Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.02.2006, 20:15   #1
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy maly problemik.....

witam....mam taki problem ..mam bajke na dvd,traktuje ja dvd dekrypterem .nagrywam na twardziela te pliki, potem odpalam nerona 7 ,opcja dvd film..nero wypala a po jakims czasie wyskakuje komunikat nagrywanie nie powiodlo sie i tak wkolo .siedze nad tym juz 4 dni a moze jak bym zaczal robic szrinkiem to cos by dalo......HELP.....dzieki..
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.02.2006, 20:48   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A nie uważasz, że problem może leżeć po stronie nagrywarki, czy użytych płytek?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2006, 20:54   #3
adamxx68
Bywalec
 
Avatar użytkownika adamxx68
 
Data rejestracji: 04.01.2006
Lokalizacja: Katowice
Posty: 50
adamxx68 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez alsababnur
witam....mam taki problem ..mam bajke na dvd,traktuje ja dvd dekrypterem .nagrywam na twardziela te pliki, potem odpalam nerona 7 ,opcja dvd film..nero wypala a po jakims czasie wyskakuje komunikat nagrywanie nie powiodlo sie i tak wkolo .siedze nad tym juz 4 dni a moze jak bym zaczal robic szrinkiem to cos by dalo......HELP.....dzieki..
Jaka to bajka ,na jakiej płycie ,kiedy wydana Jest jeszcze DVDFab Decrypter ,a jeśli chodzi o nero to jest to program do wszystkiego i do niczego,trzeba używać innych programów Pozdrawiam
adamxx68 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2006, 21:05   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
AnyDVD+CloneDVD+Verbatim DVD+/-R=przegrana bajka
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2006, 07:54   #5
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
maly problemik......

wypalam na plycie dvd rv, z ktora pracuje juz nie pierwszy raz i zawsze bylo ok,chociarz ripuje pierwszy raz.plyta jest zabezpieczona chyba makrowizyn tak podaje dekrypter.ja raczej stawial bym na brak moich umiejetnosci w tym zagadnieniu..oczekuje dalszych podpowiedzi dzieki....
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2006, 08:28   #6
nico88
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2006
Posty: 16
nico88 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jezeli masz chwile na poswiecenie tej plytce (tak ok 40 min.) to uzyj DVD Decryptera z wlaczona funkcja IFO Mode nastepnie wybierz najdluzszy film z pola po prawej i najwazniejsze w opcjach IFO Mode musisz zaznaczyc aby nie scalal plikow do 1 GB.
A i jeszcze musisz zaznaczyc aby zgral to wszystko do osobnych pliczkow .m2v i dzwiek do .ac3.
Pozniej odpalasz jakis programik do autoringu DVD ja polecam DVD Lab Pro bo robi to najszybciej.
I filmik bedziesz mial zrobiony!

Jezeli chcesz dokladniejsze dane to napisz na mojego maila: nico88@o2.pl
nico88 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2006, 09:16   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nico88
Jezeli masz chwile na poswiecenie tej plytce (tak ok 40 min.) to uzyj DVD Decryptera z wlaczona funkcja IFO Mode nastepnie wybierz najdluzszy film z pola po prawej i najwazniejsze w opcjach IFO Mode musisz zaznaczyc aby nie scalal plikow do 1 GB.
A i jeszcze musisz zaznaczyc aby zgral to wszystko do osobnych pliczkow .m2v i dzwiek do .ac3.
Pozniej odpalasz jakis programik do autoringu DVD ja polecam DVD Lab Pro bo robi to najszybciej.
I filmik bedziesz mial zrobiony!

Jezeli chcesz dokladniejsze dane to napisz na mojego maila: nico88@o2.pl
a po co robić z igły widły?

darmowy, najnowszy DVDFab Decrypter + DVD Shrink i po zawodach.

nawet może Shrink nie być potrzebny, jak płyta jest jednowarstwowa, co w przypadku bajek telewizyjnych jest praktycznie normą.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2006, 09:18   #8
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
@nico88- powiedz mi po co tyle kombinować

