Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Jakiej muzyki słuchacie?? (https://forum.cdrinfo.pl/f26/jakiej-muzyki-sluchacie-27768/)

Remix 18.11.2003 18:03

Witam!

ja pierd... :) dosco polo o 4 rano... jaki KAT!

rozumiem, ze na weselu to takie muzyczki sa na porzadku dziennym, orkiestra i w ogole... ale na dyskotece dicko polo? chyba tylko na wioskach... i w WZ we Wrocku (WZ - Wiejska Zabawa)

kraluk 18.11.2003 18:06

Każdego rodzaju prucz metalu i heavy metalu i wszystkiego co jest z tymi dwoma gatunakami związane.
Pozdro;)

rcobex 18.11.2003 18:14

No ale ja myślałem ze chodzi o muzykę jaką słuchamy w domu, a nie na weselu. Ile można chodzić na wesela ? :)

Franc 18.11.2003 18:39

Muzyki słucham różnej, najchętniej lata 70 i 80

Maciej 18.11.2003 18:54

Uwielbiam progressive rock ,art rock.
I wiele innych poza normami istniejących form muzycznych....;) Nie będe wypisywał ,kogo za co lubię bo lista była by bardzo dłuuugggaaa...
W tej chwili leci własnie u mnie Peter Gabriel ...cudowne! A pózniej mam zamiar posłuchać Parcupine Tree :)))

rcobex 18.11.2003 19:12

Cytat:

Napisany przez Maciej
Uwielbiam progressive rock ,art rock.
I wiele innych poza normami istniejących form muzycznych....;) Nie będe wypisywał ,kogo za co lubię bo lista była by bardzo dłuuugggaaa...
W tej chwili leci własnie u mnie Peter Gabriel ...cudowne! A pózniej mam zamiar posłuchać Parcupine Tree :)))


Z tego co widzę w twoim avatarze lubisz Pink Floyd chyba też........The Dark Side Of The Moon i The Wall swego czasu słuchałem nałogowo, praktycznie znam to na pamięć. Lecz o dziwo z czasem zaczołem się skłaniać ku bardziej elektronicznemu brzmieniu.

emer74 18.11.2003 19:28

METALLICA RULES! - słucham ich od małego

Loczek 18.11.2003 19:30

Nie chodzi o to że co tydzień w sobote jestem na weselu:) po prostu to jest raczej nieodłączny element wesel a pozaty czy ktos z was był na takim wiejskim prawdziwym weselu?:) gdzie woda leje sie potokami a poprawiny sa jeszcze przez dwa nastepne dwa dni? a czasami dobrze jest zboczyc z drogi i zajechac na disco-klepowisko:) nie kazdy mieszka w duzym miescie i moze pozwolic sobie na dyskoteki w stylu Tresor czy Hafetunnel wiec bawi sie przy tym przy czym moze.

CIAPEK 18.11.2003 19:45

Hip Hop ... głównie polski
Elektroniczna, jakaś techniawka fajna, albo jaazdeczka ;)
czasem pop, rock.
Ogólnie róznie, ale dwie górne pozycje najczęściej.

Hmmm, ten temat chyba już był kiedyś :)

Maciej 18.11.2003 19:51

Cytat:

Napisany przez rcobex
Z tego co widzę w twoim avatarze lubisz Pink Floyd chyba też........The Dark Side Of The Moon i The Wall swego czasu słuchałem nałogowo, praktycznie znam to na pamięć. Lecz o dziwo z czasem zaczołem się skłaniać ku bardziej elektronicznemu brzmieniu.

Pink Floyd ,Roger Waters...to dla mnie jak religia.

Vavoom 18.11.2003 20:02

O dawna słucham HEAVY METALU, aczkolwiek nie gardzę muzyką popularną, blusem, rockiem. Nie mam nic przeciwko muzyce poważnej, jazzu i podobnym gatunkom. !@%&(&$ jak słyszę hip hop, techno lub trance. Muzyka dance co prawda (...), ale nic się ze mną nie dzieje jak ją słyszę :-) Jeśli chodzi o disco polo i podobne, to kiedys P.K. śpiewał w swojej piosence: "HEJ! FAJNI JESTEŚCIE, HEJ!" :-)

UP THE IRONS !!!

Macio.Men 18.11.2003 21:45

Rock, metal, blues.

I podobnie jak kolega Maciej, jestem maniakiem muzyki Pink Floyd i Watersa.

EDIT:

A właśnie, Macieju, widziałeś to ostatnie DVD "Classic Albums: The Dark Side Of The Moon" Floyd'ów?

KarolluZ 18.11.2003 21:50

Ktoś wyjechał z pytaniem "jakiej muzy słuchacie"
To ja powiem Ci bracie, że byłem zajarany w HipHopie
Bo to było na topie, ale zdanie po 4 latach zmieniłem
I na mroczne klimaty teraz się przerzuciłem.
Gotyk, to coś w czym odnalazłem siebie
I jak jestem w potrzebie to karmię się tą muzą
Chociaż inni ludzie inną muzę lubią
Tak ja prawo mam i tego co chcę słucham
Na koniec jednąą radę wam dam
Jak ktoś powie, że to chłam czego słuchacie
To olejcie kolesia już na samym starcie

A odnośnie avatarka to czasem myli :)

jasut 18.11.2003 22:02

Metal, Hard Rock (zwłaszcza AC DC, Metallica, Black Sabbath, Led Zeppelin)
Starszy ROCK (również polski)
Trochę "poscielówek" (np. Celine Dion, Natasha St Pierre)
ale też szanty i poezja śpiewana.
HH i TECHNO nie trawię.

Clackier 18.11.2003 22:06

Widze ze mamy zeglarza na forum. AHOY


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.