![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#2161 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 22
![]() |
Verbatimy x8 na FW 1.24
http://img157.imageshack.us/my.php?i...board01vl3.jpg http://img141.imageshack.us/my.php?i...board02oz2.jpg Jest ***378;le czy fatalnie? |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2162 | |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
, pełniejszy obraz byłyby gdybyśmy mieli jeszcze informację o jakości wypalonych pitów i landów.W każdym bądź razie nie musisz się martwić. |
|
|
|
|
|
|
#2163 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 22
![]() |
Zmartwiła mnie trochę ilość PIE, widziałem skany gdzie było ich 15-20tys, ale z drugiej strony Quality Score 97, więc co jest, jest spoko. Czyli nie ma sensu się bawić w podmianę FW? Jutro podrzucę pity i landy.
|
|
|
|
|
|
#2164 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Nie sugerowałbym się tą oceną
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#2165 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#2166 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Jak to Platinum...
![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#2167 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
Miałem kiedyś kilka sztuk i poprzednie się przepaliły lepiej. Ten był ostatni ze starych zapasów... Chyba się zestarzał
.
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#2168 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#2169 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
To ja dołączę Soniacza ze starego cake'a (A12J 1.24 6x)
W okolicy ok. 0,7 GB jest szpila spowodowana prawdopodobnie rysą na płycie (krążek z dołu pudełka). ![]() ![]() ![]() ![]()
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#2170 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#2171 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#2172 |
|
Abbey Road
Data rejestracji: 14.12.2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 706
![]() |
No to w takim razie zale***380;y od palnika. Mia***322;em Maxelle RICOHJPN-R03 z kilku r***243;***380;nych ***378;r***243;de***322; i ka***380;dy wypa***322; wypada***322; w granicy rozs***261;dku (oczywi***347;cie na Pionku, pr***281;dko***347;***263; 6x), palenie 8x daje du***380;o gorsze wyniki.
Litek niespecjalnie lubi te kr***261;***380;ki, a na Benqu wychodzi tragedia, w zasadzie nagrywam tylko na 112.
__________________
PIONEER DVR-112L (A12J) 1.24 PLEXTOR PX-716A 1.11 LITE-ON LH-20A1P KL0P BENQ DW 1650 BCDC |
|
|
|
|
|
#2173 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Dla przykładu dam wypał z 115D, bo 112 i 115 niewiele różnią się
Maxell DVD+R x16 burn x8 115D 1.18 ![]() Ale dla drugiego przykładu dam też innego Maxella z innej serii i partii Maxell DVD+R x16 burn x8 215@L S15J 1.18
__________________
![]()
Ostatnio zmieniany przez VIZZARD : 18.09.2008 o godz. 09:10 |
|
|
|
|
|
#2174 |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
daj już odpocząć temu benkaczowi.....ma swoje lata....
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. |
|
|
|
|
|
#2175 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
No trochę ma, ale...
Jeśli już się zużył trochę A płyty w rzeczywistości są wypalone lepiej, bo Benek przekłamuje przez stopień zużycia To są tylko powody do radości ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Jaką kupić nagrywarkę DVD ? (III) | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 229 | 01.02.2014 16:53 |
| Pioneer BDR-S07XLB vs LITEON IHBS 112 vs LG BH10LS30 | praca225 | Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD | 2 | 13.08.2012 00:53 |
| pioneer 112 - czy zaufac ponownie? ;) | yhn | Napędy optyczne DVD | 14 | 15.05.2009 14:01 |
| Pioneer 212 ---> 212L (LightScribe)- czy ktos znalazl rozwiazanie ? | Portalnet | Napędy optyczne DVD | 5 | 15.08.2007 20:17 |
| Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D | noe | Napędy optyczne CD | 4 | 02.06.2007 17:38 |