Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.04.2006, 18:46   #76
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
i jest w niej jedna super sprawa - w zamrażarce nie powstaje lód, szron, nic nie wiem jak to jest wymyślone, ale fajne i wygodne.
bezszronowki szybko wysuszaja zywnosc
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.04.2006, 08:28   #77
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
@ MaciejT

Będę się w takim razie trzymał klasy A, bo są w sensownych cenach (AA są już raczej droższe).
No i pojawił się pierwszy (?) problem.. Otóż nie zwróciłem uwagi, że ta lodówka LG, która tak mi się podoba, jest klasy B..

A niestety byłem już w dwóch sklepach, dzisiaj zajrzę do kolejnych i z tego, co na razie widziałem, to w okolicach tysiąca złotych, ciężko jest coś dostać. 1200 - 1300 to praktycznie minimum u wszystkich producentów, a to jest już sporo. Widziałem jeszcze chyba model Electroluxa (mam zaznaczony na drugim komputerze), za 1100 złotych i to właściwie wszystko.

Ale że ta LG naprawdę mi się podoba (nawet już pomijając tą maszynę do lodu, to po prostu jest bardzo podobna, pod względem projektu wnętrza to mojej obecnej, która mi odpowiada, ma dodatkowo półki na drzwiach do zamrażalki, co jest dla mnie istotne, bo często trzymam tam rzeczy, których nie chcę trzymać bezpośrednio razem z żywnością (a właściwie nie znalazłem żadnej innej, która by te półki również miała), no i te dodatkowe technologie są nie do pogardzenia, zwłaszcza, że słyszałem kolejną opinię, że to nie tworzenie się lodu jest naprawdę przydatne).

Więc teraz pytanie - poczytałem jej specyfikacje i wychodzi, że ma zużycie energii ok. 1,18kW/24h. Przeciętna lodówka z klasy A ma ok. 80-85. Liczmy więc, że różnica jest ok. 30-40 na dzień. Przeliczę to już sobie na miesiące i lata, ale jedno pytanie - jaki jest koszt 1kW?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 09:12   #78
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
No i pojawił się pierwszy (?) problem.. Otóż nie zwróciłem uwagi, że ta lodówka LG, która tak mi się podoba, jest klasy B..

A niestety byłem już w dwóch sklepach, dzisiaj zajrzę do kolejnych i z tego, co na razie widziałem, to w okolicach tysiąca złotych, ciężko jest coś dostać. 1200 - 1300 to praktycznie minimum u wszystkich producentów, a to jest już sporo. Widziałem jeszcze chyba model Electroluxa (mam zaznaczony na drugim komputerze), za 1100 złotych i to właściwie wszystko.

Ale że ta LG naprawdę mi się podoba (nawet już pomijając tą maszynę do lodu, to po prostu jest bardzo podobna, pod względem projektu wnętrza to mojej obecnej, która mi odpowiada, ma dodatkowo półki na drzwiach do zamrażalki, co jest dla mnie istotne, bo często trzymam tam rzeczy, których nie chcę trzymać bezpośrednio razem z żywnością (a właściwie nie znalazłem żadnej innej, która by te półki również miała), no i te dodatkowe technologie są nie do pogardzenia, zwłaszcza, że słyszałem kolejną opinię, że to nie tworzenie się lodu jest naprawdę przydatne).

Więc teraz pytanie - poczytałem jej specyfikacje i wychodzi, że ma zużycie energii ok. 1,18kW/24h. Przeciętna lodówka z klasy A ma ok. 80-85. Liczmy więc, że różnica jest ok. 30-40 na dzień. Przeliczę to już sobie na miesiące i lata, ale jedno pytanie - jaki jest koszt 1kW?
bez przesady z tą klasą energetyczną - LG nie żre dużo więcej, ale ma 2 agregaty!!! a to jest istotne.

