Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.01.2007, 14:34   #1
melag
MiniDisc
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Odblokowane firmware :
PX-755 1.07 >>KLIK<<

PX-760 1.06 >>KLIK<<

melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2007, 00:52   #2
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
BenQ -Rx8 palony 4x Plextor 760A 1.06 strategia rzeczywista (wypalona) AS-ON

Plextor PX-755A\SA\UF-pif-poe-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-beta-jitter-benq-rx8-4x-plextor.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-1-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-2-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-3-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Dopiero przy pr***281;dko***347;ci 4x jako***347;***263; na max.


Ostatnio zmieniany przez slawekj : 31.01.2007 o godz. 00:57
slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2007, 09:29   #3
melag
MiniDisc
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
BenQ -Rx8 palony 4x Plextor 760A 1.06 strategia rzeczywista (wypalona) AS-ON
Dopiero przy prędkości 4x jakość na max.

Piękny "wypał"
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2007, 13:00   #4
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no wypa***322; ***347;liczny, no i jako***347;ciowo lepszy ni***380; odpowiednik na samsungu....cho***263;by b***322;***281;da TA s***261; duzo lepsze...pif nie widzia***322;em.....

btw. strategia utworzona wcze***347;niej czy w trakcjie palenia??
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2007, 13:11   #5
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez VANTWG Podgląd Wiadomości
btw. strategia utworzona wcześniej czy w trakcjie palenia??
Strategia utworzona wcześniej na czystej płytce "full" czyli przez wypalenie.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2007, 13:28   #6
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez slawekj Podgląd Wiadomości
Strategia utworzona wcześniej na czystej płytce "full" czyli przez wypalenie.

chętnie zobaczyłbym jeszcze błędy PIF żeby mieć pełny obraz....

btw. można by jeszcze sprawdzić czy płytka jest w bazie nośników FW i wyłączyć AS.
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2007, 14:09   #7
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez VANTWG Podgląd Wiadomości
chętnie zobaczyłbym jeszcze błędy PIF żeby mieć pełny obraz....
Plextor PX-755A\SA\UF-benq-pif-plextor.png

Bardzo dobre płytki pod warunkiem, że wypalamy na Plextorze z prędkością 4x.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2007, 00:48   #8
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
BenQ +Rx8 palony 4x Plextor 760A 1.06 strategia rzeczywista (wypalona) AS-ON

Plextor PX-755A\SA\UF-pxscan-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-1-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-2-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Plextor PX-755A\SA\UF-plextools-xl-ta-3-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06.png

Dla porównania test na Pioneerze 111@A11XL

Plextor PX-755A\SA\UF-nero-cd-dvd-speed-benq-rx8-4x-plextor-760a-1.06-test-pioneer.png

Płytka pozostaje w zbiorach.


Ostatnio zmieniany przez slawekj : 03.02.2007 o godz. 01:00
slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2007, 12:45   #9
kowanski
Guru
 
Avatar użytkownika kowanski
 
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kowanski jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jakie s***261; r***243;znice pomi***281;dzy PLEXTOR PX-755A, PLEXTOR PX-755B i PLEXTOR PX-760A
Czy tylko w pr***281;dko***347;ci nagrywania ?
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych

Ostatnio zmieniany przez kowanski : 03.02.2007 o godz. 12:48
kowanski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2007, 14:05   #10
marcus777
kapitan Closs
 
Avatar użytkownika marcus777
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 221
marcus777 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kowanski Podgląd Wiadomości
Jakie są róznice pomiędzy PLEXTOR PX-755A, PLEXTOR PX-755B i PLEXTOR PX-760A
Plextor PX-750A

Plextor PX-760A
__________________
Pioneer 111, Benq 1655
marcus777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2007, 14:30   #11
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez kowanski Podgląd Wiadomości
Jakie są róznice pomiędzy PLEXTOR PX-755A, PLEXTOR PX-755B i PLEXTOR PX-760A
Cytat:
Napisany przez marcus777 Podgląd Wiadomości




Poza tym linki te posiadają groźnego wirusa

Podaję te właściwe:

PX-755A

PX-760A



__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2007, 18:51   #12
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wedle znawcow tematu jaka jest lepsza strategia zapisu

1.jakie zazwyczaj macie ustawienia
Plextor PX-755A\SA\UF-clip_2.jpg
czytalem ze najlepiej jest zrobic wypal jednej czystej z danej parti i bedzie optymalny wypal

prawdopodobnie albo napewno @slawkej o tym pisal

2. co daje modyfikowany bios ?

3. min. predkosc zapisu to 6x dla DVD+R (Verb. od MCC)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2007, 19:35   #13
slawekj
Guru
 
Avatar użytkownika slawekj
 
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>slawekj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
wedle znawcow tematu jaka jest lepsza strategia zapisu
Zdecydowanie strategia rzeczywista (wypalona) i w***322;***261;czone AS.

Przy tak dobranych parametrach p***322;ytka zostanie wypalona optymalnie.
To jednak nie oznacza zawsze dobr***261; jako***347;***263;.
Cz***281;sto jest s***322;aba ale to wina no***347;nika a nie nap***281;du.

slawekj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2007, 21:08   #14
melag
MiniDisc
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
wedle znawcow tematu jaka jest lepsza strategia zapisu

1.jakie zazwyczaj macie ustawienia
Załącznik 37309
czytalem ze najlepiej jest zrobic wypal jednej czystej z danej parti i bedzie optymalny wypal

prawdopodobnie albo napewno @slawkej o tym pisal
Tak jak napisa***322; @slawekj + ewentualnie AS=AUTO


Cytat:
Napisany przez seku
2. co daje modyfikowany bios ?
Zmodyfikowany FW pozwala uruchomi***263; skanowanie np. w PxScan, ma ***347;ci***261;gni***281;t***261; tzw. blokad***281; "protection command".

Cytat:
Napisany przez seku
3. min. predkosc zapisu to 6x dla DVD+R (Verb. od MCC)

Plextor PX-755A\SA\UF-info_verb-r16x.png
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2007, 21:18   #15
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
53ce19ba27ca336ab6384ea9a9c83309.bin

@melag ten modyfikowany bios z twojego linku wygloda tak

ma miec taka nazwe ?

gdzies tam widzialem jeszcze program do wgrywania *.bin

Plextor PX-755A\SA\UF-clip_2.jpg

czy wszystko mam ok mozna robic upgrade ?
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 13.02.2007 o godz. 21:26
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:33.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.