Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 14, średnio 3.86. Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2009, 22:30   #616
Nowy na forum

Data rejestracji: 16.01.2009
agatak w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
próbowałam robić zrzuty, ale niestety zdjęcia wychodzą zamazane Kurcze załamałam się :/
agatak jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2009, 10:49   #617
Nowy na forum

Data rejestracji: 19.11.2009
hgt10 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Posiadam DVD MAGNAVOX 439 i gdy chcę obejrzeć film z płyty VCD (jest to płyta dodana do gazety) nie uruchamia mi się . Czy jest jakiś sposób, może trzeba zainstalować jakiś program?
hgt10 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 11:00   #618
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jaki program? Albo zrąbana płyta, albo DVD ma problemy z czytaniem. Spróbuj na innej płycie.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 11:19   #619
Nowy na forum

Data rejestracji: 19.11.2009
hgt10 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam tych płyt kilka i żadna nie działa. A żeby było śmieszniej to na kompie działają. W odtwarzaczu mogę oglądać tylko płyty dvd i cd.
hgt10 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 11:37   #620
Data rejestracji: 18.05.2004
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W instrukcji zapisano obsługę VCD? Chociaż zdziwiłbym się gdyby nie...

To serwis.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.08.2011, 12:43   #621
Data rejestracji: 19.08.2011
Encoder w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.Po zainstalowaniu tego programy nie mogę go uruchomić.Posiadam Windows 7 32 bity.Pokazuje mi się coś takiego ''Install ASPI Driver firs''.Pomoże ktoś
Encoder jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2013, 18:27   #622
Bywalec

Data rejestracji: 21.08.2004
angolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Encoder Podgląd Wiadomości
Witam.Po zainstalowaniu tego programy nie mogę go uruchomić.Posiadam Windows 7 32 bity.Pokazuje mi się coś takiego ''Install ASPI Driver firs''.Pomoże ktoś
Odświeżyłbym temat.
Też mam zainstalowany Win 7 i przy próbie uruchomienia programu pojawia się komunikat 'Install ASPI Driver firs''.
Czy ktoś przebrną ten problem?
A może jest jakiś alternatywny program pod Win 7?
angolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: