Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Pobił matkę...bo wyłączyła grę. (https://forum.cdrinfo.pl/f5/pobil-matke-bo-wylaczyla-gre-64686/)

Kasprzak 18.04.2006 12:45

Pobił matkę...bo wyłączyła grę.
 
Cóż będę się rozpisywał. Więcej info:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...5,3287549.html

FatAlbert 18.04.2006 12:55

"Tibia wciąga jak narkotyk"
 
Cytat:

Tibia to gra fabularna, która dzieje się w świecie magii. Bohater, w którego wciela się gracz, zdobywa umiejętności i gadżety: dodatkową siłę, doświadczenie, miecze, zbroje, hełmy, a przez to staje się coraz droższy - można go sprzedać za prawdziwe pieniądze na aukcjach internetowych. Tibię wymyślono tak, żeby młodzież siedziała przed komputerem jak najdłużej. Przez pewien czas po wyłączeniu komputera postać pozostaje w grze - bezbronna i unieruchomiona staje się łatwym celem dla innych graczy. Młodzi boją się, że stracą swojego bohatera, wartego z godziny na godziny więcej, i grają.
wiecej na
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3287549.html

dla mnie to jest nie normalne moi dobrzy koledzy w tą grają a jeden to ma prawie bzika jak nie ma go na dworzu to wsyzscy wiedzą ze siedzi w wirtualnym swiece tego czegoś . Mam to na dysku lecz nie mam postaci a po tym newsie z wczoraj już nie bede miał!! Wg takie gry są porypane , dzieciak potraktował matke krzesłem !! Tibia to dla mnie kolejne G^%& tak samo jak WoW. Te G#$^ mozę przynieśc niemały zysk:
Cytat:

Dominik Borowski z kawiarenki internetowej Spider: - Przez dwa lata, dzień w dzień przychodził do nas młody chłopak. Grał w Tibię po kilkanaście godzin. W końcu sprzedał swoją postać za 2700 zł.
dzięki niej uczniowie mogąbyć pobudzeni czy nawet agryesywni :
Cytat:

Zbigniew Matusiak, wicedyrektor Gimnazjum nr 34: - Jeden z moich uczniów kupił postać z Tibii za 800 zł. Pieniądze wysłał pocztą, ale nie dostał bohatera. Wydawało mu się, że oszukał go ktoś ze szkoły, więc wszczynał bójki i kłócił się z rówieśnikami.
Ten typ gier powninien zostać czym predzej zlikwidowany by przypadki w/w sie nie powtarzały. News troche stary ale to jest poprostu masakra.Wiem że i tak tego nie zlikwuduje bo to przynosi zyski a producentów nie obchodzi los graczy. Tibia to tylko wierzchołek góry lodowej jest jeszcze WoW , w świecie którego dochodziło już do przpadków smiertelnych. Jednak widać próby walki z tym
Cytat:

Wrocławscy strażnicy miejscy zaczęli akcję informowania o zagrożeniach, jakie wywołuje nałogowa gra w Tibię. Na razie spotykają się z rodzicami w czasie wywiadówek w podstawówkach i gimnazjach.
Przez tibie także można nie jedno krotnie przdłużyć kontrakt z daną klasą na kolejne 10 miecha
Cytat:

Gra od ponad dwóch lat, po kilkanaście godzin dziennie. 16-latek już raz powtarzał klasę, teraz znowu mu to grozi.
napisałbym wiecej ale i tak pewnie temat zostanie bez odpowiedzi. To tylko moje zdanie na ten temat.

michal1988lodz 18.04.2006 12:57

ja tez bym sie zdenerwowal i pewnie cos bym rozwalil ale nie ruszylbym matki. Bez przesady.

nimal 18.04.2006 13:09

http://forum.cdrinfo.pl/off-topic/64...y-czy-gre.html
10 minut wczesniej ;)

a w temacie:
rozumie ze mozna zagrac zamiast ogladac film wieczorem
ze mozna zrobic sobie maraton weekendowy jaknie ma szkoly/Zona wyjedzie (zaleznie od wieku gracza)
nawet ze mozna pykac przez net w pracy zamiast stukac na forum albo na komorce zabijac potwory w kiblu
ale takie numery w glowie mi sie nie mieszcza...
na odwyk ich...

icemac 18.04.2006 13:18

może połączy ktoś te tematy ?

po co mają się dublować

--edit--

nie doczytałem, a są połączone :)

Kris 18.04.2006 13:34

***380;art w***322;.
A mo***380;e chcia***322; drzwi zablokowa***263; krzes***322;em i mu "si***281; wymsk***322;o"
***380;art wy***322;. :mruga:

Wpier**l i na ***322;a***324;cuch... tak to jest jak si***281; ku**a bezstresowo wychowuje dziecko - bezrobotna matka komputer kupi***322;a... ech...

