![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jakby ci się chciało to byś dawno znalazł co chciał a nie czekał aż ktoś odpowie. No chyba, że chcesz sobie licznik bić, to sorry :P. |
Cytat:
|
Nacuna:
Znam rewelacyjne żródło zawierające mnóstwo informacji na bardzo wiele tematów. Nazywa się ono www.google.com |
Cytat:
|
Cytat:
Jaka firma dostarcza ci ten internet i kablowke? |
ja mam chello i od jakichś 2 tygodni też mam ip 83.xx..., ale żadnego wpływu na transfer to u mnie nie ma; jest pewien plus nawet, bo chyba UPC przestało zliczać ilość przesłanych danych (mam chrzaniony limit 15 GB)
|
Cytat:
|
Ja również mam 512 kbit/s, no ale na szczęście nie Neostrada, tylko kablówka :)
Niestety u mnie mułek też osiąga w szczycie co najwyżej 10 KB/s, chociaż kiedyś zasuwał ponad 60. Taka sytuacja trwa już od początku marca, nawet kompa zacząłem wyłączać na noc. Wydaje mi się, że problem z emule nie występuje tylko na neostradzie. Natomiast przy ściąganiu z www/ftp transfer bez problemu dobija do 60 KB/s. |
Ja tam mam pule 83.x.x.x od dawna i na początku były problemy ale zadzwoniłem do tepsy oni poslali maila do serwisów które mi nie chodzily i teraz jest ok. A transwery mam do 80KB/s (tak tak maxymalna prędkość NEO+ wynosi 640bps a deklarowana [niżej byś nie powinno] 512bps) :))
|
U nas w dialogu juz dawno wykupili pule 81.xx., byla im oferowana 83. ale wiedzieli o co chodzi, wiec TPSA wziela.
|
Cytat:
nie tak ostro prosze, chociaz rozumiem twoja frustracje /Y@nkee_PL |
a ja sie dziwie czemu ostatnimi dniami siec wolno dziala :[ a tu patrze ip tez of koz 83 ;( z mula spadku nie zauwazylem (natomiast starszy zauwazyl u niego na kompie), ale stronki www dzialaja o wieeele wolniej ... wrrrr a tu podpisany cyrograf na 12 miechow co za :[
|
jam jest z południa polski - śląsk i mam to je******ne *******one ch*******we ip=83.xxx :klnie:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.