Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 27.06.2013, 21:51   #6481
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@nimal nowe Airy trzymają jeszcze dłużej! Ale nic dziwnego, skoro laptop w 70% składa się z ogniw, oraz procesor jest z jeszcze mniejszym taktowaniem niż w poprzedniej wersji

Ultrabooki są fajne, szkoda tylko że jak tablety to sprzęt jednorazowy.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.06.2013, 22:22   #6482
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wlasnie o nowych Airach pisalem (wlasnie je reklamuja w radiu )
w kazdym razie to naprawde godny wyczyn - malo kto produkuje sprzet wytrzymujacy tak ekstremalnie dlugo na aku a np dla mnie ma to znaczenie
nie bez przyczyny wiekszosc redakcji The Verge np pracuje na Airach

chcialbym, zeby Dell czy Asus przygotowaly cos o polowe tanszego, bez zadnego systemu i z HDMI - ale jakos sie to nie stalo (albo przeoczylem jakis malo popularny model...)
Air to chyba pierwszy jedny na ta chwile produkt, ktory by mogl mnie przyciagnac do Apple

a wydawalo by sie, ze mam proste wymagania - jak najwieksza rozdzielczosc ekranu (u Aira jest minimum, jaki moge zaakceptowac - czemu nie dali Full HD? bo podzespoly by sie grzaly i z 12 godzin bylo by 6?) i jak najdluzszy czas pracy na baterii, do tego lacznosc
i nagle sie okazuje, ze jakos nikt nie stworzyl takiego kompa

bo jak jakis producent chce mi wmowic, ze 3h na baterii to sprzet mobilny... sa notebooki do przenoszenia miedzy biurem i domem - tam takie baterie wystarczaja az nadto
ale jest grupa odbiorcow chcaca naprawde korzystac mobilnie z kompa - 10 godzin to minimum dla mnie w przypadku mniejszego, prawdziwie mobilnego kompa
widac nokia mnie rozbestwila - i tu znowu - Booklet 3G to byl jedny produkt tej firmy, ktory wydal mi sie atrakcyjny i jestem na razie z niego zadowolony mimo jego wielu wad
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 08:54   #6483
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Firma Apple po raz kolejny jasno określiła docelową grupę swoich klientów:
http://myapple.pl/content/5085-apple....html#comments

Kolejna ciekawostka - ostanio fanboye dostali orgazmu na wieść, że Chicago Sun-Times zwolnił fachowców od fotografii i i zatrudnił w ich miejsce kochających inaczej Fanboyów z gayfonami.
Po bardzo krótkim czasie pojawiła sie refleksja: http://www.zdnet.com/why-the-iphone-...lr-7000017436/

Lepiej późno niż wcale.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 28.06.2013 o godz. 10:25
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 13:26   #6484
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polecam miłośnikom Apple.

Już trochę jest na rynku, nie taki new:



Doskonały jako przenośny.
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 13:32   #6485
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Papierochy to bede palil zwykle, a nie amelinowe! ;-)
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 13:35   #6486
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Amelinowych się nie pali.
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 13:46   #6487
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
Firma Apple po raz kolejny jasno określiła docelową grupę swoich klientów:
http://myapple.pl/content/5085-apple....html#comments
Ee tam, nie tylko oni jedyni, takie czasy. Cytując basha:

Cytat:
W XXI wieku na końcu tęczy to nie garniec złota, tylko stado pedałów....
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 14:01   #6488
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Papierochy to bede palil zwykle, a nie amelinowe! ;-)
dziękuje w imieniu swoim, żony i córki, gdyż będziemy mieli na chleb z masłem, oraz
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 16:37   #6489
pali8
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 16.05.2013
Lokalizacja: 8 km od Ediego
Posty: 195
pali8 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To poczytaj co będziecie produkować.

Niestety jakiś fryndzel z Gun n' Roses przenosi Wam produkcję do Ameryki. Podziękuj Ediemu, to ich fan
pali8 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2013, 18:45   #6490
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
dziękuje w imieniu swoim, żony i córki, gdyż będziemy mieli na chleb z masłem, oraz
A Ty pod Imperialem? Bo jesli nie, to nie zarobisz na mnie :-(...

