Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 15.05.2006, 11:25   #16
michal1988lodz
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.03.2006
Posty: 54
michal1988lodz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przegralem film Opowiesci z narni AnyDVD (najnowszy numer) + Decrypter i wszystko jasne
michal1988lodz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.05.2006, 10:57   #17
rafakow
Bywalec
 
Avatar użytkownika rafakow
 
Data rejestracji: 20.10.2003
Lokalizacja: Kutno
Posty: 36
rafakow w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witajcie, dawno tu nie zaglądałem.
Właśnie też próbowałem sobie zgrać Opowieści z Narnji i zrobiłem to AnyDVD. Potem chciałem skompresować na 4,3 GB DVD, oczywiście odpaliłem Shrinka i kupa, krzyczy że plik jest uszkodzony. Pomógł w tym wypadku CloneDVD, ale dlaczego Shrink nie chciał ruszyć Czy to oznacza że AnyDVD skopiował materiał bez ominięcia zabezpieczeń Wersja AnyDVD to 5.9.6.0.
rafakow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2006, 16:40   #18
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rafakow
Witajcie, dawno tu nie zaglądałem.
widać

Cytat:
Napisany przez rafakow
ale dlaczego Shrink nie chciał ruszyć? Czy to oznacza że AnyDVD skopiował materiał bez ominięcia zabezpieczeń?
gdyby się nawet zdarzyło ze AnyDVD skopiowałby film z zabezpieczeniami (co jest niemożliwe) to CloneDVD napewno nieruszyłby tego filmu za cholerę
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2006, 10:22   #19
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do zabezpieczeń, to zapewne płyta robiona przez sony, o sony ostatnio wprowadziło nowe zabezpieczenia, które naprawdę trudno ominąć, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych- sama się o tym przekonałam.
decrypter zdaje tu egzamin, po prostu trzeba ominąc pare pierwszych klatek przeważnie umiejscowionych na początku pierwszego voba, w momencie gdy ogladamy logo producenta - przed filmem.
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2006, 14:28   #20
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
nie ma rzeczy niemożliwych
zgadzam się

Cytat:
Napisany przez rocher
decrypter zdaje tu egzamin
ale DVDDecrypter czy DVDFab Decrypter?? Bo to jest różnica


Cytat:
Napisany przez rocher
po prostu trzeba ominąc pare pierwszych klatek przeważnie umiejscowionych na początku pierwszego voba, w momencie gdy ogladamy logo producenta - przed filmem.
nierozumiem - co mają pierwsze klatki filmu związane z zabezpieczeniem?? I dlaczego nalezy ję ominąć??
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2006, 15:20   #21
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odpowiedz na 1 pytanie: DVDDecrypter
Odpowiedz na 2 pytanie: Mnie si***281; nie pytaj, zapytaj sie SONY Najwa***380;niejsze, ***380;e tam zlokalizowane jest zabezpieczenie, nie umiem tego technicznie wyt***322;umaczy***263;, ale je***347;li podejmuje si***281; pr***243;be przekopiowania tak zabezpieczonej p***322;yty to si***281; decryptwywala, ale u***380;ywaj***261;c opcji IFO w DVDDec., w input odhaczam jakie***347; pierwsze 20 cell (patrz***281; na czas, pierwsze 20 zajmuje ok 1-3 min) i potem mo***380;na bez problemu zrobi***263; kopi***281; bezpiecze***324;stwa
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2006, 17:23   #22
jarekb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2006
Posty: 6
jarekb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez 1stwasp
@jarekb

A ja jakoś ostatnio nie potrafię sie wyluzować

Pozdrawiam!
No cóż - to widać i czuć
jarekb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2006, 23:49   #23
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
Odpowiedz na 1 pytanie: DVDDecrypter
Odpowiedz na 2 pytanie: Mnie się nie pytaj, zapytaj sie SONY Najważniejsze, że tam zlokalizowane jest zabezpieczenie, nie umiem tego technicznie wytłumaczyć, ale jeśli podejmuje się próbe przekopiowania tak zabezpieczonej płyty to się decryptwywala, ale używając opcji IFO w DVDDec., w input odhaczam jakieś pierwsze 20 cell (patrzę na czas, pierwsze 20 zajmuje ok 1-3 min) i potem można bez problemu zrobić kopię bezpieczeństwa
DVDDecrypter nie potrafi skopiować zabezpieczeń Sony, chba, że pomaga mu AnyDVD. Jeżeli obcinasz pierwsze 1-3 minut filmu to dziękuję za taki film....
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 00:06   #24
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez punisher
DVDDecrypter nie potrafi skopiować zabezpieczeń Sony, chba, że pomaga mu AnyDVD. Jeżeli obcinasz pierwsze 1-3 minut filmu to dziękuję za taki film....
Tłumaczyłam jasno, że nie obcinam filmu!! Film nic nie traci na długości, te perę klatek to wyświetlanie np załóżmy logo wytwórni Paramount Pic.
I nie pisz, że DVDDecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami Sony, bo w takim razie jak udało mi się skopiowac już kilka płyt z tymi zabezpieczeniami przy pomocy tego programu? Najwyraźniej, niezupełnie sobie radzisz z tym programikiem
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 01:01   #25
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Fajnie by tu brzmial komentarz ze slawnego filmu - kobieta mnie bije :p hehe
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 04:25   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
Tłumaczyłam jasno, że nie obcinam filmu!! Film nic nie traci na długości, te perę klatek to wyświetlanie np załóżmy logo wytwórni Paramount Pic.
I nie pisz, że DVDDecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami Sony, bo w takim razie jak udało mi się skopiowac już kilka płyt z tymi zabezpieczeniami przy pomocy tego programu? Najwyraźniej, niezupełnie sobie radzisz z tym programikiem
DVDDecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami Sony np. ARccOS i nie ma o czym gadać. w tle musiał robić AnyDVD.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 07:29   #27
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie będę dalej upierać się przy swoim, choć ja nigdy nie korzystałam z anydvd, a płyty z zabezpieczeniami sony jakoś udaje mi się kopiować, ale widać to prawda, że facetom trudno zrozumiec kobiety i na odwrót.
Wy upieracie się przy swoim, ja przy swoim.

Jeśli mielibyście rację, oznaczałoby to, że ja mam jakieś urojenia, których jednak raczej nie mam. więc zakończę udział w tej dyskusji, bo zbyt nerwowa natakie cos jestem
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 09:13   #28
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
Tłumaczyłam jasno, że nie obcinam filmu!! Film nic nie traci na długości, te perę klatek to wyświetlanie np załóżmy logo wytwórni Paramount Pic.I nie pisz, że DVDDecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami Sony, bo w takim razie jak udało mi się skopiowac już kilka płyt z tymi zabezpieczeniami przy pomocy tego programu? Najwyraźniej, niezupełnie sobie radzisz z tym programikiem
Piszesz bzdury. Jak nie obcinasz filmu?? Skoro nawet jedną klatkę wycinasz to znaczy, że film się skraca i koniec! Dalej twierdzę, że dvddecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami sony. Widać chyba jesteś zjedynej słusznej partii, bo ty wszystko wiesz najlepiej i koniec... Załóż sobie swoje forum, wtedy nikt nie będzie pisał inaczej, niż ci się podoba.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 10:06   #29
Gentelmen
PIRAT ;)
 
Avatar użytkownika Gentelmen
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Posty: 277
Gentelmen zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
ja nigdy nie korzystałam z anydvd
może korzystasz, tylko jeszcze nic o tym niewiesz
Gentelmen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 12:25   #30
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@punisher - bez epitet***243;w takich tu prosz***281;...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.