Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.11.2004, 01:08   #16
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobra juz dziala wtedy mi to przeskakiwalo o te 5 sek. do przodu bo ja test robilem ... teraz juz dalem mormalnie export i jest ok tak jak chcialem qrfa nareszcie big thx Reetou za tego linka do opisu DVDReMake'a teraz ide sie brac za kompresowanie
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2004, 10:05   #17
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W DVDRemaku da sie tylko obrobic menu ? mozna sciezka audio wyrzucic czy txt ?
Po edycji menu w dvdremake'u usunolem sciezke audio i pare txt w dvd shrinku, jednak zauwazylem jak juz bylo po backupie, ze tak chocby mi zkompresowal !? napewno to nie byl orginal obraz, a ja tylko chcialem usunac sciezke audio i txt :\ ktorym programem najlepiej to zrobic ? Jeszcze chcialem sie spytac gdzie jest opcja "InstantCopy Hidden Settings Editor" bo nie umie jej znalezc w mojej ver. a mam 8.0 + update. i jeszcze jedno zauwazylem, ze nie usuneły sie napisy na koncu w Shrinku juz to umiem zrobic jednak ja mam menu i wtedy jak daje na re-author to juz tylko moge miec sam film dzieki za odpowiedzi.
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 11:34   #18
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W shrinku możesz usuwać, już to uzgodniliśmy. Zrobił ci shrink rekompresję, bo pewnie zapomniałeś przestawić kompresję z 'automatic' na 'no compression'. Ten szczegół o który pytałeś, że pojawia się błąd o za dużej kompilacji . InstantCopy nie znam - nigdy nie próbowałem. O co chodzi z tymi napisami na końcu?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 12:04   #19
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dałem no compression i dalej uwazam ze cos jest nie tak, wlasnie nie wiem czy te programy typu shrink dvdfab itp. jak usuwamy tylko sciezkie audio i txt cos robia z jakoscia filmu ? czy mam przewidzenia ? ^^ a z tymi koncowymi napisami chodzilo mi oto ze chce poprostu usunac koncowe napisy z filmu, w shrinku to sie latwo robi ale ja chce miec takze menu ! tak jak pisalem wyzej usunac napisy w shrinku da sie, ale juz menu nie ma, bo to sie robi w re-author i nie umiem przeniesc menu, bo jak manualnie kazdy plik bede wrzucal na lewa strone to potem menu mi poleci jak film i nic sie nie da zrobic, wiesz moze jak to zrobic ? ;

Robs napisz mi gdzie jest ta opcja w Instant Copy - Hidden Settings Editor bo nigdzie jej nie widze !
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 12:09   #20
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Film puszczasz z płytki? Na stacjonarnym? Która wersja DVD ReMake?
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 12:41   #21
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie no zgralem orginalnego matrixa na hdd teraz chce sobie ustawic tak jak juz mam czyli menu + wybor jezyka i txt, bez dodatkow to juz zrobilem jednak mam jeszcze napisy na koncu filmu i nie wiem jak je wyciac, co do ver. dvdremake'a to mam 2.6.2 Pro
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 14:09   #22
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
za rok ten film zrobie :I
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 14:44   #23
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zostaw lepiej te napisy... A jak chcesz się bawić to czytaj tu http://www.cdrinfo.pl/artykuly/jakosc-tmpg/
Ja to robię tak: przygotowuję materiał w DVDremake'u (20min. łącznie z eksportem) i puszczam RB na 10 przebiegów (12 godzin). I płytka jest świetnej jakości jak na moje potrzeby, bez wycinania żadnych napisów końcowych.

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 19.11.2004 o godz. 14:49
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 18:22   #24
aL1En
Trust No 1
 
Avatar użytkownika aL1En
 
Data rejestracji: 08.11.2004
Posty: 194
aL1En zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobra dałem sobie spokój z tymi napisami jeszcze ostatnie pytanko dot. CHAPTER SELECT jak to rozpoznac w dvdremaku ? teraz wypalilem matrixa i jakos dziwnie sie wybiera te czaptery kursor jest pomiedzy tymi okienkami a nie na nich :\ a dalszych czapterow w ogole nie mam do wyboru pewnie usunolem w dvdremaku :\
aL1En jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2004, 18:40   #25
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odszukujesz menu filmu w Remake'u. Na planszach wyboru rozdziałów są zaznaczone czerwoną obwódką aktywne klawisze menu. Można je ukrywać, przesuwać itp. Pewnie cos tam namieszałeś
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.