Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 29.08.2000, 14:12   #1
Wyjadacz ;)

Data rejestracji: 17.04.2001
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
FlaskMPEG a napisy - help

Mam mały problem z niektórymi filmami (np. Blade, Trainspotting). Tzn. po zrzuceniu na dysk vobów, chcę je przerobić Flaskiem na Avi, ale wszystko jest OK, prócz napisów. Tak naprawdę to nie ma ich w ogóle, mimo że wybieram język w jakim mają być wyświetlane. Trochę mnie to zbija z tropu... Czy ktoś miał może podobną sytuację, a jeszcze lepiej - jeżeli ktoś ten problem rozwiązał, byłbym wdzięczny za jakiegoś helpa.
martinez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.09.2000, 09:58   #2
Bodzio
Gość

Mam ten sam problem, wydaje mi sie że napisy w filmie so dodatkowo zabezpieczone, lub ukryte ,że ta wersja Flaska nie daje sobie rady.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2000, 11:40   #3
poult
Gość

Dlaczego nie użyjesz jakiegoś SUBRiPPERA
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2000, 14:05   #4
Wyjadacz ;)

Data rejestracji: 17.04.2001
martinez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wydaje mi się, że Bodzio ma rację. Jeśli chodzi o film np. Blade, to napisy udało mi się wyciągnąć VirtualDub-em, ale dopiero z (bodajże) trzeciego voba ! Efekt jest może trochę gorszy, niż zrobienie tego Flaskiem, bo nie dość że traci znowu się sporo czasu żeby z DivX zrobić DivX (filtry w VirtualDub można dołączać tylko wtedy, kiedy jest włączona opcja "Full process mode"), to na dodatek napisy są gorszej jakości. Można oczywiście użyć Rippera, ale to nie o to chodzi. Na razie nie znam szybszej, lub lepszej metody. Jeżeli ktoś robi inaczej - niech podzieli się doświadczeniami.
martinez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2000, 11:25   #5
Nowy na forum

Data rejestracji: 05.06.2002
donald w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
prawdopodobnie problem polega na kolorze zapis napisów .Napisy w filmach których nie da się ściągnąć są zapisane z czarną owolutą.
donald jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: