Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Zmienili mi IP z 80.xx na 83.xx :( (https://forum.cdrinfo.pl/f5/zmienili-mi-ip-80-xx-83-xx-33185/)

nacuna 04.04.2004 20:53

Cytat:

Napisany przez macio.men
Śmieszne? Nie sądzę.

Jakby ci się chciało to byś dawno znalazł co chciał a nie czekał aż ktoś odpowie. No chyba, że chcesz sobie licznik bić, to sorry :P.

Narazie nie myslalem jeszcze w takich kategoriach!

ZiP 04.04.2004 14:21

Cytat:

Napisany przez nacuna
Ile sie placi za internet - kablowka?
Jaka firma dostarcza ci ten internet i kablowke?

www.satfilm.pl :podbite:

Macio.Men 04.04.2004 10:40

Cytat:

Napisany przez nacuna
Ale smieszne :P

Śmieszne? Nie sądzę.

Jakby ci się chciało to byś dawno znalazł co chciał a nie czekał aż ktoś odpowie. No chyba, że chcesz sobie licznik bić, to sorry :P.

nacuna 04.04.2004 10:33

Cytat:

Napisany przez macio.men
Nacuna:

Znam rewelacyjne żródło zawierające mnóstwo informacji na bardzo wiele tematów. Nazywa się ono www.google.com

Ale smieszne :P

Macio.Men 04.04.2004 10:27

Nacuna:

Znam rewelacyjne żródło zawierające mnóstwo informacji na bardzo wiele tematów. Nazywa się ono www.google.com

nacuna 04.04.2004 01:25

Cytat:

Napisany przez Yarecky
ja mam chello i od jakichś 2 tygodni też mam ip 83.xx..., ale żadnego wpływu na transfer to u mnie nie ma; jest pewien plus nawet, bo chyba UPC przestało zliczać ilość przesłanych danych (mam chrzaniony limit 15 GB)

Ile sie placi za Internet w Chello?

nacuna 04.04.2004 01:24

Cytat:

Napisany przez ZiP
Ja również mam 512 kbit/s, no ale na szczęście nie Neostrada, tylko kablówka :)
Niestety u mnie mułek też osiąga w szczycie co najwyżej 10 KB/s, chociaż kiedyś zasuwał ponad 60. Taka sytuacja trwa już od początku marca, nawet kompa zacząłem wyłączać na noc. Wydaje mi się, że problem z emule nie występuje tylko na neostradzie. Natomiast przy ściąganiu z www/ftp transfer bez problemu dobija do 60 KB/s.

Ile sie placi za internet - kablowka?
Jaka firma dostarcza ci ten internet i kablowke?

Yarecky 02.04.2004 17:50

ja mam chello i od jakichś 2 tygodni też mam ip 83.xx..., ale żadnego wpływu na transfer to u mnie nie ma; jest pewien plus nawet, bo chyba UPC przestało zliczać ilość przesłanych danych (mam chrzaniony limit 15 GB)

Ormianin 02.04.2004 11:06

Cytat:

Napisany przez ZiP
Ja również mam 512 kbit/s, no ale na szczęście nie Neostrada, tylko kablówka :)
Niestety u mnie mułek też osiąga w szczycie co najwyżej 10 KB/s, chociaż kiedyś zasuwał ponad 60. Taka sytuacja trwa już od początku marca, nawet kompa zacząłem wyłączać na noc. Wydaje mi się, że problem z emule nie występuje tylko na neostradzie. Natomiast przy ściąganiu z www/ftp transfer bez problemu dobija do 60 KB/s.

Bo kablowka ogranicza... ZIP sto lat Ciebie nie czytalem :)

ZiP 01.04.2004 21:14

Ja również mam 512 kbit/s, no ale na szczęście nie Neostrada, tylko kablówka :)
Niestety u mnie mułek też osiąga w szczycie co najwyżej 10 KB/s, chociaż kiedyś zasuwał ponad 60. Taka sytuacja trwa już od początku marca, nawet kompa zacząłem wyłączać na noc. Wydaje mi się, że problem z emule nie występuje tylko na neostradzie. Natomiast przy ściąganiu z www/ftp transfer bez problemu dobija do 60 KB/s.

REi 01.04.2004 15:49

Ja tam mam pule 83.x.x.x od dawna i na początku były problemy ale zadzwoniłem do tepsy oni poslali maila do serwisów które mi nie chodzily i teraz jest ok. A transwery mam do 80KB/s (tak tak maxymalna prędkość NEO+ wynosi 640bps a deklarowana [niżej byś nie powinno] 512bps) :))

ThanatoS 01.04.2004 07:55

U nas w dialogu juz dawno wykupili pule 81.xx., byla im oferowana 83. ale wiedzieli o co chodzi, wiec TPSA wziela.

nacuna 31.03.2004 22:36

Cytat:

Napisany przez woitas
jeżeli chodzi o p2p, to na edonkey'u nie zauważyłem spadku.
natomiast na torrencie tak.
ssanie z oszałamiającą prędkością 20 kilo nie jest szczytem moich marzeń :ysz:

Ty sie ciesz, ze masz 20 kilo, bo ja w mojej sieci mam tylko 7kb. Niech to k*** samochod rozjedzie tego admina!

nie tak ostro prosze, chociaz rozumiem twoja frustracje /Y@nkee_PL

n0rbi666 31.03.2004 20:59

a ja sie dziwie czemu ostatnimi dniami siec wolno dziala :[ a tu patrze ip tez of koz 83 ;( z mula spadku nie zauwazylem (natomiast starszy zauwazyl u niego na kompie), ale stronki www dzialaja o wieeele wolniej ... wrrrr a tu podpisany cyrograf na 12 miechow co za :[

woitas 31.03.2004 15:40

jam jest z południa polski - śląsk i mam to je******ne *******one ch*******we ip=83.xxx :klnie:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:34.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.