![]() |
Cytat:
Klamka zapadła..." :zespol: :glaszcze: :czar: |
Dobra ostatnie pytanie do Was Liteon SHW-16h5s, SHM-165H6S czy Benq DW1655? Czytam forum i coraz bardziej jestem nastawiony na benka.
|
Cytat:
165H6S na pewno nie ma So... :> BTW Fajnie, że to już ostatnie pytanie było :czytaj: :D |
BenQ DW1655-0B3 o co chodzi z ta koncoweczka 0B1, 0B3 to wersja biosu? :)
SHM-165P6S vs DW1655 ? Myslicie ze ten Benq bedzie szybciej przegrywal niz nasza reprezentacja? |
Cytat:
Nie wiem czy BenQ przegrywa szybciej niż nasza reprezentacja Ale za to ty kłamiesz jak polityk :czytaj: :tak!: A o co chodzi z 0B to se zobacz TU :czytaj: |
[QUOTE=VIZZARD]"I choćbyś zjadła sznurowadła
Klamka zapadła..." QUOTE] eee " .. między tym co znane i nie znane znajduja się drzwi .. " aaa " .. co jest po drugiej stronie lustra ? " do rzeczy bo dalej wiem że nic nie wiem, a liczyłam na wiecej kto dopowie na mój może głupi ale jak dla mnie sensowny post ??? |
[quote=Alinka]
Cytat:
Nie zczaiłaś o co tej Cerekwickiej chodziło, a taką miałem nadzieję... :D Co zaś do nagrywania i nagrywarek "Zrysowane" płytki najlepiej od razu wywalaj za okno, a nie nagrywaj :nie: Format DVD-RAM ma przyszłość na tyle, na ile będziesz go używać Było już na forum trochę na ten temat i trochę też zdało by się poszukać :czytaj: Jeżeli chodzi o sprzęt - to w tej chwili z dostępnych, przystępnych i sprawdzonych nagrywarek kupować: BenQ 1650/55 Pioneer 111 LG H20L LG H10N Z podanych obsługi DVD-RAM nie ma tylko BenQ, so... :mruga: |
na modelach LG H20L & LG H10N nie można wykonywać jakości dysku,co jest dla mnie bardzo duzą wadą :buu: (dla Was też ) Wole mieć możliwość wykonywania,sprawdzania jakości nagranego nośnika jak nie mieć DVD-RAMu. Bo jak sprawdzisz czy płytka jest dobrze nagrana, mając jedynie LG ?! :sciana: Dlatego polecam BENQ:taktak:
|
Chcę kupić nagrywarkę dvd i jestem laikiem, średnio jedna cd/tydzień i czasem jakieś DVD na laptopie... Jednak zależy mi na jakości nagrywanych płyt CD i Dvd. Dlatego mogę dopłacić do Plextora, choćby dlatego, żeby przekonać się, czy Plextor to faktycznie wart tych pieniędzy. Jednak proszę o kilka słów na ten temat. Pozatym Benq 1655 i LG H20L i nawet testy były i pomimo waszych głosów na Benq'a bardziej widzi mi się LG, bo test widocznie na niego pokazał ; 3:1. W czym Plextor jest od nich lepszy? Jest szybszy, lepiej odczytuje, szybciej, mniej mieli, jest cichszy, lepiej nagrywa, co takiego on posiada? Jest mniej awaryjny, już sam nie wiem, co może jeszcze posiadać wiecej i o ile to jest lepsze? I jak Plextor to który 755 czy 750 bo na 760 mnie nie stać, ale dla potomnych możecie jeszcze napisać, czym jeszcze się 760 różni od swoich braci tudzież poprzedników, bo nie wiem jak to się tam ma.
|
którą nagrywarke wybrać..
Witajcie,
przjrzałem chyba wszystkie tamty odnosnie kupna nagrywarek na tym forum i bardzo duzo na innych, chodzi mi o nagrywarke która pracuje cicho, bardzo dobrze kopiuje zabezpieczone płyty a także jest trwała (jak kto woli WYTRZYMAŁA)... prosze o polecenie jakiejś nagrywarki DVD która spełni moje wymogi..a takze wypowiedzenie sie na temat tych co ja nizej zaproponuje: BenQ 1640/1650 LiteOn SHM-165H6S czy jakieś LG? jeśli tak to jakie ?? // wszedzie LG mialo raczej niezłe opinie.. prosze o odpowiedź... |
BenQ 1640... Co jak co, ale zabezpiecze***324; nie potrafi kopiowa***263;
|
a benq 1655 ??
polecisz moze jakis ktory spe***322;ni moje wymogi ?? |
Wlasnie kupilem czarnego Benka DW1655 i 10 plytek TDK w MM:) Za Benka dalem 175zł(chyba troche drogo;)) i niecale 15zl za plytki. Zaraz podlacze palniczek i zobacze co potrafi :banan:
|
Cytat:
|
Nie to nie byla wersja BOX ;) Byl taki upal ze juz nie mialem sily chodzic po miescie i szukac:P Narazie jestem zadowolony tylko troche dlugi czas dostepu;) Ile u Was zajmuje skopiowanie plyty DVD na dysk? Na moim Banqu to gdzies 9 minut, jest ok ?
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:30. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.