Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.07.2006, 08:36   #1
cubic
Bywalec
 
Data rejestracji: 11.12.2002
Posty: 67
cubic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jaki zestaw prepaid?

telefon musi byc prosty w obsludze i miec przejrzysty ekran[dla starszej osoby] oraz dlugi czas czuwania. cena do 350zl. operator obojetny
cubic jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.07.2006, 08:50   #2
marynarz
Guru
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1,634
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Do glowy mi przychodzi Nokia 3510i. Intuicyjna obsluga, wygodna klawiatura i dobra oryginalna bateria. Moja lezala na czuwaniu prawie 2 tygodnie
__________________
...El Marinar...
marynarz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 08:54   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
jak dla starszej osoby kup nokie 3100+now***261; baterie koszt nie wielki do tego zale***380;nie albo heya, albo simplus

A tak pozatym czemu akurat zestaw zestaw zawsze wychodzi dro***380;ej ni***380; kupi***263; osbno fona+pakiet startowy
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 09:09   #4
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
jak dla starszej osoby kup nokie 3100+nową baterie koszt nie wielki do tego zależnie albo heya, albo simplus

A tak pozatym czemu akurat zestaw zestaw zawsze wychodzi drożej niż kupić osbno fona+pakiet startowy
i ja też bym był za tą nokią. Troche ponad miesiąc temu musiałem wybrać coś dla taty, bo jego stary telefon padł. Wybrałem właśnie tą nokie Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz coś jeszcze na gwarancji

aaa i do tego weź jakiś starter tak-taka
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 05.07.2006 o godz. 09:11
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 09:10   #5
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Bierz cos er-y cos tam reklamuja FAN 0,29 pln
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 09:33   #6
adams_a
Ważne: CDRinfo i ŻYWIEC!!
 
Avatar użytkownika adams_a
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Bełchatów (wiocha w centrum jeszcze wiekszej wiochy)
Posty: 247
adams_a zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Że tak sie podepnę, ale nie bedę juz kolejnego temtu zakładał

Wstąpiłem ostatnio do jednego z salonów plusa w moim mieście, siadam na wygodnym foteliku i zaczyna sie rozmowa z miłą pania:

-Chciałbym doładować komuś elektronicznie konto.
-Zna pan numer? (ździwiełem się )
-Oczywiście.
-Jest to numer simplus, czy mix?
-Mix.
-Dobrze, to za jaką kwote chce pan doładować?
-Za 20zł (wyciągam kase)
-Nie ma takiej możliwości (znów się ździwiłem) bo są tylko mixy 30 i 50.
-(ja mówie)Nie chce doładowywać konta tą kwotą co ma się zapisaną w umowie, tylko chce doładować, tak jak simplusa, dowolna kwotą.
-Nie ma takiej możliwości.
I tu skończyła się miła rozmowa bo już mi się nie chciało z nią kłucić, przejde się do innego salonu.

I teraz pada moje pytanie: Czy jest możliwośc doładowania mixa dowolna kwotą, czy tylko tą co ma się w umowie?

Bo moim zdaniem można doładować dowolną, ale moge się mylić.
__________________
Nie chce mi sie zrobic nowego
adams_a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 11:11   #7
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez adams_a
I teraz pada moje pytanie: Czy jest możliwośc doładowania mixa dowolna kwotą, czy tylko tą co ma się w umowie?
Mix polega na tym, że masz załadowac konto co ileś tam kwota deklarowana, a potem korzystasz jak Ci braknie ze zwykłych zdrapek.


A odnosząc się do pytania głownego to dal osoby starszej jakaś Nokie wybierz.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 11:47   #8
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ja tam polecam heyah
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 12:05   #9
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez cubic
telefon musi byc prosty w obsludze i miec przejrzysty ekran[dla starszej osoby] oraz dlugi czas czuwania. cena do 350zl. operator obojetny
Jeśli przejrzysty ekran - to raczej obowiązkowo kolorowy tylko - co niestety obniża czas czuwania - ale około 5-7 dni średnio to i tak nie jest chyba źle
Te Nokie, które polecali koledzy - ciekawe są

Jeśli operator obojętny - to wybierz drogą losową - a bardziej na serio - podejrzewam, że starsza osoba będzie głównie dzwoniła - a nie pisała sms'y - i nie będzie się chciała bawić w jakieś pakiety itd. - to wtedy wybierz ofertę z najtańszymi stawkami podstawowymi - np. Sami Swoi - zwłaszcza jeśli sporo rozmawia ze stacjonarnymi ...
A co do pozostałych ofert - są zbliżone - i sporo tutaj zależy w jakiej sieci ma się najwięcej znajomych - w sumie to - jeśli ma być dla starszej osoby - to poleciłbym jeszcze Simplusa z taryfą TEAM7 - jeśli ma sporo znajomych w Plusie - raz można wklepać numery i jest o połowę taniej z chyba aż 7 numerami w Plusie ....
Piszę tak, to sam wiem, że starsze osoby nie chcą się zazwyczaj bawić w pakiety itd.

