Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Syf na eMule (https://forum.cdrinfo.pl/f5/syf-emule-26992/)

KarolluZ 01.12.2003 21:36

moim zdaniem to zależy może od konfiguracji łącza pod eMułkiem.... ja mam jakąś nędzną radiówe 115 kB/s i muł działa bez problemów. Zasysa mi maksymalnie 13 kilo. Jednak przy odrobinie szczęścia zaraz po odpaleniu muła od razu coś ciągnie. A zresztą do każdego pliku masz kolejki i żadko się zdarza, że nie musisz czekać. A rozłącza dlatego, że może masz LowID.... Jak chcesz się tego pozbyć to wbij się na forum eMułka i sobie postudiuj lekture :). Mi jednak w dalszym ciągu się nie udało go pozbyć i tak to bywa, że kolejki do jakiegoś pliku są przez cały dzień duże, że ściągnięcie 100 kilo jest bardzo trudne.

Wampir 01.12.2003 21:16

Używam emule, jestem w sieci lan,mam problem bo strasznie długo musze czekać na pobieranie pliku a jak zaczne pobierać to często rozłącza, a i prędkość ściągania jest mizerna jak z ftp idzie ok 20kB to przez emule ok 1,5 w porywach do 5kB. Czy jest jakiś sposób na przyśpieszenie pobierania. (Jeszcze nigdy nie dostałem Blacklisty)

Zazwyczaj oddaje 3 razy więcej niż pobieram dlaczego??

kraluk 04.11.2003 21:02

Cytat:

WhiteMan napisa***322;(a)
mi bez problemu sie otwiera!!:P
U mnie również fajnie wszystko działa.
Pozdro;)

miles 02.11.2003 23:13

.......... śmieszy mnie to ale.......nimal na GG ;)

-Kowalik- 02.11.2003 17:27

Taaa, wiec tak jak zawsze powtarzalem - DC RULEEES...
Jeszcze nigdy nie "nacialem" sie na FAKE-a.
Jasne, nie pociagniesz z 30 zrodel na raz ale i tak wg. mnie jest NAJlepszym klientem P2P.

Pozdr...

nimal 02.11.2003 02:01

Cytat:

miles napisa***322;(a)
Oprócz muła działa jeszcze burst, który zapycha łącze max. ALe 40-50kB/s bez ustawień.
jakbys znalazl chwilke to napisz cos o tym burst - co to dokladnie, jak konfiguracja jest potrzebna, jak ssie itp.
moze bym sprobowal tez :)

pozdro

Banana Coctail 01.11.2003 23:46

U mnie e-mule się nie sprawdza więc używam direct connect ++ i bearshare. Ssam z hub ów z maks 35 kB/s(DC++)|a z hostów 50 kB/s(Bearshare)

miles 30.10.2003 11:30

Burst! Burst! Burst!
 
Ilość załączników: 1
w Burst! masz taki transfer tylko nie wiem ile w tym prawdy. Wczoraj Italian JOb cd2 w 6 czy 7 godzin wraz z działającym emule. Fajnie

miles 30.10.2003 10:56

U mnie też wszytsko działa........nie wiem kiedy spróbuje samego overneta. Oprócz muła działa jeszcze burst, który zapycha łącze max. ALe 40-50kB/s bez ustawień. Tylko To albo to. A teraz Emule coś zwolnił na 8kB/s więć korzystam wtedy z bursta.

KarolluZ 30.10.2003 10:01

miles .... opis jest fajny, ale jak ustawiłem mu port TCP na 80 to i tak pokazywał FIREWALLED !? dziwne rzeczy się dzieją... overneta resetowałem kilka razy [znaczy wyłączałem go i włączałem] no ale empetrójczyne na próbę ściąga nieźle.... no pewnie lepiej by to szło jakbym wyłączył muła :) : :) . Bo póki co mam wlączonego muła i overneta :)

nimal 30.10.2003 09:59

Cytat:

miles napisa***322;(a)
nimal wiesz co nie co o overnet. Czy korzysatć z takich rzeczy
http://www.searchengines.pl/overnet.php3#opis
i czy krok 1 jest potrzebny?
Troche stary ten opis.

pewnie tak
ja uzywam win2k3 - on ma .net juz w sobie

ale lepiej to i tak sobie sciagniej - platforma .net jest zachecajaca (z uwagi na prostote) i coraz wiecej softu na niego bedzie sie pojawiac

miles 30.10.2003 09:35

nimal wiesz co nie co o overnet. Czy korzysatć z takich rzeczy
http://www.searchengines.pl/overnet.php3#opis
i czy krok 1 jest potrzebny?
Troche stary ten opis.

nimal 30.10.2003 08:48

Cytat:

KarolluZ napisa***322;(a)
bingo.... overnet ruszył... tylko mam kilka pytań...... jak w nim się szuka archiw rara lub zipa !? albo obrazów CD..... a tak BTW to on jest płatny !?
rary i zipy sa jako kategoria programy
iso, bin itp tak samo
platne jest jakbys koniecznie chcial wspomoc kolegow programistow ^_^
jak zaplacisz to usuna Ci banerek i nic innego sie nie zmieni (no - jeszcze somopoczucie Ci sie poprawi)

pozdro

KarolluZ 30.10.2003 08:44

wiesz nimal.... wsumie można się do Overneta przyzwyczaić.... no nie jest taki zły.... ale co znaczy "Pro user" !? i o co chodzi z tą rejestracją !?

nimal 30.10.2003 08:41

kolorki ladnie zmienia jak twarz ijanego kolesia ^_^

czerwony - nie sciagnoles jeszcze i nie znaleziono u innych juzerow
czarny - juz to masz
niebieski - jeszcze tego nie sciagnoles ale znaleziono to u innych (nasycenie niebieskiego od jasnego - malo kto to ma - do ciemnego - duzo osob to ma ^_^ )
zielony - fragment w trakcie ssania
zreszta to penie wiesz, pozatym jest w manualu

moze Ci sie zdazyc ssanie powyzej 100% - wywolane jest sciaganiem ponownym fragmentow niedokonczonych/z bledami

pozdro dla kolejnego overnetowca ^_^


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:07.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.