Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.07.2008, 00:22   #1
luckeluke
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.07.2008
Posty: 1
luckeluke w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak wypalić film DVD po odkodowaniu przez AnyDVD???

witam, ja to juz jestem zupełnym laikiem jeśłi idzie o te spray ale może mi ktoś pomoże.


mianowicie:

odbezpieczyłem film DVD (shooter - za***isty swoją drogą) i początkowo zrobiłem obraz płyty kiedy juz mi się nagrało na twardziela chciałem go wypalić przez NERO na płytę DVD okazało się, że ma za mało miejsca no i koniec... ok, potem pomyślałem, że może wezmę i skopiuję całe dvd na pulpit, więc wziałem kopiuj - wklej i cały folder ładnie się przeniósł, ale w nim jest pełno dziwnych rzeczy, tzn film jest podzielony na częsci, menu ekranowe jest też oddzielnie... ogólnie jedna jajecznica.

JAK to zrobić by w całości wypalić taki film pozyskany po zdjeciu zabezpoieczeń przez np AnyDVD, tak by zmieścił się na jednym krążku no i oczywiście z lektorem ewentualnie z polskimi napisami.

pozdrawiam i proszę o pomoc.
luckeluke jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.07.2008, 08:07   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Sposób w jaki to zrobić jest opisany na forum w kilku wątkach. Trzeba tylko poszukać.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.07.2008, 07:46   #3
coil
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.06.2005
Lokalizacja: wawka
Posty: 80
coil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
odpowiedź jest prosta - płytka dvd-r ma pojemność 4,7G a film na bank więcej - rozwiązanie proste. Nagrać na płytkę DL czyli dwuwarstwową (odradzam) lub np. CloneDVD przerobić obraz pod pojemności zwykłej płytki DVD-r.
coil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
anydvd, dvd, podzielić dvd

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 18:16
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 12:34
Czy ten film po przerobieniu bedzie dobrze działał na DVD? tymek DVD-Video 17 01.12.2006 16:38
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 21:34
DVD decrypter - jak znalesc glowny film? Ashes DVD-Video 6 11.02.2005 13:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.