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 14:37   #10
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Jeśli operator obojętny - to wybierz drogą losową - a bardziej na serio - podejrzewam, że starsza osoba będzie głównie dzwoniła - a nie pisała sms'y - i nie będzie się chciała bawić w jakieś pakiety itd. - to wtedy wybierz ofertę z najtańszymi stawkami podstawowymi - np. Sami Swoi - zwłaszcza jeśli sporo rozmawia ze stacjonarnymi ...
Dobra uwaga, wszyscy zapominają o tym operatorze, a to on właśnie jest w takich przypadkach godny uwagi.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 15:11   #11
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
i ja też bym był za tą nokią. Troche ponad miesiąc temu musiałem wybrać coś dla taty, bo jego stary telefon padł. Wybrałem właśnie tą nokie Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz coś jeszcze na gwarancji

aaa i do tego weź jakiś starter tak-taka
Ja tez, bo ma wyraźną klawiature, a to ważne dla osób starszych i długo trzyma bateria, bo nawet do tygodnia. Co do operatora, to chyba taktak z happy taniej po 8 miesiącach. Stawka jest wtedy 59 gr do innych GSM'ów a wsieci i na stacjonarne sa pakiety (bezterminowe) gdzie minuta wyjdzie 29 gr lub nawet 20 gr, minuta wymienna na 4 smsy w sieci i do heyah. Poza sieć sms po 16 gr. Takiego startera można wyrwać na allegro z już aktywną taryfą.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 18:39   #12
adams_a
Ważne: CDRinfo i ŻYWIEC!!
 
Avatar użytkownika adams_a
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Bełchatów (wiocha w centrum jeszcze wiekszej wiochy)
Posty: 247
adams_a zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Mix polega na tym, że masz załadowac konto co ileś tam kwota deklarowana, a potem korzystasz jak Ci braknie ze zwykłych zdrapek.

No właśnie o to mi chodzi. Ale ja nie chce używać zdrapek, bo chce komuś doładować. Jest przecież możliwość elektronicznego doładowania, czy to w punkcie Plusa, czy to np. za pomocą bankomatu. Wiem, że to działa do Simplusa, ale nie wiem jak to jest z mix'em.
__________________
Nie chce mi sie zrobic nowego
adams_a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2006, 19:32   #13
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez adams_a
No właśnie o to mi chodzi. Ale ja nie chce używać zdrapek, bo chce komuś doładować. Jest przecież możliwość elektronicznego doładowania, czy to w punkcie Plusa, czy to np. za pomocą bankomatu. Wiem, że to działa do Simplusa, ale nie wiem jak to jest z mix'em.
Telefon na karte, czyli TakTak, Heyah, SimPlus, Pop itp możesz doładować za pomocą zdrapek, z bankomatu lub najwygodniej w domu z konta online. Mix to taka mieszanka abonamentu i telefonu na karte. Dostaniesz tu telefon za 1zł ale musisz podpisać lojalke. Co miesiąc masz rachunek jak w abonamencie, różnica jest taka, że z góry mówisz jaki limit chcesz mieć na miesiąc np 30 zł i jeśli się rozgadasz i skończą się środki na koncie to możesz doładować konto zdrapką i gadać dalej. Dla mnie to mało sensowne już lepiej jakiś abonament, tylko czy to się opłaca przy obecnych stawkach w taryfach prepayd
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 08:03   #14
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
telefon wedle uznania ale jakas nokia, 3510i jest prosta w obsłudze (teściowa daje radę ) a sieć Sami Swoi ciągle najtańsza.
dla porównania:
Simplus Team7
Simplus Easy
Tak Tak
POP
Orange GO
Heyah (pdf 95kB)

Sam jade na Samych Swoch i jest dobrze, praktycznie niespotkałem sie z brakiem zasięgu a sieć nie płata figli.

Ostatnio zmieniany przez Igloo : 06.07.2006 o godz. 08:06
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2006, 09:14   #15
adams_a
Ważne: CDRinfo i ŻYWIEC!!
 
Avatar użytkownika adams_a
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Bełchatów (wiocha w centrum jeszcze wiekszej wiochy)
Posty: 247
adams_a zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ricki
Telefon na karte, czyli TakTak, Heyah, SimPlus, Pop itp możesz doładować za pomocą zdrapek, z bankomatu lub najwygodniej w domu z konta online. Mix to taka mieszanka abonamentu i telefonu na karte. Dostaniesz tu telefon za 1zł ale musisz podpisać lojalke. Co miesiąc masz rachunek jak w abonamencie, różnica jest taka, że z góry mówisz jaki limit chcesz mieć na miesiąc np 30 zł i jeśli się rozgadasz i skończą się środki na koncie to możesz doładować konto zdrapką i gadać dalej. Dla mnie to mało sensowne już lepiej jakiś abonament, tylko czy to się opłaca przy obecnych stawkach w taryfach prepayd
Dzięki to już wiedziałem dawno.

Ale babka mi wciskała, że nie moge doładować mix'a dowolną kwotą. Chodzi mi o doładowywanie elektroniczne w punkcie Plusa.

A teraz znalazłem coś takiego:
Cytat:
Napisany przez http://plusgsm.pl/promocje/mix_plus/
Ile to kosztuje?

Wybierasz ilość zasileń, do jakiej się zobowiązujesz 24, 30 lub 36. Minimalne miesięczne zasilenie to 30 zł brutto. Możliwe są zasilenia nominałami telekart 30 zł, 50 zł, 100/115 zł lub 150/180 zł oraz pozostałymi metodami zasileń dostępnymi w usłudze SIMPLUS. Dla uczestników promocji mixPlus zasilenia nominałem 50 zł premiowane są dodatkową kwotą 5 zł. Sam wybierasz nominał oraz częstotliwość zasileń. Każde zasilenie przedłuża ważność konta o 30 dni.
__________________
Nie chce mi sie zrobic nowego
adams_a jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.