Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.08.2004, 14:23   #1
kinner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.07.2004
Posty: 7
kinner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Marki nagrywarek

Kilka takich pytań odnośnie producentów palarek wszelkiego typu.

1) Który z producentów waszym zdaniem jest godny zaufania ? (wiem, że do tej pory na topie był liteon, ale czy przypadkiem ostatnio nie jest przereklamowany - po ilości topików dotyczących problemów z tymi nagrywarkami, można odnieść wrażenie że chyba jednak już tak nie jest)

2) Czy wybrana przez was nagrywarka od chwili zakupu nie sprawiała żadnych problemów, czy mimo wszytko konieczna była wizyta w serwisie.

3) Czy w trakcie ich używania, nie sprawiają żadnych problemów, są absolutnie bez awaryjne - jeśli nie ma problemów, to ile lat (miesięcy) jej używacie i czy intensywnie :-).

4) Czy nie odnosicie wrażenia, że pomimo tak wielkiego postępu w nagrywaniu płyt, dzisiejsze urządzenia (także i nośniki) mają gorszą jakość wykonania niż te pierwsze nagrywarki z przed lat (dla przykładu, moja stara nagrywarka mitsumi ma ponad 4 lata - 4/2/8 - do tej pory elegancko działa bez zarzutu, na pewno wypaliła ponad 1000 płytek, do tej pory nie musiałem w niej czyścić czegokolwiek, ani wymieniać, ani naprawiać, transportowana wiele razy, używana w ciasnych i gorących obudowach. Nio może szuflada ciut wolniej się wysuwa niż kiedyś


Wiem że temat zrobił się przy długi, ale jestem bardzo ciekaw waszych opinii.
Tym bardziej, że owszem wiele (a może wszystkie) z tych modeli były na pewno szczegółowo testowane na tym serwisie, ale czasami jednak okazuje się że zakupiony egzemplarz w sklepie zachowuje się inaczej, niż ten testowany przez redakcję.


Pozdrawiam.
__________________
Nigdy nie ufaj zwierzętom latającym nad twoją głową.
kinner jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.