Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.05.2006, 12:34   #31
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jakie epitety?? Nie rozumiem. Czy napisałem cos obraźliwego?? Były jakieś wulgaryzmy? Przepraszam, ale ton wypowiedzi tej pani przypomina mi polityków z pewnej partii.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.05.2006, 12:43   #32
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wymieniamy si***281; tu opiniami i omawiamy stosowane metody.

Wszystko mo***380;na wyja***347;nia***263; w kulturalny spos***243;b, a nie wyje***380;d***380;a***263; z jakimi***347; partyjnymi fobiami.

Je***347;li chcesz w ten spos***243;b komentowa***263; posty innych - za***322;***243;***380; swoje w***322;asne forum
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 13:53   #33
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie negowałam waszych teorii na temat jakichkolwiek zabezpieczeń, nie poddawałam w wątpliwość tego co napisaliście, nic w tym guście.
Próbowałam po 1 pomóc w tym temacie, po drugie opisać to co MIAŁO MIEJSCE. Nie próbowałam udowaodnić jakiejś tam hipotezy.

A WY mili panowie .... zarzuciliście mi kłamstwo


@ed hunter

Cytat:
DVDDecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami Sony

@punisher

Cytat:
Piszesz bzdury.

Dalej twierdzę, że dvddecrypter nie radzi sobie z zabezpieczeniami sony.

..... to, że jestem taką wielką idiotką, że sama nie wiem co mam poinstalowane na kompie i z czego korzystam

@Gentelmen

Cytat:
może korzystasz, tylko jeszcze nic o tym niewiesz
próbowano wmówić mi coś, czego nie napisałam

@punisher
Cytat:
Widać chyba jesteś zjedynej słusznej partii, bo ty wszystko wiesz najlepiej i koniec...
Załóż sobie swoje forum, wtedy nikt nie będzie pisał inaczej, niż ci się podoba.

Wcale nie uważam, że wiem wszystko najlepiej, ale mogę w 100% napisać, ze to JA wiem najlepiej co udało mi się zrobić, a czego nie.
Dziękuję WAM za to bardzo, jak dobrze czuć przychylność i uprzejmość wśród forumowiczów. Jak tak nie lubicie kobiet to może zabrońce im rejestracji na forum?

A kolegę @punisher poproszę o adres pocztowy, wyślę ci kopie filmu, który w oryginale byz zabezpieczony przez sony, powiesz mi potem czy film skrócony jest chociaż o 1 sekundę, jeśli tak, to sama się wyrejestruję z forum cdrinfo


@Reetou - Dziękuję, że chociaż ty nie zrobiłeś ze mnie heretyczki i wprowadziłeś nieco porządku do tematu


pozdrawiam serdecznie
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 13:54   #34
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zadne z Was nie ma racji, tudziez... macie ja oboje ;-). DVDFab Decrypter po prostu robi automatycznie to, w czym DVDDecrypterowi trzeba pomoc. Istotnie, te poczatkowe bledne informacje nalezy pominac, poniewaz nie zawieraja one informacji o filmie i sa wstawione celowo, jako element zabezpieczenia. I wszystko byloby fajnie, gdyby Rocher sie nie przejezyczyla - celowo uszkodzone elementy to SEKTORY a nie KLATKI. Wszyscy zadowoleni ;-)?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 14:55   #35
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rocher
A kolegę @punisher poproszę o adres pocztowy, wyślę ci kopie filmu, który w oryginale byz zabezpieczony przez sony, powiesz mi potem czy film skrócony jest chociaż o 1 sekundę, jeśli tak, to sama się wyrejestruję z forum cdrinfo[......]pozdrawiam serdecznie
Proszę o cytowanie całej wypowiedzi, a nie łączenie w jedno kilku fragmentów. Jeżeli usuwasz tylko fragment filmu zawierający błędne dane, to zgadzam się z Tobą, że nie skracasz filmu. Jednak sama napisałaś, że usuwasz logo wytwórni. Według mnie to jednak skrócenie filmu. To jest jednak mało istotna kwestia. Dziękuję za dobre chęci, ale nie mam tak dużej skrzynki, ktora pomieściłaby cały film. Jeżeli rzeczywiście mozna dvd decrypterem usunąć błędne klatki, to proszę o szczegółowe napisanie jak to można zrobić. Bardzo mi by sie to przydało.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.05.2006, 16:46   #36
rocher
joanna
 
Avatar użytkownika rocher
 
Data rejestracji: 22.08.2005
Lokalizacja: Toruń
Posty: 385
rocher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez punisher
Dziękuję za dobre chęci, ale nie mam tak dużej skrzynki, ktora pomieściłaby cały film.
Napisałam "adres pocztowy" a nie "mailowy", a chyba do skrzynki pocztowej zmiesciłaby Ci się płyta DVD bo chyba mniejszych skrzynek niż płyta cd nie produkują

Cytat:
Napisany przez punisher
Jeżeli rzeczywiście mozna dvd decrypterem usunąć błędne klatki, to proszę o szczegółowe napisanie jak to można zrobić. Bardzo mi by sie to przydało.
Przeczytaj mój wczesniejszy post - nr 21, tam napisałam jak to się robi


Dziękuję Maxowi za sprostowanie mojej wypowiedzi, napisał dokładnie to co miałam na myśli, ja rzeczywiście nie ujęłam tego zbyt fachowo.
rocher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.