![]() |
O tym IP było już pare razy wałkowane
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=ip+83 http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=ip+83 niech napiszą osoby z południa polski z jakiej puli są u nas IP bo robie kolejne podejście do Neo++!! |
Przed momentem rozmawiałem z kolegą na gg.... oto co mi napisał:
"wydaje mi się że oni tą pulę adresów nową, na 83 przydzielili do zachodnich województw, co by się nawet zgadzało, bo nie widziałem żeby ktoś z naszego rejonu [chodzi tu o Lublin] skarżył się, ża ma takie ip..... tepsa oczywiście twierdzi że to wina zachodnich operatorów, że poblokowali te adresy... oni poblokowali, bo z tych adresów często korzystali hackerzy, a tepsa która gów..o wie, wykupiła tą pulę i podobno powysyłali zawiadomienia do zachodnich operatorów, żeby to odblokowali... nie wiem ile w tym prawdy... ale jak nawet tak było, to powinni poczekać aż poodblokowują a nie od razu przydzielać to ludziom.... pozatym kto się będzie liczył z jakąś gównianą tepsą na zachodzie? i rzeczywiście tepsa udostępniła jakiś serwer proxy do połączeń jak ktoś ma ip na 83, ale proxy to tylko nowe problemy." co o tym sądzicie !? |
jeżeli chodzi o p2p, to na edonkey'u nie zauważyłem spadku.
natomiast na torrencie tak. ssanie z oszałamiającą prędkością 20 kilo nie jest szczytem moich marzeń :ysz: |
Ja podobnie jak pawelblue niezauwayzlem roznicy miedzy IP 83 a 80. Na DC te same mniejwiecej transfery ciagle do 64KB okolo chod przewaznie 15-20.
|
Cytat:
A tak ładnie szło |
Cytat:
Pozatym w umowie jest napisane że TPSA nie gwarantuje maxymalnych transferów przez cały czas, a nawet jakbym zgłosił spadek transferów, to przyszli by, popatrzyli i powiedzieli że to nie jest wina IP. I co im mogę zrobić?. GÓW###. Mogę tylko liczyć na poprawę tego stanu. :( |
Dziwne to wszystko. No wiadomo TP S.A. => to telekomuna :>
|
Ja mam 83 i z FTP ciagnie mi na max: 60-70 KB (no chyba ze po drugiej stronie jest gorzej). Nie odczulem problemow, choc Sid mowil ze predkosc jego komunikacji z FTPem nowego serwisu stasznie spadla.
|
Cytat:
|
Cytat:
IP 83.xx.xxx.xx są nowymi nr które TPSA wykupiło dla użytkowników Neo (ten nr nie ma nic wspólnego z żadnymi ograniczeniami) Jako że te nr były kiedyś zablokowane ich używanie dla użytkowników oznacza pewne kłopoty (niemożność dostania sie na niektóre strony, zmniejszone transfery). Ja za abonament płacę 149 zł (512/128), zero ograniczeń poza tym IP, eh..... |
A co chodzi z tymi numerami IP rozpoczynajacymi sie od 83...? Czyzbyscie mieli Neo+ za 99zl tzn z ograniczeniami?
Powiedzcie ile placicie za abonament do neo+? |
rowniez mam 83.xx.xxx.xx - :[
eMule ssal na maxa juz na serio "83" tylko ostatnio cos zwolnil i to bardzo...ogolnie net chodzi tak sobie. To co powiedzial Yankee - wiara w to ze nie ma problemow z tymi Ip`ekami jest smieszna :( |
Qrrr...czytając ten topic postanowiłem sprawdzić moje IP. Patrze na wynik........ 83.25.xxx.xx.
A ja sie zastanawiałem dlaczego DC zwolniło mi z 50 kilo na 7-10. (( |
i co z tego jak wtedy wszystko zaczyna chodzic wolniej niz na modemie, nie koniecznie, ale takie przypadki sie zdarzaja :blee:
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:33. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.