![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#15346 |
|
Guru
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 2,232
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Po krótkiej , bo nawet gorąco było, rundce rowerowej to się należy
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01 |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#15348 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Kupiłem zestaw ostrych sosów z Roleskiego (trzy, w tym najostrzejszy z dodatkiem Carolina Reaper). Nawet ten najostrzejszy nie robi na mnie wielkiego wrażenia, po dodaniu ok. łyżeczki do herbaty na kanapkę zjadłem ze smakiem. Ale odrobinę przesadziłem, bo po tym braku reakcji zrobiłem sobie jeszcze trzy kanapki i polałem szczodrze jak ketchupem - no i tu już trochę poczułem moc
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15350 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Słońce i chmury, z tendencją spadkową chmur ilości.
11 stopni, słaby wiatr.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#15351 |
|
liniejący leming
Zlotowicz
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,834
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
No żeby na Bałtykiem było 30 stopni, to są jakieś jaja
__________________
c'est la vie !!! |
|
|
|
|
|
#15353 |
|
Guru
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 2,232
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Dobrze że śnieg nie pada , bo komu by się chciało w taki upał odśnieżać
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01 |
|
|
|
|
|
#15355 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Też wyjeżdżałem, właśnie wróciłem. No to na kolację
i kanapki z sosem
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15358 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
ale bez jajecznicy. Właściwie to w ogóle bez niczego, podczas upałów mniej się chce jeść, więc korzystam
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15359 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
![]() |
| Tagi |
| imprezka, jedzcie pijcie apostołach nie rzygajcie, obżarstwo i opilstwo, ochlaj, orgietka, piąteczek!, pijaństwo ruja i poróbstwo |
|
|