Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.08.2001, 10:00   #1
Rostek
Gość
 
Posty: n/a
LG + zabezpieczenia = ???

Witam!
Mam zamiar kupić nagrywarkę, upatrzyłem sobie LG CED-8120B (...prawdę mówiąc gł. ze wzgl. na cenę). Czy za jej pomocą będe mógł przegrać płyty zabezpieczone safedisc'em? Na cdrinfo najpierw jest wykaz nagrywarek mogących tego dokonać, a dalej informacja, że do przegrania potrzebny jest sprzęt z obsługą RAW (a z tabeli nagrywarek wynika że ten model to obsługuje). Nic z tego nie rozumiem, może jakiś mało kumaty jestem :-(
Proszę Fachowców o pomoc.

Ps. Kurde, nie wiem,może jakieś głupie pytania zadaje, ale nie miałem jeszcze nagrywarki.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.08.2001, 11:09   #2
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
daj sobie siana z lg weż teac 512 z burnproofem lub sw216 z justlinkiem ceny są dosyć ok a lepiej chodzą / jak narazie ze wsakzaniem na teac'a bo sw jeszcze sprawdzam /
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 22.08.2001, 15:00   #3
jarek
Gość
 
Posty: n/a
dajcie na wstrzymanie z tym TEACkiem, czlowiek chce kupic nagrywarke na jedna plytke w tygodniu , za niewielkie kieszonkowe o przyzwoitych osiągach a gdie nie przeczytasz to tylko TEAC , TEAC a polowa z tych co pisza nie ma pojęcia o tym co jaka nagrywarka może tylko sugeruje sie tym co napisał poprzednik.Sam mam LG mialem HP i uważam je za calkiem przyzwoite do domowego użytku chyba że ktoś chce przemysłówke ))
 
Stary 22.08.2001, 15:42   #4
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Całkowicie się zgadzam z przedmówcą, wszyscy tylko teac, teac, niekiedy jak się ich mocno za język pociągnie to jeszcze zaproponują Plexa albo Ricocha, a czy Yamaha jest taka zła, albo Acery ?

Odpowiedź brzmi nie, tyle tylko że ludziska kupiły TEACA i teraz nie mogą pogodzić się z tym że mogli kupić coś innego co też by im dobrze służyło }> }> }>

PS: To jest przykład ślepego posłuszeństwa firmie (ale oni przecież nie pracują w TEACu }>
Mickey jest offline  
Stary 22.08.2001, 19:22   #5
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jacy wszyscy , ja nie mowie caly czas teac teac (chociaz go katuje).
kupuj lg (zaoszczedzisz ok 130 zl).
berserk jest offline  
Stary 22.08.2001, 19:28   #6
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no i sie wcisnelo za wczesnie
lg ma wszystko co potrzeba (z sd2 radzi sobie jak wiekszosc nagrywarek - do dupy, teac zreszta tez). burnproof nie jest ci porzebny, mi przynajmniej nie przydal sie ani razu.
taki jeden koles katuje to lg i jest wielce zadowolony (ztreszta czyta to forum ale nie napisze chyba nigdy zadnego postu ).

teraz czekam az fanatycy teaca wygarna mi .

pozdro
berserk jest offline  
Stary 22.08.2001, 19:31   #7
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
przypomnialo mi sie jeszcze jedno. beda szczesliwym posiadaczem teaca 512eb chodzilem do kumpla ktory ma jakies lg 12x aby nagral mi plytki bo u mnie byla kicha (plytli mialy po 99 min z kawalkiem).

to chba juz koniec .

pozdrawiam
berserk jest offline  
Stary 22.08.2001, 21:02   #8
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie nie jest to koniec
polecam samsung'a ws216 jest ql a co do tych lg to qmple mieli kłopoty i tyle a ja na teac'u niet ale tera mam szajsunga i mogę / jak na razie/ go polecić ładny , szybki zwarty i gotowy do kopiowania byle nie był to s2
i nie jest ważne czy 1 płytka czy 100 tylko to czy sie poprawnie wypali i w mniejszym stopniu jak szybko
a tak OT to ja luboę LG / miałem ich monitor i mam ich dvd i nie nażekam /
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline  
Stary 22.08.2001, 21:36   #9
Rostek
Gość
 
Posty: n/a
Dzięki za odpowiedzi. Pozdrowienia dla Fszystkih :-)
 
Stary 22.08.2001, 21:38   #10
ktos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Skawina (małopolskie)
Posty: 22
ktos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja tam kupie Lg x 12. Mi powiedzieli fachowcy w sklepie, ze LG jest prawie najlepsze-porównywalne z Plexorem czy cos takiego. Obsluguje safedisc 2 i daoraw.
Bardzo rzadko sie psuje. No i jest tani))Ta sama jakosc co Plexor .Teac jest przereklamowany-wszedzie o nim slysze, a jest gorszy od Lg, bo Plexor jest lepszy od Lg.
ktos jest offline  
Stary 22.08.2001, 22:10   #11
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tam jeszcze w sklepach nie spotkalem fachowcow. i ci co o nich piszesz tez nie znaja sie zbytnio na rzeczy.
berserk jest offline  
Stary 23.08.2001, 06:35   #12
scorpion
Gość
 
Posty: n/a
Teac z wygladu to najbrzydsza nagrywarka na rynku, ale nagrywa ok
Dlatego wybralem Lg 8128b bo na dokladke najcichsza nagrywarka w polsce no i DAO -RAW acha zapomnialem o niskiej cenie jak na wlasciwosci jakie oferuje
 
Stary 24.08.2001, 13:26   #13
koziol1001
Gość
 
Posty: n/a
LG + zabezpieczenia = LG

Chłopie ja sobie wymarzyłeś LG to sobie kup, ja sam mam LG i mi gania, pewnie że nie jest to jakiś super szybki wyrafinowany sprzęt który nagrywa i płytki DVD (jak niektórym by się pewnie marzyło) ale tak dla siebie (no i dla kolegów) spoko wystarcza.
 
Stary 24.08.2001, 14:20   #14
&y
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.06.2001
Posty: 157
&y zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
berserk (22-08-2001 20:28):
taki jeden koles katuje to lg i jest wielce zadowolony (ztreszta czyta to forum ale nie napisze chyba nigdy zadnego postu ).

teraz czekam az fanatycy teaca wygarna mi .

pozdro
Jezeli nie napisal/napisze zadnego postu to skad wiesz ze czyta forum?
tak na marginesie to jest sporo osob czytajacych (chociazby ze wzgledu na akcenty humoru w postach), ktorzy nie chca/nie moga pisac. inna sprawa to fakt, ze nie kazdy zdazy cos napisac przed toba i kilku innymi - i co wtedy? wyglupiac sie i pisac jako n-ta osoba ze popieram/zgadzam sie w 100%/xxx ma racje? przeciez to bez sensu.

Pozdro - &y (czytajacy).
__________________
.: O tym kim jestes, nie swiadczy to co posiadasz, lecz jak to wykorzystujesz :.\n&y
&y jest offline  
Stary 24.08.2001, 18:36   #15
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiem, ze czyta bo mieszka blisko mnie i bede pisal (kierowal do niego) co mi sie spodoba . czasami ma cos do powiedzenia pomimo padajacych odpowiedzi (ofkoz poza "popieram" itp.).

nic nie mam do ludzi czytajacych (tylko) , niech czytaja, czegos sie dowiedza i moze jak beda mieli problem to od razu sobie poradza (lub pomoga znajomemu).

pozdrawiam (szegolnie czytajacych) .
berserk jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.