Smartek 18.04.2006 14:05

dziwne, mnie zadna gra na dluzej niz miesiac nie wciagnelo (i wiecej niz 4-5h na dobe grac nie umiem)..
aktualnie nie gralem w nic od ponad dwoch miesiecy..
jakos mnie do tego nie ciagnie :)
pozdro ;)

Air 18.04.2006 14:12

@FatAlbert, co Ty za bzdury piszesz ???

Gram w WoW'a od ponad roku i nikogo nie pobi***322;em. Dlaczego ten typ gier ma by***263; zakazany ? Bo jaki***347; szczeniak narozrabia***322;. Jak si***281; nie zna umiaru i nie panuje nad sob***261; to nie znaczy, ***380;e ja mam cierpie***263; za miliony. Gry online to rozrywka jak ka***380;da inna.

M@X 18.04.2006 14:28

Ja mialem jedna sytuacje, choc akurat nei z tym typem gier... Jesli ktos mial okazje grac w Ninja Gaiden na paltformie XBOX dobrze wie jak trudny jest ostatni boss... Po 14godzinnej potyczce (caly czas jeden boss) mial juz resztke energii, ktora kosztowala by mnie raptem jeden cios. W tedy matka z nerwow wylaczyla mi konsole - to byla najbardziej nerwowa sytuacja posrod mojej kariery gracza. Rzucilem z calej sily kubkiem o sciane, ktory rozlecial sie w drobny mak i trzaskajac drzwiami wyszedlem z domu, odczuwajac koniecznosc wypalenia co najmniej paczki papierosow...

P.S. Dla niewtajemniczonych - ostatni boss w NG to persona, przez ktora nawet posiadacze oryginalu nie moga go skonczyc i sprzedaja gre z nerwow!

Smartek 18.04.2006 14:55

max, rotflmao :D ^_^ ^_^ ^_^
padam!

gralem troche w ninje gaiden - dla mnie za trudna, ledwoco pierwszego bossa pokonalem, wiec sobie darowalem dalsza gre :)
pozdro ;)

Berion 18.04.2006 15:04

@FatAlbert
Zakażmy sprzedaż noży! Można nimi zabić!

:|

Naoglądałeś się chyba za dużo programów typu "warto rozmawiać" (wtajemniczeni wiedzą o czym piszę ;) ).

@ M@X
To zagraj w NinjaGaiden Black :rotfl:

IceManSpy 18.04.2006 15:19

Ja jak gram w ET to te***380; czasem si***281; denerwuj***281; ,***380;e nagle mnie mama na obiad zawo***322;a lub tata chce internet ,a akurat uda***322;o mi si***281; wej***347;***263; na super serwer. Ale nic nikomu nie zrobi***322;em i niczym nie rzuca***322;em.

Jak gra***322;em w ogame i kto***347; rozwali***322; mi flot***281; to by***322;em z***322;y przez 1 godzin***281; , potem 3 dni nie wchodzi***322;em a potem znowu gra***322;em.

pops 18.04.2006 15:29

ja przy jakimś starym PESie pogiąłem klawiaturę, heh, mocno w nią wtedy przywaliłem :D, co ciekawe, klawiatura jeszcze działa, mimo, że jest zgięta.

Smartek 18.04.2006 15:29

Cytat:

Napisany przez IceManSpy
Ja jak gram w ET to też czasem się denerwuję ,że nagle mnie mama na obiad zawoła lub tata chce internet ,a akurat udało mi się wejść na super serwer. Ale nic nikomu nie zrobiłem i niczym nie rzucałem.

Jak grałem w ogame i ktoś rozwalił mi flotę to byłem zły przez 1 godzinę , potem 3 dni nie wchodziłem a potem znowu grałem.

:D :D :D

ja tak z linuksem mialem - cos sie nie udawalo uninstall, a potem instalacja na nowo :)
ale teraz jak juz windy nie mam - brak wyboru, wiec mecze gnoja dopoki sie nie uda ||
pozdro ;)

FatAlbert 18.04.2006 15:52

@Air
czy ja napsałem że wszyscy tacy są?? czy twierdzy że akrat ty też jesteś uzależniony ?? nie

@Berion
a wyczujesz co dzisiejszy rząd wymysłi może tak sie stanie :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.