![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#2 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
BenQ -Rx8 palony 4x Plextor 760A 1.06 strategia rzeczywista (wypalona) AS-ON
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Dopiero przy pr***281;dko***347;ci 4x jako***347;***263; na max. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 31.01.2007 o godz. 00:57 |
|
|
|
|
|
#3 |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
no wypa***322; ***347;liczny, no i jako***347;ciowo lepszy ni***380; odpowiednik na samsungu....cho***263;by b***322;***281;da TA s***261; duzo lepsze...pif nie widzia***322;em.....
btw. strategia utworzona wcze***347;niej czy w trakcjie palenia??
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#6 | |
|
-=MIXED CLAN=-
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
![]() ![]() |
Cytat:
btw. można by jeszcze sprawdzić czy płytka jest w bazie nośników FW i wyłączyć AS.
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA .......... ![]() 2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA .......... ![]() I kilka szt. poza budą. |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
BenQ +Rx8 palony 4x Plextor 760A 1.06 strategia rzeczywista (wypalona) AS-ON
![]() ![]() ![]() ![]() Dla porównania test na Pioneerze 111@A11XL ![]() Płytka pozostaje w zbiorach. ![]()
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 03.02.2007 o godz. 01:00 |
|
|
|
|
|
#9 |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
Jakie s***261; r***243;znice pomi***281;dzy PLEXTOR PX-755A, PLEXTOR PX-755B i PLEXTOR PX-760A
Czy tylko w pr***281;dko***347;ci nagrywania ?
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
Ostatnio zmieniany przez kowanski : 03.02.2007 o godz. 12:48 |
|
|
|
|
|
#10 | |
|
kapitan Closs
Data rejestracji: 16.02.2006
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 221
![]() |
Cytat:
Plextor PX-760A
__________________
Pioneer 111, Benq 1655
|
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
wedle znawcow tematu jaka jest lepsza strategia zapisu
1.jakie zazwyczaj macie ustawienia ![]() czytalem ze najlepiej jest zrobic wypal jednej czystej z danej parti i bedzie optymalny wypal prawdopodobnie albo napewno @slawkej o tym pisal 2. co daje modyfikowany bios ? 3. min. predkosc zapisu to 6x dla DVD+R (Verb. od MCC)
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Zdecydowanie strategia rzeczywista (wypalona) i w***322;***261;czone AS.
Przy tak dobranych parametrach p***322;ytka zostanie wypalona optymalnie. To jednak nie oznacza zawsze dobr***261; jako***347;***263;. Cz***281;sto jest s***322;aba ale to wina no***347;nika a nie nap***281;du.
|
|
|
|
|
|
#14 | |||
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
![]()
|
|||
|
|
|
|
|
#15 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
53ce19ba27ca336ab6384ea9a9c83309.bin
@melag ten modyfikowany bios z twojego linku wygloda tak ma miec taka nazwe ? gdzies tam widzialem jeszcze program do wgrywania *.bin ![]() czy wszystko mam ok mozna robic upgrade ?
__________________
Every wish is only a journey away... Ostatnio zmieniany przez seku : 13.02.2007 o godz. 21:26 |
|
|
|
![]() |
|
|