![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#886 | |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#887 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 08.12.2003
Lokalizacja: Centralna Polska
Posty: 54
![]() |
Witajcie.
Mam pytanie do Kowanskiego. Mam nagrywarkę LiteOn DVDRW LDW-811S. Wgrany bios to: HS0K. Jaki byś mi polecił bios. Zostać przy tym czy wgrać coś innego. Daj znać. Pozdrawiam |
|
|
|
|
#888 | |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
Ostatnio zmieniany przez kowanski : 12.06.2004 o godz. 19:44 |
|
|
|
|
|
#889 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Witam. Jestem tu "nowy".
Niedawno zakupilem przerobionego LDW-411@418. Doradźcie jak sprawdzić którego mam flash`a i w razie gdyby był już stary to którego polecacie. Wielkie dzięki z góry za pomoc. |
|
|
|
|
#890 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
uuups, wradł mi się błąd - mam LDW-411@811 oczywiście...
|
|
|
|
|
#891 | |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
Cytat:
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
|
|
|
|
|
|
#892 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
To czytalem, ale jak sprawdzic ktory flash siedzi w mojej nagrywarce?
|
|
|
|
|
#893 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
#894 |
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
![]() |
Tak.. dodatkowo to najlepszy mozliwy flash dla 401@411@811 jak na razie więc nie zaszkodzi a wątpię żebyś go miał w swojej nagrywarce bo ma parę dni dopiero.
A co do sprawdzenia... masz Nero? Nero pokazuje wersję flasha w nazwie napędu, tak samo jak Nero CD-DVD Speed, KProbe, SmartBurn, DVD Identifier i wiele wiele innych programów. |
|
|
|
|
#895 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Cytat:
Wielkie dzieki za pomoc. |
|
|
|
|
|
#896 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Witam ponownie.
Mam problem!!! Zainstalowalem tego nowego flasha HS0P. Program zrobil co trzeba i napisal ze operacja zakonczona sukcesem jednak dioda w nagrywarce miga na pomaranczowo nawet po restarcie a nagrywarka nie widzi plyt!! Bardzo prosze o pomoc! Co dalej robic?? |
|
|
|
|
#897 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 05.11.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 41
![]() |
Cytat:
... ale zeby nie bylo, ze tylko krytykuje. Mruganie LEDa spowodowane jest tym, ze FW widzi blad w Twoim eepromie. HS0P jest FW do 811, czy masz dobrze przerobiony FW, czy masz przerobiony EEPROM? Czym masz zrobiony backup EEPROMu?
__________________
Polish E-Xoops Support Community |
|
|
|
|
|
#898 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Cytat:
Co dalej robic? Help! |
|
|
|
|
|
#899 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 05.11.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 41
![]() |
Cytat:
I jak cos bedziesz robil zawsze rob backup!!! A juz szczegolnie jak grzebiesz w EEPROMIE.Swoja droga ile dales za ta nagryware ?
__________________
Polish E-Xoops Support Community Ostatnio zmieniany przez diggah : 15.06.2004 o godz. 08:46 |
|
|
|
|
|
#900 | |
|
Bywalec
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
![]() |
|
|