Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.02.2005, 08:30   #1
nacuna
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Posty: 586
nacuna zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Monitor temperatury procesora

Potrzebuje program, ktory bedzie mi wyswietlac temperature procka lub/i temperature plyty glownej w trayu. Zalezy mi na tym, zeby byl w trayu bo nie chce co rusz przelaczac sie do innego programu zeby tylko zobaczyc ile ma stopni. A tak to zerkne szybko do trayu i widze ile ma.
Np korzystam z programu DTemp to mierzenie temp dyskow twardych i jest to bardzo dobry program. Szukam czegos podobnego do tego programu, ale ma monitorowac temp proca lub / i plyty glownej.
Dzieki z gory.
nacuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.02.2005, 08:46   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mbm monitor
http://mbm.livewiredev.com/
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 21.02.2005 o godz. 08:48
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2005, 08:47   #3
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
speed fan lub jak wyzej Motherboard Monitor 5
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2005, 09:31   #4
nacuna
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Posty: 586
nacuna zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
speed fan lub jak wyzej Motherboard Monitor 5
Niestety SpeedFan nie wykrywa nawet mojego proca i plyty glownej ;/
Widzi tylko temp 3dyskow
No coz mowi sie trudno.
Jak sciagne MBM to zobacze, moze go wykryje.
PS. Mam procka PIV 3GHz LGA775 i Abit AS8 chipset I865PE.
nacuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2005, 10:58   #5
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@nacuna niemozliwe, ze nie wykrywa, tam powinny byc temperatury roznych czujnikow w postaci Temp1, Temp2, Temp3 itd. niestety - zeby dojsc do tego, ktory to CPU trza sie pomeczyc . Dodam, ze czujnik, ktory jest U MNIE w BIOS'ie jako CPU jest ZLY - bios wyswietla temperature CPU nie z tego czujnika co trzeba - mam wodne wiec latwo sprawdzic [wsadzilem wklad lodowy od lodowki turystycznej pod chlodnice i zbiornik z woda - i tylko jeden czujnik spadl do 11C ], teraz wreszcie mam niskie temperaturki tak w ogole - z 2 wentylami na chlodnicy puszczonymi na 5v [tak, ze w ogole ich nie slychac] mam 35C w idle i 40C w stressie, zas z 4wentylami na 5v - 32C w idle i maks. 38C w stressie , wybaczcie, ze sie tak chwale, ale wreszcie jestem zadowolony [wczesniej mialem 70C ...]
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2005, 17:14   #6
nacuna
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Posty: 586
nacuna zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
@nacuna niemozliwe, ze nie wykrywa, tam powinny byc temperatury roznych czujnikow w postaci Temp1, Temp2, Temp3 itd. niestety - zeby dojsc do tego, ktory to CPU trza sie pomeczyc . Dodam, ze czujnik, ktory jest U MNIE w BIOS'ie jako CPU jest ZLY - bios wyswietla temperature CPU nie z tego czujnika co trzeba - mam wodne wiec latwo sprawdzic [wsadzilem wklad lodowy od lodowki turystycznej pod chlodnice i zbiornik z woda - i tylko jeden czujnik spadl do 11C ], teraz wreszcie mam niskie temperaturki tak w ogole - z 2 wentylami na chlodnicy puszczonymi na 5v [tak, ze w ogole ich nie slychac] mam 35C w idle i 40C w stressie, zas z 4wentylami na 5v - 32C w idle i maks. 38C w stressie , wybaczcie, ze sie tak chwale, ale wreszcie jestem zadowolony [wczesniej mialem 70C ...]
pozdro
Nie wiem, ale niestety nie wykrywa mi
Sciagnalem MBM i zainstalowalem i tez ten sam problem. Zadnego odczytu z programu MBM 5.3.7.0. Kurcze dalem nawet update i nic Otoz problem polega na tym, ze MBM5370 nie wykrywa mojej plyty glownej. Mam Abit AS8 i niestety na liscie wszystkich plyt glownych nie ma mojej. Co mam robic? HELP
nacuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2005, 19:03   #7
RoKFoR
d[-.-]b
 
Avatar użytkownika RoKFoR
 
Data rejestracji: 12.08.2003
Posty: 562
RoKFoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A w biosie masz wlanczone czujniki
RoKFoR jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2005, 00:37   #8
nacuna
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Posty: 586
nacuna zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez RoKFoR
A w biosie masz wlanczone czujniki
MAM
nacuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2005, 07:25   #9
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
poszukac na forum MBM

tam jest rozwiaznych troche probemow

P.S.
nawet wiecej niz troche
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.