Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   No i co - PIT złożony? (https://forum.cdrinfo.pl/f5/no-co-pit-zlozony-93414/)

DarkSlide97 25.03.2020 09:50

Jako że nie mogłem za cholere znaleźć tamtej kwoty która jest potrzebna do logowania to założyłem sobie ten profil zaufany. Miła niespodzianka, bo to się robi przez bank i w sumie tylko przekilkałem się przez formularz i sprawdziłem czy wszystko sie zgadza. Dodatkowo wszystko powypełniane już (nienawidze wypełniać dokumentów) więc tylko sprawdziłem, zatwierdziłem i przykry obowiązek za mną :)

I jeszcze hajs jakiś mają zwrócić, będzie na części do kompa :spoko:

siwymariusz 25.03.2020 11:12

Cytat:

Napisany przez DarkSlide97 (Post 1434721)
Jako że nie mogłem za cholere znaleźć tamtej kwoty która jest potrzebna do logowania to założyłem sobie ten profil zaufany. Miła niespodzianka, bo to się robi przez bank i w sumie tylko przekilkałem się przez formularz i sprawdziłem czy wszystko sie zgadza. Dodatkowo wszystko powypełniane już (nienawidze wypełniać dokumentów) więc tylko sprawdziłem, zatwierdziłem i przykry obowiązek za mną :)

I jeszcze hajs jakiś mają zwrócić, będzie na części do kompa :spoko:

Nie wszystkie banki oferują PZ ale nie problem załatwić. Ale jeszcze jedno jak ktoś ma czas to wstępnie jakimś programem wyliczyć czy zgadza się z tym co MF z gov podstawia do zatwierdzenia. Mi się wszystko zgadzało co do złotówki :)

DarkSlide97 25.03.2020 13:23

Dla mnie ten PZ jest zbawieniem, bo starego PITu nie mogę znaleźć a kto by te kwoty w ogóle pamiętał :rotfl: Byle kasę szybko przysłali.

misiozol 25.03.2020 14:20

Cytat:

Napisany przez siwymariusz (Post 1434712)
No właśnie pełny czy lite , nie za bardzo się znam na tym , córa już krzywo patrzy na mnie.


Zdecydowanie full , i najlepiej taki co sie da "naprawic"

siwymariusz 25.03.2020 17:35

Konsola NINTENDO Switch Animal Crossing: New Horizons Edition v2 zamówiona , kurde jeszcze trzeba było dołożyć do tego interesu :)
Tyle mam z tego zwrotu, myślałem że dziołchy nie są takie pazerne na konsole?

siwymariusz 26.03.2020 11:13

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1434729)
Zdecydowanie full , i najlepiej taki co sie da "naprawic"

To V1 da się naprawiać , ale myślę że za dwa lata gwarancji da się i naprawić V2

misiozol 26.03.2020 13:31

do v2 potrzebny drogi chip

siwymariusz 26.03.2020 19:06

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1434749)
do v2 potrzebny drogi chip

Trudno może kiedyś stanieje , na razie mam dziecko z głowy :) .
Chociaż z drugiej strony pozbyłem się kasy z pit-a i jeszcze będę
musiał przypilnować, żeby nie ogłupiała .

Jarson 26.03.2020 19:41

To tak się da? :O

Oczywiście mam na myśli przypilnowanie, żeby dziecko nie ogłupiało, sam mam podobny problem; że da się pozbyć, i to bardzo szybko, kasy z PIT-a to ja bardzo dobrze wiem :haha:

siwymariusz 27.03.2020 11:23

Cytat:

Napisany przez Jarson (Post 1434773)
To tak się da? :O

Oczywiście mam na myśli przypilnowanie, żeby dziecko nie ogłupiało, sam mam podobny problem; że da się pozbyć, i to bardzo szybko, kasy z PIT-a to ja bardzo dobrze wiem :haha:

Popieram a czy się da to już inna sprawa :haha:

misiozol 27.03.2020 13:54

A jest to banalnie proste: wyciac na routerze wszystko zbedne od spolecznosciowego chlamu po oglupiajace filmiki i jak jest dostep TYLKO do normalnej tresci to sie szybko normuje , u mnie dziala to wysmienicie plus czas limitowany i jest :spoko:

grzeniu 27.03.2020 14:22

I jeszcze o grach zapomniałeś :>

siwymariusz 28.03.2020 07:27

Cytat:

Napisany przez misiozol (Post 1434784)
A jest to banalnie proste: wyciac na routerze wszystko zbedne od spolecznosciowego chlamu po oglupiajace filmiki i jak jest dostep TYLKO do normalnej tresci to sie szybko normuje , u mnie dziala to wysmienicie plus czas limitowany i jest :spoko:

Ty to radykał jesteś :D

DarkSlide97 31.03.2020 06:15

To jest dobry pomysł, zwłaszcza YouTube. Jak wejdę tam niezalogowany to widzę sam ściek, clickbaity i *****izm. Szkoda że nie ma żadnej alternatywy dla YouTube gdzie są wartościowe filmy a za tytuły pisane samymi wielkimi literami i żebranie o suby czy lajki jest ban na IP na zawsze.

misiozol 31.03.2020 08:31

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1434786)
I jeszcze o grach zapomniałeś :>

Gry sa zdrowe , madrze dobrane cwicza refleks i rozwijaja umysl i nie chodzi tu o te na telefonach ale na konsoli/pc przed tv z odpowiedniego dystansu aby wzrok sie nie psul ;)

Cytat:

Napisany przez siwymariusz (Post 1434800)
Ty to radykał jesteś :D

ani tyci, po prostu realista, my nie mielismy i zyjemy, uwazam ze ten sciek umyslowy nie jest potrzebny dzieciakom do rozwoju i dzieki temu wyrosna na normalnych ludzi bez urazu kregow szyjnychi problemow z komunikacja z innymi ludzmi na poziomie realnego kontaktu z nimi ;) , znam prawdziwych radykalow co dzieci nie widza czekolady i tv oraz grania jakiegogolwiek .

Cytat:

Napisany przez DarkSlide97 (Post 1434910)
To jest dobry pomysł, zwłaszcza YouTube. Jak wejdę tam niezalogowany to widzę sam ściek, clickbaity i *****izm. Szkoda że nie ma żadnej alternatywy dla YouTube gdzie są wartościowe filmy a za tytuły pisane samymi wielkimi literami i żebranie o suby czy lajki jest ban na IP na zawsze.

jak najbardziej sa wystarczy poszukac :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.