@alsababnur - skoro zgrałes ta bajke na dysk to dla pewnosci podgladnij ja np w shrinku i jesli działa to zanczy że do nagrywania używasz :
-słabej jakosci płyt
-słabej nagrywarki
-lub masz pomieszane w sterach [aspii wł. dma itd]
albo wszystkie 3 punkty naraz
spróbuj zaktualizowac bios nagrywarki, zmien płyty , potestuj na RW
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.03.2006, 10:24   #9
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
podejrzalem ja w nero show time i wszystko chodzi..plyta na ktora to chce wypalic to
""emtec dvd+rw"" wypalalem na nich i nigdy nie mialem zadnego problemu...
w aspi i dma nic nigdy nie grzebalem..normalnie rece opadaja...a moze to jest wlasnie takie zabezpieczenie tej plyty ona jest chyba zabezpieczona makrowizyn tak podaje dekrypter...bufor ten maly paseczek w neronie z poczatku jest pelny potem spada do 47 % a nawet do 15 %...
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.03.2006, 18:14   #10
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
maly problemik.....

kurcze zmienilem plyte i jakos udalo mi sie nagrac ale mam zas problemy z dzwiekiem jakies trzaski i tak jakby dzwiek przeskakiwal albo igla na winilowej
plycie ...mowie wam kicha 5 dni w polecy...
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.03.2006, 18:42   #11
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
To może Jaśnie Pan zdradzi nam tajemnice jakich płyty użył na jakiej nagrywarce z jakim biosem i z jaka predkością wypalił płyte ,sprawdził aspii i dma [bo to że nic w dma i aspii nie grzebałeś nie znaczy że wszystko jest dobrze]
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2006, 15:29   #12
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
To może Jaśnie Pan zdradzi nam tajemnice jakich płyty użył na jakiej nagrywarce z jakim biosem i z jaka predkością wypalił płyte ,sprawdził aspii i dma [bo to że nic w dma i aspii nie grzebałeś nie znaczy że wszystko jest dobrze]

witam...przepraszam za to niedopatrzeniue ale juz od dluzszego czasu siedze i nie moge nic wymyslic....
-plyta to dvd +rw emtec wypalalem z predkoscia 4 a nawt 2 lub esperanza i byla nawet media store dvd-r.na esperanzie nawet udalo mi sie wypalic bez bledu ale dzwiek byl taki kiepski ze szok ...czytaj posty wyzej...
-nagrywarka to samsung tsstcorp cd/dvdw ts-h552b bios niestety nie wiem jaki ale ze tak powiem fabryczny mam ja juz jakies poltora roku...
-dma mam wlaczone w obu opcjach..
-aspi i jak bylo to od nerona wlaczone i jak wylaczone..
poslugiwalem sie programem do dekodowania:szrenkiem i dvd dekrypterem..
-uzycie procesora przy kopiowaniu na plyte dochodzi do 90%..
film nas kompie jest dobrze nagrany ..
alsababnur jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2006, 17:37   #13
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez alsababnur
witam...przepraszam za to niedopatrzeniue ale juz od dluzszego czasu siedze i nie moge nic wymyslic....
-plyta to dvd +rw emtec wypalalem z predkoscia 4 a nawt 2 lub esperanza i byla nawet media store dvd-r.na esperanzie nawet udalo mi sie wypalic bez bledu ale dzwiek byl taki kiepski ze szok ...czytaj posty wyzej...
-nagrywarka to samsung tsstcorp cd/dvdw ts-h552b bios niestety nie wiem jaki ale ze tak powiem fabryczny mam ja juz jakies poltora roku...
-dma mam wlaczone w obu opcjach..
-aspi i jak bylo to od nerona wlaczone i jak wylaczone..
poslugiwalem sie programem do dekodowania:szrenkiem i dvd dekrypterem..
-uzycie procesora przy kopiowaniu na plyte dochodzi do 90%..
film nas kompie jest dobrze nagrany ..

Zaktualizuj frimware w nagrywarce czym prędzej
Nagraj na Verbatim a nie na jakimś syfie typu emtec
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2006, 23:57   #14
karoleczek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.02.2006
Posty: 7
karoleczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sorki ze sie wtracam do specow ale nie wiem ze czy panowie wiedza ze plusy sa do danych filmy powinno sie nagrywac na minusach zeby jakosc byla ok a po drugie emtec czyli stary basaf nie jest najlepsza firma sproboj verbatiny lub imation.. moja wypalarka to tez samsung i strasznie nie lubie emtec´kow pozdrawiam
karoleczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2006, 00:10   #15
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez karoleczek
nie wiem ze czy panowie wiedza ze plusy sa do danych filmy powinno sie nagrywac na minusach zeby jakosc byla ok
To może jeszcze podaj uzasadnienie/źródło swoich rewelacji...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.