Zetoxu, Pan przyjedz na akademiki PK :-)!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2013, 20:24   #6491
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Nimal
wlasnie o nowych Airach pisalem (wlasnie je reklamuja w radiu )
w kazdym razie to naprawde godny wyczyn - malo kto produkuje sprzet wytrzymujacy tak ekstremalnie dlugo na aku a np dla mnie ma to znaczenie
nie bez przyczyny wiekszosc redakcji The Verge np pracuje na Airach
Żadna kosmiczna technologia. Po prostu AIRy jak inne Ultrabooki mają słabsze podzespoły, oraz są napakowane po brzegi baterią...
-air.jpeg

Taki ultrabook od Della (13") potrafi działać maksymalnie do 8h30m
http://www.notebookcheck.net/Review-...k.89375.0.html

Cytat:
chcialbym, zeby Dell czy Asus przygotowaly cos o polowe tanszego, bez zadnego systemu i z HDMI - ale jakos sie to nie stalo (albo przeoczylem jakis malo popularny model...)
Air to chyba pierwszy jedny na ta chwile produkt, ktory by mogl mnie przyciagnac do Apple
Dell sprzedaje 13" ultrbooki z Ubuntu - http://www.dell.com/us/business/p/xps-13-linux/pd
Niestety cena dalej jest kosmiczna..

Cytat:
a wydawalo by sie, ze mam proste wymagania - jak najwieksza rozdzielczosc ekranu (u Aira jest minimum, jaki moge zaakceptowac - czemu nie dali Full HD? bo podzespoly by sie grzaly i z 12 godzin bylo by 6?) i jak najdluzszy czas pracy na baterii, do tego lacznosc
i nagle sie okazuje, ze jakos nikt nie stworzyl takiego kompa
Jak to nie? Wystarczy poszukać wśród ultrabooków
Cytat:
bo jak jakis producent chce mi wmowic, ze 3h na baterii to sprzet mobilny... sa notebooki do przenoszenia miedzy biurem i domem - tam takie baterie wystarczaja az nadto
ale jest grupa odbiorcow chcaca naprawde korzystac mobilnie z kompa - 10 godzin to minimum dla mnie w przypadku mniejszego, prawdziwie mobilnego kompa
widac nokia mnie rozbestwila - i tu znowu - Booklet 3G to byl jedny produkt tej firmy, ktory wydal mi sie atrakcyjny i jestem na razie z niego zadowolony mimo jego wielu wad
Wiesz posiadam mocnego laptopa z i7, dwoma GPU i trzyma te 3h. Jest to dla mnie coś pomiędzy super mobilnością, a stacjonarką.

Chcąc być super mobilnym należy iść w stronę ultrabooków - jednak wtedy trzeba się pogodzić z mniejszą wydajnością.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2013, 06:30   #6492
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
To że AIRy składają się w 70% z baterii i mają słabsze podzespoły to według mnie żadna wada. To nie są komputery do gier, ani stacje robocze, jeżeli OSX z programami działa na nich przyzwoicie to nie widze problemu, a ponad 12 godzin pracy na baterii to dla wielu osób bardzo ważna rzecz, to 50% więcej niż dell. Te słabsze procesory są obecnie całkiem przyzwoite . Mój brat ma bodająze i5-3337U i śmiga.

Oczywiście serwisowanie tego sprzętu to pewnie ból, ale skoro polityka Apple jest taka, że user sam tego nie serwisuje, to też problemu nie widzę.
Dla usera, który komputera serwisować sam i tak nie potrafi/nie chce/nie ma czasu to naprawdę żadna różnica, czy ekran jest wklejony na poxipol czy nie.

