Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 14, średnio 3.86. Tryby wyświetlania
Stary 22.12.2003, 15:53   #181
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Który program?
Przy pomocy DVDDecryptera zrób obraz ISO tej płytki na dysku. Przy okazji zostanie usunięte CSS
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.12.2003, 22:52   #182
Andi121
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.12.2003
Lokalizacja: Lubartow
Posty: 5
Andi121 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam mam pytanko mam film dvd w wersji angielskiej <lektor napisy >jest mozliwosc dodania do niego naisów polskich tak jak do divx czy cos w tym stylu ??

Pozdrawiam!!!
Andi121 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.12.2003, 03:06   #183
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak, Andi, bez zadnego problemu. Po prostu czesc filmu robisz sobie metoda DVD2DVD-2, a druga czesc , tj. przygotowanie napisow i polaczenie tego do kupy robisz metoda ktora opisal CobraVerde tak jak bys przerabial DivXa na DVD.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2003, 11:58   #184
Sopel2
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Sopel2
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 113
Sopel2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question pliki > 4GB

Witam wszystkich zgromadzonych. Wieki juz minely odkad tu ostatni raz bylem. Po dlugim okresie oczekiwan wreszcie doczekalem sie nagrywarki DVD. Zwykly, prosty NEC ND-1300A, ale zawsze cos. Mam go od tygodnia i to wszystko zaczelo mnie nieco intrygowac. Mam problem z DVD2DVD-R: po ustawieniu bitrateu, dopisaniu wszystkich AVS'ow, itd... wduszam GO... wszystko by bylo pieknie, gdyby mi nie wywalal errora: "The chosen HDD does not support Files > 4GB". Oczywiscie uzywam win98 (bo nagrywaniem DVD na linuxie, cy tym bardziej na BSD malo osob sie zajmuje).

Po tych dlugich wyjasnieniach (z gory przepraszam za duza ilosc zbednego textu) moge wreszcie przejc do kluczowego pytanka:
czy dvd2dvd nie ma opcji splittowania plikow, czy jest mozliwosc wlaczenia obslugi duzych plikow pod FATem?

Z gory dzieki za wszelkie sugestje i pozdrawiam!
__________________
Pozdrówka dla wypalaczy i carderów - Sopel2.
Sopel2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2003, 16:44   #185
harmoniusz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Posty: 3
harmoniusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odpowiedź jest bardzo prosta...Po prostu twój dysk jest sformatowany w opcji FAT/Fat32/ więc nie można zapisać pliku większego niż 4 GB...(a takiej wielkości bedziesz miał obraz .iso swojego NOWEGO DVD......W takim wypadku trzeba po prostu zrobić sobie jedną partycję przynajmniej w NTSF i po kłopocie...

A teraz z innej beczki...Mam następujące pytanie do szanownego gremium...

Zrobiłem sobie filmik w DVD2DVD-R wersja chyba ostatnia czyli 1.8...
I teraz chciałbym wstawić to do oryginalnych plików...zastępując oczywiscie tylko pliki VOB_1_1...itd. Wiem że trzeba zrobić update ifo dla Video_1.ifo...Robiłem to programem IFOUpdate...I na kompie (czyli na DVD-ROM'ie wszystko chodzi jak ta lala...Natomiast jak włożę do stacjonarnego odtwarzacza...wywala mi komunika że płyta jest zabrudzona itp (oczywiscie płytka jest nowiutka...jak mój kumpel po spoeiwdzi...)

Bardzo bym prosił o instrukcję dla "*****i" (czyli krok po kroku-czyli instrukcja dla mnie o IQ=10... ) czym to mozna zrobić (czy.jakim programem) nio i jak to zrobić...kroczek po kroczku...Za wszelkie info wielkie dzięki...I wybaczcie...tepakowi...
harmoniusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.12.2003, 22:07   #186
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skoro na kompie chodzi a na stacjonarnym ma kłopoty to przeważnie pomaga wczytanie do IfoEdit'a dowolnego pliku IFO i wciśnięcie guzika 'Get VTS Sectors'. Jeśli wyświetli jakieś liczby to znaczy, że Twoje kłopoty prawdopodobnie się skończyły. Jeśli nie to nie mam pomysłu
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.01.2004, 03:54   #187
Sopel2
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Sopel2
 
Data rejestracji: 17.02.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 113
Sopel2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
" Odpowiedź jest bardzo prosta...Po prostu twój dysk jest sformatowany w opcji FAT/Fat32/ więc nie można zapisać pliku większego niż 4 GB...(a takiej wielkości bedziesz miał obraz .iso swojego NOWEGO DVD......W takim wypadku trzeba po prostu zrobić sobie jedną partycję przynajmniej w NTSF i po kłopocie..."

