Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2017, 10:45   #1
fonon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Posty: 107
fonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
GE20LU11 CL01 resetuje Windows7

Nagrywarka zewnętrzna USB2 wykrywana jest przez Windows 7, ale po chwili następuje reset systemu. Pod Linuxem działa doskonale jako czytnik, ale nie udało mi się na razie nagrać płyty (jedną zniszczyłem, z dalszymi testami się wstrzymałem). Co może być przyczyną?
f.
fonon jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2017, 13:32   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Otwórz szeroko okno i ....wio ...
Tam w środku konstrukcja LG GH22LS40 - takie same g....no jak [Mini Test] LG GH22LS50

Sprzęt nie do użytku \ wyłącznie może być używany jako mebel
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2017, 19:41   #3
fonon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Posty: 107
fonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Otwórz szeroko okno i ....wio ...
Nie mam go zbyt długo w rękach, ale jako czytnik dvd na razie wypada rewelacyjnie. Może nie w każdym przypadku tak będzie, ale z dużymi plikami radzi sobie lepiej niż wszystkie inne, które miałem okazję testować. Można skakać do przodu, do tyłu - natychmiast znajduje, co trzeba. Z tego powodu nie wyrzucę go od razu.

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Tam w środku konstrukcja LG GH22LS40 - takie same g....no jak [Mini Test] LG GH22LS50
Szczerze mówiąc liczyłem na wykorzystanie obudowy. Czy twoim zdaniem moje problemy biorą się z samego napędu, czy ma w tym udział interface napęd->usb?

Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Sprzęt nie do użytku \ wyłącznie może być używany jako mebel
Może służyć do odtwarzania filmów z płytek pod linuxem...
f.
fonon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2017, 08:13   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Obudowę możesz wykorzystać \przetestować .

Problemy z W7 mogą brać się z problemów z kontrolerem interfejsu USB \oprogramowania w obudowie .

Wyjmij napęd z obudowy i podłącz do kontrolera SATA w W7 i wszystko będzie jasne .

Jako player może jak najbardziej służyć
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2017, 11:49   #5
fonon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Posty: 107
fonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Obudowę możesz wykorzystać \przetestować .

Problemy z W7 mogą brać się z problemów z kontrolerem interfejsu USB \oprogramowania w obudowie .

Wyjmij napęd z obudowy i podłącz do kontrolera SATA w W7 i wszystko będzie jasne .

Jako player może jak najbardziej służyć
No jasne, ale pytam by uniknąć rozpracowywania tematu, skoro może ktoś już to zrobił. Skoro pisałeś, że
Cytat:
Po konsultacjach z mądrzejszymi ode mnie podobno ten napęd nagrywa jak chce i kiedy chce
to miałem nadzieję, że uchylisz rąbka tajemnicy... Z Twojego minitestu wynika, że miałeś napęd wewnętrzny i były z nim problemy. Mam nadzieję, że obudowa jest ok.
f.
fonon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2017, 14:50   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeżeli możliwe uaktualnij sterowniki chipsetu\ kontrolerów USB w komputerze.

Moje trzy sztuki LG GH22NS\LS50 i jedna LG GH22NS\LS40 działają tak samo źle wszędzie gdzie podłączę i wszystkich z branży osób z jakimi się konsultowałem też - potwierdziły że te konstrukcje działają jak chcą \zawiesza się soft w napędach , fokus zawiesza się w OPU co chwilę i długo by jeszcze wymieniać co tam się jeszcze .....

Dla mnie nie udało się zmusić tych konstrukcji do prawidłowej pracy .

Przetestuj sprzęt na innym hardware komputera jak nie chce się Tobie wyciągać z obudowy LG GH22LS40 .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
brak okna logowania windows7 szukajek Komputery - oprogramowanie i sprzęt 10 11.02.2015 10:59
Komputer się resetuje! Grześiu748 Komputery - oprogramowanie i sprzęt 37 04.04.2010 16:50
Komputer przy włączaniu RESETUJE się 4 razy ! ! ! mks1948 Komputery - oprogramowanie i sprzęt 22 07.01.2008 18:33
resetuje się podczas kopiowania dużych plików jakol Off topic 11 04.11.2003 07:20
Dlaczego? on sie resetuje :'( +++LeWaP+++ Off topic 8 27.11.2002 23:17


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.