ile kosztuje kWh? proszę bardzo - dla Wrocławia. jak to Przeczytasz i ZROZUMIESZ to pozostanie tylko wizyta u psychiatry (może nawet hospitalizacja) http://www.energiapro.pl/klient/tary...yfa_zmiana.pdf

w Warszawie jest to tak naprawdę około 35-37 groszy z opłatami przesyłowymi i innym g.. a już w okręgu łódzkim, gdzie mam działkę ponad 40 groszy.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 15.04.2006 o godz. 10:04
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 09:32   #79
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
No i pojawił się pierwszy (?) problem.. Otóż nie zwróciłem uwagi, że ta lodówka LG, która tak mi się podoba, jest klasy B..

A niestety byłem już w dwóch sklepach, dzisiaj zajrzę do kolejnych i z tego, co na razie widziałem, to w okolicach tysiąca złotych, ciężko jest coś dostać. 1200 - 1300 to praktycznie minimum u wszystkich producentów, a to jest już sporo. Widziałem jeszcze chyba model Electroluxa (mam zaznaczony na drugim komputerze), za 1100 złotych i to właściwie wszystko.
(...)
Wiesz - zależy jakiej firmy chcesz kupić - bo bez problemu znajdziesz lodówki za około 1000 zł - aczkolwiek na pewno trochę mniej uznanych marek - np:
http://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/...rdo_FDP_28A-2H
http://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/...andy_CFD_2550A
http://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/...kt=LG_GR-262SQ
- to chyba ten Twój model LG - tutaj nie ma kosztów przesyłki !)
http://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/...lpool_ARC_2230
- ta mi się na pierwszy rzut oka podoba - szczególnie dość dobre warunki gwarancji.
Oczywiście to tylko wybrane na szybko przykłady z jednego sklepu i to internetowego.
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Więc teraz pytanie - poczytałem jej specyfikacje i wychodzi, że ma zużycie energii ok. 1,18kW/24h. Przeciętna lodówka z klasy A ma ok. 80-85. Liczmy więc, że różnica jest ok. 30-40 na dzień. Przeliczę to już sobie na miesiące i lata, ale jedno pytanie - jaki jest koszt 1kW?
Najprościej - spójrz na rachunek za energię !! Oczywiście pamiętaj zliczyć zarówno koszt przesyłowy za kWh jak i za energię - w Poznaniu w taryfie standartowej jest to aktualnie z Vatem - 0,4016 za 1 kwh. Więc w tym przypadku różnica przy zużyciu na dobę powiedzmy o 0,35 kWh więcej - wynosi 4,22 zł na miesiąc
Podejrzewam, że u Ciebie będzie podobna cena - choć drobne różnice w cenie kWh mogą być.
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...) To jakiś stary rupieć kupowany przynajmniej 10 lat temu i niewykluczone, że nawet specjalnie sprowadzany. Nazywa się chyba Mińsk 15M z tym, że jest to pisane po rosyjsku (stąd pewien nazwy nie jestem). Marka raczej znana, bo osoby, do których dzwoniłem pytając o naprawdę kojarzyły bez problemu. Niemniej jednak swoje lata już ma..(...)
@andrzejj9 - - to chyba się nieźle spotkaliśmy - lodówka moich Rodziców to chyba bardzo podobny model jak Twój - Mińsk 15 !! z 1992 roku - spójrz na zdjęcie:

Kończę, za chwilę jedziemy ze Święconką
Jak znajdę chwilę, to może coś jeszcze później napisze.
Pozdrawiam
ro29
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-100_5904.jpg  
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 10:10   #80
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
ile kosztuje kWh? proszę bardzo - dla Wrocławia. jak to Przeczytasz i ZROZUMIESZ to pozostanie tylko wizyta u psychiatry (może nawet hospitalizacja) http://www.energiapro.pl/klient/tary...yfa_zmiana.pdf
e... hmm... szczerze mówiąc nie spodziewałem się na to pytanie 36 stronicowej odpowiedzi

Przeleciałem to tylko, żeby psychiatryka nie ryzykować i najwyższa opłaca, jaką znalazłem w jednej tabelce to ok. 26 groszy. Biorąc pod uwage, że mieszkam jakieś 2 km w linii prostej od energetyki, to raczej dużo więcej u mnie nie będzie. Niech z dodatkowymi opłatami będzie to te 30-40 groszy.


