojemu rozgoryczeniu dac upust dodam ze poprzednia nagrywarka LiteOn CDRW 48 costam nagrywała poprawnie tylko 4 mies. Na szczescie w ramach gwarancji została wymieniona na AOpena - niedo zdarcia.
Pozdrawiam
Lecho69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 17:22   #13
Lecho69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 7
Lecho69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
i to jest cała prawda o litku! pali dobrze tym, którzy chcą na nim dobrze palić. ja palę litkiem 812@832 płytki po 1.20 i chodzą nawet na mocno spracowanym sony z początków dvd

Nawet nie wiesz jak bardzo ci zazdroszczę, ale nikt nigdy mnie juz nie namówi na kolejnego LiteOna.
Lecho69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 17:34   #14
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A może za szybko nagrywasz ?
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2004, 18:46   #15
Lecho69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2002
Lokalizacja: Lublin
Posty: 7
Lecho69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[b]Tez pudło !!! Z waszych porad wnioskuje że LiteOn to najbardziej bezawaryjny i niesamowicie kompatybilny napęd spawajacy. Ciesze sie ze tak jest, wiem po prostu miałem pH, ale dla mnie to juz koniec eksperymentów z LiteOnem.


PIONEER RULEZ !!!! ^_^
Lecho69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.