Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.10.2003, 15:34   #1
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Emule - prawdziwy wolny muł

Przejżałęm forum, znalazłęm ustawienia emula plus itp. Troche jeszcze tam przeczytałęm od rana. Wyjaśnijcie mi. Czekam tak długo w kolejce od rana a transfer 3-4kb/s to zaje....szybko. Tak z tydzień i może coś ściągne? Może coś tam żle ustawiłem
( neo+ )
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.10.2003, 22:17   #2
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
muł czy osioł - jeden kij

hmmm.... otóż wiedz, że eDonkey [czytaj osioł] to zwierze uparte, natomiast eMuł [czytaj muł] to zwierze też w sumie podobne do muła. Sam się zastanawiam po co ta głupia teoria !? Ale wracając do tematu... Ostatnio dorwałem eMulePlus wersja 1h i nawet nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem... Po mimo iż przeniosłem plik z serwerami [server.met] od eMule 0.30a do eMule Plus 1h to nadal na liście miałem coś około 10 serwerów.... dziwne... a dlaczego Ty po prostu nie spróbujesz z eMule 0.30a tylko od razu porywasz się na eMule plus ? Dla mnie ten eMule plus jest dziwny, ponieważ zaraz po uruchominiu miałem komunikat informujący mnie o tym, czy pozwolić na uruchomienie kilku mułów na jednym kompie !? Kurcze... Już jeden muł mi wystarczy to po co komu dwa !? dziwne...
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 07:56   #3
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Emule - prawdziwy wolny muł

Cytat:
miles napisa***322;(a)
Przejżałęm forum, znalazłęm ustawienia emula plus itp. Troche jeszcze tam przeczytałęm od rana. Wyjaśnijcie mi. Czekam tak długo w kolejce od rana a transfer 3-4kb/s to zaje....szybko. Tak z tydzień i może coś ściągne? Może coś tam żle ustawiłem
( neo+ )
Ostatni Plus coś jest nie za bardzo szczęśliwy, u mnie po zainstalowaniu przez jedną dobę nie ściągnął nic. Teraz używam wersji podstawowej 0,30b i UP/DL jedzie na maxa, w sczególności kiedy ma się dobre statystyki, ale na to też trzeba zapracować zamiast ściągać i instalować coraz to nowsze wersje.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 08:02   #4
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: muł czy osioł - jeden kij

Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)
hmmm.... otóż wiedz, że eDonkey [czytaj osioł] to zwierze uparte, natomiast eMuł [czytaj muł] to zwierze też w sumie podobne do muła. Sam się zastanawiam po co ta głupia teoria !? Ale wracając do tematu... Ostatnio dorwałem eMulePlus wersja 1h i nawet nie mogłem połączyć się z żadnym serwerem... Po mimo iż przeniosłem plik z serwerami [server.met] od eMule 0.30a do eMule Plus 1h to nadal na liście miałem coś około 10 serwerów.... dziwne... a dlaczego Ty po prostu nie spróbujesz z eMule 0.30a tylko od razu porywasz się na eMule plus ? Dla mnie ten eMule plus jest dziwny, ponieważ zaraz po uruchominiu miałem komunikat informujący mnie o tym, czy pozwolić na uruchomienie kilku mułów na jednym kompie !? Kurcze... Już jeden muł mi wystarczy to po co komu dwa !? dziwne...
Zdaje się iż w nowych wersjach muła i jego modyfikacjach lista serverów zapisywana jest w innym miejscu, dlatego skopiowanie server.met nie przyniosło rezultatu, a jeżeli chodzi o okno z pytaniem o urychomienie kilku procesów programu, to w przypadku Plusa jest to całkiem normalne - oczywiście wybieramy "nie".
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 08:06   #5
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czyli lepiej użyje 0.30b. teraz po włączeniu komputera ciągnie mawet 1.2 KB/s to nizły wynik Dobra to wyłączam go nie będe zostawiał włączonego, a wieczorem przeżuce się na tą wersje 0.30.
Ale to dobiero wieczorem. POZDRO
I opisu poszukam
Czy ktoś ciągnął na "suprnova"?
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 10:31   #6
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
miles wiesz na czym polega muł ? Tu chodzi o kolejki... Nic nie można ściągnąć od razu... potrzebna jest zawsze cierpliwość . Otóż u mnie komp działa cały dzień i gdyby nie wolne łącze to by ciągną ile wlezie... Ponadto jakbym zwiększył liczbę źródełek z 200 na jakieś conajmniej 300 to tylko palce lizać . Jak zakładali mi radiówke to początkowo nie było limitu kto może ile ciągnąć i mam screena z muła, że rozpędzał się do 20 kB/s . Po postu coś pięknego.

paput ale po co komuś dwa muły uruchomine naraz !? Czy możesz mi chociaż podać jakiś przykład takiego zastosowania, bo ja nie widzę żadnego sensu w tym
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 12:59   #7
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)
miles

paput ale po co komuś dwa muły uruchomine naraz !? Czy możesz mi chociaż podać jakiś przykład takiego zastosowania, bo ja nie widzę żadnego sensu w tym
Czy w mojej wypowiedzi zauważyłeś chęć dyskutowania na temat tej możliwości Plusa? - ja tylko podałem fakt.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2003, 13:45   #8
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
okey paput nie denerwuj się... sądziłem, że jak wspominasz e eMule Plus to może wiesz cosik więcej ode mnie. Warto było zapytać... Kto pyta nie blądzi
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.