Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.04.2002, 13:42   #1
Crypter
Bywalec
 
Data rejestracji: 27.04.2002
Posty: 63
Crypter zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
"Dziwny" problem z overburningiem

Siemka... zaczne po kolei. Mialem sobie nagryware firmy Dysan (2/2/16 . Wszystko dzialalo prawie 3 lata az padlo ;] Overburning tez dzialal, ale tak do 718 Mb. Kasy na nowa nagryware nie mialem, wiec kupilem troche uzywana 4/4/24 (najgorsze jest to ze nawet nie wiem jakiej firmy, bo nigdzie nie pisze... no ale za 50 zl to czego ja tu wymagam Ok, problem rysuje sie nastepujaco... Jak nagrywam cd z overburningiem (nawet tylko o 10 mb) to zawsze wyskakuje na koncu blad. W Nero w "charakterystyce" nagrywarki pisze ze niby obsluguje overburbibg i tryb Disk at Once. Najdziwniesze jednak jest to, ze ta nagrana z bledem plyta jest "prawie" normalnie odczytywana. Wszystkie pliki sie nodtwarzaja (mowa o filmikach), ale sa czasem jakies lekkie przeskoki. Dziwne to wszystko, bo w mojej starej nagrywarze, kiedy blad wyskoczyl (z powodu overburningu), to zawsze ten plik nagrany na samym krancu CD sie nie odtwarzal. A tu niby wszytsko dziala, ale niepokoi mnie ten komunikat o bledzie. Ma ktos pojecie o co moze tu chodzic

Pozdroofka
Crypter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.04.2002, 14:47   #2
albertartu
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.07.2001
Posty: 119
albertartu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam podobnie, ale na Teacu 512eb, lecz nie na wszystkich płytkach. Także jak zmienisz płytki na lepsze to być może się poprawi.
albertartu jest offline  
Stary 27.04.2002, 16:10   #3
Crypter
Bywalec
 
Data rejestracji: 27.04.2002
Posty: 63
Crypter zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, problem raczej nie lezy w rodzaju plyt, bo na kilku roznych CD juz mi sie tak dzialo... Zreszta np. na Platiniumach czy Datatrackach, spokojnie juz wypalalem po 718 MB (na starej nagrywarze), a tu przeciez rozmiar wynosil niespelna 710 MB.
No ale najdziwniejsze jest to ze niby wszystko dziala... U ciebie tez normalnie sie pliki odtawarzaly z tak wypalonego CD?
pozdrawiam
Crypter jest offline  
Stary 27.04.2002, 20:43   #4
Crypter
Bywalec
 
Data rejestracji: 27.04.2002
Posty: 63
Crypter zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
OK, udalo mi sie rozwiazac problem... po prostu trzeba nagrywac w trybie "Mode 2/ XA" i wszysciutko jest cacy ;]]
pozdroofka
Crypter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.