No a pozostali niech kupią della

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 01.07.2013 o godz. 06:42
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2013, 06:54   #6493
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
bo jak jakis producent chce mi wmowic, ze 3h na baterii to sprzet mobilny... sa notebooki do przenoszenia miedzy biurem i domem - tam takie baterie wystarczaja az nadto
ale jest grupa odbiorcow chcaca naprawde korzystac mobilnie z kompa - 10 godzin to minimum dla mnie w przypadku mniejszego, prawdziwie mobilnego kompa
Mobilny = służący do łatwego przemieszczania się z nim między różnymi miejscami, w ktorych się go używa. Ewentualnie - do awaryjnego używania go w terenie, w sytuacji alarmowej, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do prądu, a trzeba np. natychmiast odebrać lub wysłać maila.
Do tych celów 3 godzinne zasilania z baterii to aż nadto.
Czy mógłbyś podać tak ze 3 konkretne przykłady, kiedy TY osobiście używasz laptopa na bateriach przez 10 godzin bez przerwy? Bardzo jestem ciekawy.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości

Oczywiście serwisowanie tego sprzętu to pewnie ból, ale skoro polityka Apple jest taka, że user sam tego nie serwisuje, to też problemu nie widzę.
Dla usera, który komputera serwisować sam i tak nie potrafi/nie chce/nie ma czasu to naprawdę żadna różnica, czy ekran jest wklejony na poxipol czy nie.

No a pozostali niech kupią della
Mam nadzieję, że "serwisowanie" nie oznacza u Ciebie odpięcia jednym ruchem baterii i włożenie nowej? Tak, jak to się robi w normalnych komputerach.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"

Ostatnio zmieniany przez Yossi : 01.07.2013 o godz. 06:57
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2013, 06:55   #6494
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wlasnie problem z tym, ze ultrabooki sa tak samo drogie lub jeszcze drozsze od Aira
i nie oferuja czasow pracy powyzej 10 godzin
znalazlem co prawda Lenovo w ktorym mozna wymienic przy zamowieniu baterie na powiekszona, tylko opcji tej nie widze w PL

inna sparawa, ze zakup kompa jeszcze odkladam, wiec nie szukam mocno
ale za kilka miesiecy na pewno Was pomecze o rady

Yossi - pracuje w innym miescie, mieszkam w innym, pomiedzy miastami poruszam sie pociagiem
do tego prace mam taka, ze czasem spedzam w samochodzie czekajac kilka godzin a nadgodziny nie sa niczym dziwnym
wiec 10 godzin na baterii to dla mnie minimum - zdazylo mi sie juz pare razy (doslownie kilka), ze nawet Booklet 3G sie wyczerpal

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 01.07.2013 o godz. 12:00 Powód: ppp
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.07.2013, 07:34   #6495
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi Podgląd Wiadomości
Mam nadzieję, że "serwisowanie" nie oznacza u Ciebie odpięcia jednym ruchem baterii i włożenie nowej? Tak, jak to się robi w normalnych komputerach.
Jeżeli porównujesz z normalnymi komputerami, to uczciwie będzie porównać z tymi co oferują podobny czas pracy.
Wiesz ze dla mnie wymienna bateria to mus, ale niestety cudów nie ma. 12 godzin na baterii wymienialnej jest obecnie nie do osiągnięcia dla nikogo.
Twój wybór - wymienna albo dłuższy czas. Dwie baterie wszystkiego nie załatwią - nie możesz niestety ładować pierwszej pracując na drugiej. I musisz przerywać pracę.

Nawiasem mówiąc wymiana baterii w AIR kosztuej ok $120. To dużo, ale gdy popatrzysz na wymienne baterie do Delli - potrafią kosztować tyle samo.
Oczywiście nikt nie kupuje baterii po cenach producenta, tylko na wyprzedaży za $30, nie zmienia to jednak faktu, że z uwzględnieniem robocizny jako producent tak strasznie nie zdzierają.

Mówimy o długości pracy na akku - zamienniki od razu można odrzucić, najczęściej cena idzie w parze z trwałością i jakością ogniw. Pierwsze pare ładowań może trzymać dobrze, a po pół roku może sie okazać, że stary oryginał trzyma lepiej... :/

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 01.07.2013 o godz. 07:46
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.