Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.06.2004, 01:29   #1
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja to bym Saddama i Busha skazal na dozywocie z ciezkimi robotami przy odbudowie iraku (wtedy dopiero poznaja co to znaczy). No i oczywiscie mieszkaliby w jednej celi.

Oczywiscie zapewne zescie juz zapomnieli jak jakies pol roku temu Donald R. na forum rady bezpieczenstwa ONZ przedstawil dowody pracy saddama nad bronia masowego razenia i kontaktow z alkaida oparte na materialach wywiadowczych ktore jak sie potem okazalo pochodzily z jakiejs publikacji sprzed kilkunastu lat. Jak Tony Blair przepraszal za nieprawdziwe materialy dostarczone przez wywiad brytyjski. Zapewne tez zapomnieliscie ze w dziwnych okolicznosciach zginal brytyjski urzednik odpowiedzialny za przygotowanie 'chybionego' raportu o chemicznym i biologicznym arsenale saddama, jak nasz pozal sie boze prezydent tlumaczyl ze zostalismy wprowadzeni w blad, itd.

A co teraz mamy. Mamy naszych zolnierzy zaangazowanych w konflikt ktorego NIGDY nie powinno byc (szczegolnie z naszym udzialem). Mamy alkaide ktora teraz aktywnie zaczela sie angazowac w konflikt (przypomne ze nie znaleziono zadnych dowodow potwierdzajacych teze ze saddam scisle wspolpracowal z alkaida i nie znaleziono na terenie iraku zadnych baz tej organizacji). MAMY BURDEL NA SKALE SWIATOWA. Bo teraz glupio jest sie wycofac, bo wladze moga przejac ekstremisci i bedzie gorzej niz za saddama, a pozostawienie wojsk bedzie skutkowalo nasileniem sie akcji represyjnych wobec okupanta. To jest sytuacja bez wyscia, ale sami zesmy sie tam pchali. W konklucji moge tylko napisac ze Ci ktorzy popelnili zbrodnie przeciwko ludzkosci czyli Saddam (bezposrednio) oraz T.Blair i G.W.Bush (swiadomie oklamujac miedzynarodowa opinie publiczna i angarzujac w konlikt oparty na wymyslonych zagrozeniach inne panstwa, co przyczynilo sie do ich strat ludzkich i materialnych) powinni stanac przed miedzynarodowym trybunalem sprawiedliwosci.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.06.2004, 10:03   #2
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,901
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dobrze powiedziane...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 10:07   #3
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@pawelblu

trudno sie z Toba nie zgodzic

dowodow na owa "straszliwa bron" nie ma i juz pewno nie bedzie, jest za to ogolny ropier*ol, Irakijczycy maja gorzej jak mieli (moze poza grupa uwolnionych wiezniow politycznych), paru Polakow zgdineglo w Iraku, scina sie glowy niewinnym ludziom, ropa zdrozala, Kwasowi dupa jak rosla tak dalej rosnie, wizy do USA jak byly tak sa, a nasz Wielki Prezydendt dalej lize dupe Bushowi.
Amerykanie to nieudolne partacze a do tego chciwi, chociaz to w sumie nie wina calego narodu ale ludzi Szeryfa Swiata J. Busha. No i pomagaja im znakomici niezastapieni specjalisci z polski, my, Polacy, powinnismy byc dumni ze zaprowadzamy lad i porzadek na swiecie! Paranoja!

dziekujemy Wam Miller i Kwasniewski, zawsze wiedzialem, ze wiecie co najlepsze dla tego kraju.
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 15:13   #4
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Im nie chodzi o to czy to amerykanie maltretowali czy ktos inny, oni chca odstraszyc w ten sposob innych sprzymierzencow USA.
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 20:22   #5
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A dla mnie ci ludzie są po prostu popierdo.........!!!! to tyle co mam do powiedenia na ten temat
Pozdro
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 22:27   #6
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Żeby daleko nie szukać. W czasie wojny dla brata mojej babki partyzanci obcieli głowe siekierą w jegowłasnym domu na oczach żony. Okazało się niestety już po tym makabrycznym czynie że to nie on miał zginąć. Chodziło o współprace z niemcami.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2004, 23:10   #7
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Loczek

coz, smutne to ze Polakow jednak tez stac na takie czyny, chociaz chcialbym mimo wszystko podkreslic, ze sciecie glowy (cynicznie piszac) jednym ruchem nie jest takim okrucienstwem jak odcinanie glowy nozem! to i to jest odciecie glowy ale jednak to dwie rozne kategorie zbrodni, chociaz zadna nie miesci sie w pojeciu cywilizowanego czlowieka.
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24.


Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.