Cytat:
Napisany przez ed hunter
bez przesady z tą klasą energetyczną - LG nie żre dużo więcej, ale ma 2 agregaty!!! a to jest istotne.
No to teraz licząc, że według wcześniejszych porównań wychodzi większe zużycie jakieś 0,35kW dziennie, czyli 1kW na 3 dni, czyli ok. 10 na miesiąc. To daje wyższe opłaty ok. 3,5 złotego na miesiąc czyli z 50 złotych na rok. Nie jest więc tak tragicznie. Biorąc pod uwagę, że za klasę energetyczną A z podobnym wyposażeniem musiałbym dać przynajmniej z 250 - 300 złotych więcej, to przez najblizsze 5-6 lat koszty wychodzą podobnie. Potem dopiero zaczęłoby się dodatkowo dopłacać, ale w sumie też nie majątek. Muszę jeszcze zobaczyć, ile zużywa ta, którą mam obecnie.


A te dwa agregaty to co tak w praktyce dają? Szybsze mrożenie, większą wydajność?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 10:16   #81
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
[...]A te dwa agregaty to co tak w praktyce dają? Szybsze mrożenie, większą wydajność?
dokładnie to i większą niezależność lodówki od zamrażarki, czyli pakuje się coś do zamrożenia, jeden agregat zasuwa a lodówka chodzi swoim trybem.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 10:20   #82
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Wiesz - zależy jakiej firmy chcesz kupić - bo bez problemu znajdziesz lodówki za około 1000 zł - aczkolwiek na pewno trochę mniej uznanych marek - np:
Rzeczywiście trochę tego jest. Akurat te sklepy, które przeglądałem nie miały dużo w tych cenach, a jak już coś było to wysokość max. 120 cm, a to jednak dla nas zdecydowanie za mało.


Cytat:
tp://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/opis.php?id=894&grupa=Ch%B3odziarko-Zamra%BFarki_z_g%F3rnym_zamra%BFarnikiem&produkt=L G_GR-262SQ[/url]
- to chyba ten Twój model LG - tutaj nie ma kosztów przesyłki !)
Zgadza się, chociaż są dwa modele jego 262SQ i 292SQ. Naturalnie nie mam pojęcia, czym się różnią

Tak czy siak strona nienajtańsza, bo udało mi się ją już znaleźć za 999 złotych, a przeciętna cena to ok. 1000-1100.

Cytat:
http://www.domar.bydgoszcz.pl/sklep/...lpool_ARC_2230
- ta mi się na pierwszy rzut oka podoba - szczególnie dość dobre warunki gwarancji.
A ta wiesz, że jest interesująca. Nie ma oczywiście maszyny do lodu, ani pułek na drzwiczkach od zamrażalki, ale wygląda ciekawie. Poszukam czegoś więcej na jej temat.


Cytat:
Najprościej - spójrz na rachunek za energię !! Oczywiście pamiętaj zliczyć zarówno koszt przesyłowy za kWh jak i za energię - w Poznaniu w taryfie standartowej jest to aktualnie z Vatem - 0,4016 za 1 kwh. Więc w tym przypadku różnica przy zużyciu na dobę powiedzmy o 0,35 kWh więcej - wynosi 4,22 zł na miesiąc
Podejrzewam, że u Ciebie będzie podobna cena - choć drobne różnice w cenie kWh mogą być.
Fakt, nie pomyślałem o rachunku za energie, ale to pewnie dlatego, że zwykle ja go nie płace Poszukam dzisiaj jakiegoś starego i sprawdzę dokładnie.

