Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2003, 17:37   #1
docha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2003
Posty: 3
docha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation problemy z odtwarzaniem

Mam taki problem, zrobiłem sobie kopie mojego DVD na nagrywarce Sony DRU-510AK standardowo smartripper, ifoedit, a potem nero, i okazało się że mój DVD firmy Panasonic nie czyta tegoż nagrania, czy to jest możliwe, i dlaczego? Prosze o pilną odpowiedz.
docha jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2003, 20:09   #2
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może Panasonic Ci padł, a może nie czyta tych nośników, a może cos źle zrobiłeś po drodze, a może .... poszli do lasu....
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline  
Stary 23.11.2003, 21:20   #3
pparadox
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.10.2003
Posty: 55
pparadox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez RobsYoda
Może Panasonic Ci padł, a może nie czyta tych nośników, a może cos źle zrobiłeś po drodze, a może .... poszli do lasu....


Robs widze ze ci nerwy siadaja..........ale taka jest rola mentora FORUM CDRinfo.....oczywiscie ja tez przylaczam sie do slow a moze?
Naprawde ju jest wszystko....mniej pytan wicej czytac......

a tak apropos jestem w stanie rozwiazac problem jezeli chodzi o panasonica bo to marka odtwarzacza z ktora jestem zwiazany od poczatko formatu DVD.....lecz po szczegol zapraszam na prv.....
__________________
pozdrawiam
paradox
pparadox jest offline  
Stary 23.11.2003, 22:29   #4
privaten
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.07.2003
Posty: 30
privaten w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ten Robs to kto ? Mentor ?
sory ale......
privaten jest offline  
Stary 23.11.2003, 23:11   #5
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez privaten
Ten Robs to kto ? Mentor ?
sory ale......
No co Ty ? Nie znasz Master Yody ? Taki niski, z dużymi uszami - bardzo mądry. Nudzi sie na Dagobah to medytuje nad kompresją... Jest też jednym z moderatorów naszego forum (część DVD), udziela sie na divx.pl. Bardzo fajny Kolega.

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 24.11.2003, 03:59   #6
docha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2003
Posty: 3
docha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez pparadox
Robs widze ze ci nerwy siadaja..........ale taka jest rola mentora FORUM CDRinfo.....oczywiscie ja tez przylaczam sie do slow a moze?
Naprawde ju jest wszystko....mniej pytan wicej czytac......

a tak apropos jestem w stanie rozwiazac problem jezeli chodzi o panasonica bo to marka odtwarzacza z ktora jestem zwiazany od poczatko formatu DVD.....lecz po szczegol zapraszam na prv.....
zapraszam gdzie ? mógł byś napisać dokładnie bo jestem nowy

Ostatnio zmieniany przez docha : 24.11.2003 o godz. 11:09
docha jest offline  
Stary 24.11.2003, 04:01   #7
docha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2003
Posty: 3
docha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez RobsYoda
Może Panasonic Ci padł, a może nie czyta tych nośników, a może cos źle zrobiłeś po drodze, a może .... poszli do lasu....
moze, ale czemu odtwarza na tej nagrywarce, a na stacjonarnych nie chce ?? jescze jedno bylem u dwóch kumpli jeden ma thompsona a drugi tez panasonica po wlozeniu plyty dzieje sie to co u mnie czyli wykrywa ze to DVD, napis na wyswietlaczu " no play" a na ekranie telewizora
"this type of discs cannot be played" lub cos w tym stylu

Ostatnio zmieniany przez docha : 24.11.2003 o godz. 06:21
docha jest offline  
Stary 24.11.2003, 18:58   #8
pparadox
Bywalec
 
Data rejestracji: 26.10.2003
Posty: 55
pparadox w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez docha
moze, ale czemu odtwarza na tej nagrywarce, a na stacjonarnych nie chce ?? jescze jedno bylem u dwóch kumpli jeden ma thompsona a drugi tez panasonica po wlozeniu plyty dzieje sie to co u mnie czyli wykrywa ze to DVD, napis na wyswietlaczu " no play" a na ekranie telewizora
"this type of discs cannot be played" lub cos w tym stylu

Witam!!!!!
Sorry za najwiekszy skrot jaki teraz napisze ale to jest tak obszernt temat poruszany praktycznie w wiekszosci pytaniach na tym forum...dlatego postanowilem napisac ze jednym z twoich rozwiazan bedzie nagrywanie na plytach TDK dvd+-r....lykaja je wszystki panasonic,thomson,samsung itp...i jeszcze raz prosze poczytaj na tym forym jak i na www.Divx.pl i tym podobnych stronach..jesto to tak znany i stary broblem ze mysle ze juz zostal praktycznie rozwiazany(choc zaleznosci jezeli chodzi o DVD-r a stacjonarne odtwarzacze dvd jest naprawde wiele)
__________________
pozdrawiam
paradox
pparadox jest offline  
Stary 24.11.2003, 19:17   #9
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tymi nerwami to częściowo prawda - sorki
poprostu wykanczają mnie pytania z cyklu: panie mechaniku nie jeździ mi samochód, dlaczego? powie mi pan? mam go w garażu i dla ułatwienia powiem, że to daewoo
może to przez Divx.pl - tam ludzie już sie nauczyli zadawać pytania,
jeszcze raz sorry, ale moja odpowiedź miała jakiś sens jesli sie dobrze przypatrzeć.
__________________
pozdrawiam Robs

Ostatnio zmieniany przez RobsYoda : 24.11.2003 o godz. 19:27
Robs jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.