Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Zmienili mi IP z 80.xx na 83.xx :( (https://forum.cdrinfo.pl/f5/zmienili-mi-ip-80-xx-83-xx-33185/)

Air 31.03.2004 15:24

O tym IP było już pare razy wałkowane
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=ip+83
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ighlight=ip+83

niech napiszą osoby z południa polski z jakiej puli są u nas IP bo robie kolejne podejście do Neo++!!

KarolluZ 31.03.2004 14:59

Przed momentem rozmawiałem z kolegą na gg.... oto co mi napisał:

"wydaje mi się że oni tą pulę adresów nową, na 83 przydzielili do zachodnich województw, co by się nawet zgadzało, bo nie widziałem żeby ktoś z naszego rejonu [chodzi tu o Lublin] skarżył się, ża ma takie ip..... tepsa oczywiście twierdzi że to wina zachodnich operatorów, że poblokowali te adresy... oni poblokowali, bo z tych adresów często korzystali hackerzy, a tepsa która gów..o wie, wykupiła tą pulę i podobno powysyłali zawiadomienia do zachodnich operatorów, żeby to odblokowali... nie wiem ile w tym prawdy... ale jak nawet tak było, to powinni poczekać aż poodblokowują a nie od razu przydzielać to ludziom.... pozatym kto się będzie liczył z jakąś gównianą tepsą na zachodzie? i rzeczywiście tepsa udostępniła jakiś serwer proxy do połączeń jak ktoś ma ip na 83, ale proxy to tylko nowe problemy."

co o tym sądzicie !?

woitas 31.03.2004 06:59

jeżeli chodzi o p2p, to na edonkey'u nie zauważyłem spadku.
natomiast na torrencie tak.
ssanie z oszałamiającą prędkością 20 kilo nie jest szczytem moich marzeń :ysz:

frog 31.03.2004 01:23

Ja podobnie jak pawelblue niezauwayzlem roznicy miedzy IP 83 a 80. Na DC te same mniejwiecej transfery ciagle do 64KB okolo chod przewaznie 15-20.

miles 31.03.2004 00:11

Cytat:

Napisany przez _Neoo_
:(

Nie wiem czego to wina, ale miano skandalu chyba numer 83 nie otrzyma. Muła już nie zostawian na noc. Przerażająca prędkość 7,7 w nocy. Musi coś w tym być :mruga:
A tak ładnie szło

_Neoo_ 30.03.2004 23:23

Cytat:

Napisany przez nacuna
To jest bez sensu. Placisz normalnie za abonament i masz zablokowany transfer. Co jest z ta tepsa? Skoro miales kiedys max 70kb/s to teraz z tymi numerami 83.... jaki masz max transfer?

Dopiero teraz zorientowałem sie że mam 83, ale od 2-3 dni na DC od użytkowników mam transfer ok. 10 kilo (a wcześniej od tych samych osób było 30-40).

Pozatym w umowie jest napisane że TPSA nie gwarantuje maxymalnych transferów przez cały czas, a nawet jakbym zgłosił spadek transferów, to przyszli by, popatrzyli i powiedzieli że to nie jest wina IP. I co im mogę zrobić?. GÓW###.
Mogę tylko liczyć na poprawę tego stanu. :(

nacuna 30.03.2004 23:18

Dziwne to wszystko. No wiadomo TP S.A. => to telekomuna :>

pawelblu 30.03.2004 23:12

Ja mam 83 i z FTP ciagnie mi na max: 60-70 KB (no chyba ze po drugiej stronie jest gorzej). Nie odczulem problemow, choc Sid mowil ze predkosc jego komunikacji z FTPem nowego serwisu stasznie spadla.

nacuna 30.03.2004 23:05

Cytat:

Napisany przez _Neoo_
IP 83.xx.xxx.xx są nowymi nr które TPSA wykupiło dla użytkowników Neo (ten nr nie ma nic wspólnego z żadnymi ograniczeniami)
Jako że te nr były kiedyś zablokowane ich używanie dla użytkowników oznacza pewne kłopoty (niemożność dostania sie na niektóre strony, zmniejszone transfery).

Ja za abonament płacę 149 zł (512/128), zero ograniczeń poza tym IP, eh.....

To jest bez sensu. Placisz normalnie za abonament i masz zablokowany transfer. Co jest z ta tepsa? Skoro miales kiedys max 70kb/s to teraz z tymi numerami 83.... jaki masz max transfer?

_Neoo_ 30.03.2004 22:21

Cytat:

Napisany przez nacuna
A co chodzi z tymi numerami IP rozpoczynajacymi sie od 83...? Czyzbyscie mieli Neo+ za 99zl tzn z ograniczeniami?
Powiedzcie ile placicie za abonament do neo+?


IP 83.xx.xxx.xx są nowymi nr które TPSA wykupiło dla użytkowników Neo (ten nr nie ma nic wspólnego z żadnymi ograniczeniami)
Jako że te nr były kiedyś zablokowane ich używanie dla użytkowników oznacza pewne kłopoty (niemożność dostania sie na niektóre strony, zmniejszone transfery).

Ja za abonament płacę 149 zł (512/128), zero ograniczeń poza tym IP, eh.....

nacuna 30.03.2004 22:06

A co chodzi z tymi numerami IP rozpoczynajacymi sie od 83...? Czyzbyscie mieli Neo+ za 99zl tzn z ograniczeniami?
Powiedzcie ile placicie za abonament do neo+?

Kasprzak 30.03.2004 21:13

rowniez mam 83.xx.xxx.xx - :[
eMule ssal na maxa juz na serio "83" tylko ostatnio cos zwolnil i to bardzo...ogolnie net chodzi tak sobie.
To co powiedzial Yankee - wiara w to ze nie ma problemow z tymi Ip`ekami jest smieszna :(

_Neoo_ 30.03.2004 20:57

Qrrr...czytając ten topic postanowiłem sprawdzić moje IP. Patrze na wynik........ 83.25.xxx.xx.

A ja sie zastanawiałem dlaczego DC zwolniło mi z 50 kilo na 7-10. ((

Y@nkee_PL 30.03.2004 20:21

i co z tego jak wtedy wszystko zaczyna chodzic wolniej niz na modemie, nie koniecznie, ale takie przypadki sie zdarzaja :blee:

kraluk 30.03.2004 20:13

Cytat:

Napisany przez Y@nkee_PL
to all > :glaszcze:
i nie wierzcie telepsiakom, gdy mowia, ze probem ip z serii 83 nie istnieje :blee: :boks:

Ale jest częściowo "usuwalny". W którymś KŚ było napisane jak się go częściowo pozbyć. Trzeba się podajże łączyć przez proxy i jakiś tam posrt. Jak znajde ten art to dam skan.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:33.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.