Wyliczenia wstępne zrobiłem w poprzednim poście i mimo, że wyszło mi trochę mniej, to zaokrągliłem rocznie na 50 złotych, co wychodzi praktycznie tak samo.



Cytat:
@andrzejj9 - - to chyba się nieźle spotkaliśmy - lodówka moich Rodziców to chyba bardzo podobny model jak Twój - Mińsk 15 !! z 1992 roku - spójrz na zdjęcie:


Widocznie jakiś popularny model w tamtych latach

Zresztą, wczoraj byłem u babci, rzuciłem okiem na jej lodówkę i okazało się, że ma.. Mińska tylko model 16 Ale to w sumie dobrze, że te lodówki były tak popularne. Może uda mi się znaleźć coś więcej na temat jej specyfikacji.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 10:22   #83
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
dokładnie to i większą niezależność lodówki od zamrażarki, czyli pakuje się coś do zamrożenia, jeden agregat zasuwa a lodówka chodzi swoim trybem.
To w sumie fajne, chociaż kojarzyłoby mi się to raczej z mniejszym, a nie większym zużyciem energii..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 22:41   #84
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
...

Oczywiście to tylko wybrane na szybko przykłady z jednego sklepu i to internetowego.
...
Domar-Bydgoszcz to siec sklepow calkowicie realnych

Sprzedaz przez internet to znak czasow
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 22:52   #85
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez MaciejT
Sprzedaz przez internet to znak czasow
dzisiaj takie stwierdzenie zaczyna być tak trywialne jak 'że powietrze jest do oddychania'
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2006, 23:40   #86
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
dzisiaj takie stwierdzenie zaczyna być tak trywialne jak 'że powietrze jest do oddychania'
A widzisz, nie tylko

W odkurzaczach powietrze (i nie tylko) jest zasysane, przez co posrednio przyczynia sie do powstania porzadku, a w lodowkach zimne powietrze schladza potrawy
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2006, 00:38   #87
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez MaciejT
A widzisz, nie tylko

W odkurzaczach powietrze (i nie tylko) jest zasysane, przez co posrednio przyczynia sie do powstania porzadku, a w lodowkach zimne powietrze schladza potrawy
znowu podejście do tematu bez zrozumienia istoty rzeczy schładza piwo
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2006, 10:13   #88
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
By***322;em wczoraj jeszcze w kilku sklepach i spisa***322;em kilka modeli. Co prawda nie mia***322;em d***322;ugopisu, wi***281;***263; zrobi***322;em zdj***281;cie kom***243;rk***261;, ale mam nadziej***281;, ***380;e symbole b***281;d***261; czytelne..


Ta LG dalej mi si***281; podoba i kwestia zu***380;ycia energii przesta***322;a mie***263; tak du***380;e znaczenie, ale ogl***261;daj***261; j***261; 'na ***380;ywo' zauwa***380;y***322;em inn***261; wad***281; - lod***243;wka jest ma***322;a. Teoretycznie wymiarami zewn***281;trznymi nie ust***281;puje zbyt wiele pozosta***322;ym modelom, kt***243;re ogl***261;da***322;em, ale jednak w ***347;rodku jest niewielka. W specyfikacji by***322;o napisane, ***380;e ma ok. 170-180 litr***243;w (sama lod***243;wka) i chcia***322;em to p***243;***378;niej por***243;wna***263; z t***261;, co mam teraz. Znalaz***322;em informacje na internecie i wysz***322;o, ***380;e ta moja ma... 280 litr***243;w! Nie wiem, gdzie to si***281; mie***347;ci, bo wizualnie a***380; tak bardzo si***281; od siebie nie r***243;***380;ni***261;..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2006, 12:10   #89
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,449
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Heh, pro***347;ba do moderator***243;w o zmian***281; tytu***322;u w***261;tku.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2006, 20:40   #90
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Taaa... Na "Choose your odkurzacz, Luke" ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 10:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.