Takk... to akurat wiem, ale nie che NTFS'a. Codzi mi o to, zeby zrobic to bez zmainy systemu plikow (to, czego nie znosze, to windoza, a XP, to juz wogule)...
Widze, ze bez instalacji eXPirience'a sie pewnie nie obejdzie
__________________
Pozdrówka dla wypalaczy i carderów - Sopel2.
Sopel2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2004, 15:14   #188
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak się cały czas zastanawiam co takiego niedobrego jest w NTFS'e? Z mojego skromnego doświadczenia z Windowsami wynika, że to jedyny normalny systemów plików (osobiście wolę Linux'a ale tam niestety nie ma dobrych aplikacji do authoringu DVD). Przy zabawie z DVD NTFS to jedyna droga. Skoro nie lubisz XP zainstaluj sobie W2K
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2004, 23:56   #189
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czy ktoś już używał z powodzeniem wersji beta 1.8.0 DVD2DVDR ? Może fido2001, Cobra lub inni ? Jak wrażenia ? Jest OK ?

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2004, 12:43   #190
Nemu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.12.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2
Nemu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zainstalowałem DVD2DVD-R programik jak w temacie ale mam problem gdy go chce uruchomic pojawia sie "Instal a ASPI Dirver First".

Nie wiem ale chyba chodzi o zainstalowanie DVD ale nic takiego nie mam!!

Moja wypalara DVD to TEAC DRV-50


PZDR
Nemu
Nemu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2004, 19:58   #191
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Nemu
Zainstalowałem DVD2DVD-R programik jak w temacie ale mam problem gdy go chce uruchomic pojawia sie "Instal a ASPI Dirver First".

Nie wiem ale chyba chodzi o zainstalowanie DVD ale nic takiego nie mam!!

Moja wypalara DVD to TEAC DRV-50


PZDR
Nemu
Chodzi o drivery ASPI, których pewnie nie masz jesli masz Windows XP. Drivery firmy Adaptec.
http://cd-rw.org/software/cdr_softwa...tools/aspi.cfm

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2004, 18:13   #192
CougaR2
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika CougaR2
 
Data rejestracji: 21.12.2003
Lokalizacja: Pyskowice
Posty: 13
CougaR2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak sobie czytam ten cały topic i doszedłem do wniosku że niektorzy maja opory przed formatem dysku na NTFS i reistalką XPka. Jest proste rozwiązanie: użyć komendy "CONVERT C: FS:NTFS /X". I po kłopocie. Żadnych formatów i takich tam piedół

PS: Czyży ten topic zanikał... To bardzo niedobrze bo można sie to dowiedzieć ciekawych rzeczy... Ludzie piszcie !!!
CougaR2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2004, 16:26   #193
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
piszę więc jak każesz, aczkolwiek nie wniesie to zbyt wiele, gdyż będzie to kolejne pytanie do zawodowców, a brzmi następująco:
wypożyczyłem sobie filmik (Królestwo Larsa von Triera), na który składają się dwa odcinki, a co za tym idzie dwa strumienie video i za cholerę nie mam pomysłu jak to DVD2DVD-R pociągnąć, bo da się zaznaczyć tylko jeden strumień i prośba moja, to czy jakaś dobra dusza mogłaby podpowiedzieć cokolwiek, bądź też podać link, gdzie odpowiednia instrukcja spoczywa?
__________________
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2004, 13:38   #194
exbach
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 32
exbach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez JarasMSR
piszę więc jak każesz, aczkolwiek nie wniesie to zbyt wiele, gdyż będzie to kolejne pytanie do zawodowców, a brzmi następująco:
wypożyczyłem sobie filmik (Królestwo Larsa von Triera), na który składają się dwa odcinki, a co za tym idzie dwa strumienie video i za cholerę nie mam pomysłu jak to DVD2DVD-R pociągnąć, bo da się zaznaczyć tylko jeden strumień i prośba moja, to czy jakaś dobra dusza mogłaby podpowiedzieć cokolwiek, bądź też podać link, gdzie odpowiednia instrukcja spoczywa?
witaj
Jakiś czas temu kolega "Robs" opracował taką instrukcję jeżeli się nie mylę to była pod adresem http://divxpl/forum/viewtopic.php?t=3646.
Dosyć dobrze opisano to w CHIP Specjal nr 7(76)2003 ,tam była też płyta z potrzebnymi programami.
powodzenia
Henryk

PS
Mam pytanie:
1. jakim programem ( i jak to robić) można zrzucać pojedyncze slaydy z filmu DVD ?
exbach jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2004, 22:03   #195
JarasMSR
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika JarasMSR
 
Data rejestracji: 26.11.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 181
JarasMSR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jeśli chodzi Ci o zrzuty ekranu, to chociażby PowerDVD, a za link serdecznie dziękuję, gdyż próbowałem przez 3 dni to zrobić samemu i ni huhu - lecę sprawdzić.
__________________
JarasMSR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.