![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#556 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@slawekj
dzi***281;ki narazie systemu nie przeinstalowuje bo sie mi nie chce a ten dzia***322;a jeszcze przyzwoicie
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#557 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 10.10.2005
Posty: 25
![]() |
Jakiegoś nie farta mam
czy to cały taki cake ? wszystkie płyty są podobnie. Imgburn + ASPI te co wcześniej polecane. Burn 8x.
|
|
|
|
|
|
#558 | |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Cytat:
Przy 111 nie było problemu.... ![]() Przykład: ![]() ![]() Koniecznie przetestować na innym napędzie.
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 02.05.2007 o godz. 11:06 |
|
|
|
|
|
|
#559 |
|
Guru
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
![]() |
Ja nie zwracam uwagi na b***322;***281;dy PIE na pionku bo on jako***347; dziwnie je pokazuje
, z reszt***261; zale***380;y jaki no***347;nik si***281; testuje.Co do p***322;yty wypalonej przez Is3, to sadz***261;c po ilo***347;ci b***322;***281;d***243;w PIF, jest s***322;abo. Mia***322;em kilka tych Yuden'***243;w i jako***347; nie za bardzo sie wypala***322;y.
__________________
|
|
|
|
|
|
#560 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
To Twoja prywatna sprawa, ale z uporem testujesz na napędzie, który sie do tego nie nadaje. Spróbuj chociaż 1 (jedną) płytę przetestować na innym napędzie. Myślisz, że zrobisz z tego napędu plexa?
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#561 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 10.10.2005
Posty: 25
![]() |
No na razie nie mam czasu w innym zobaczyć, a mam w kompie tego jednego tylko.
TDK Burn 8x. ![]() Niby jakość nero zwraca lepszą od verbów tamtych , ale nadal w tych miejscach te 'górki' co to oznacza
|
|
|
|
|
|
#562 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Ciekawe ile jeszcze podobnych skanów umieścisz zanim zrozumiesz, że ten napęd źle współpracuje z nerocdspeed.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#563 |
|
Guru
Data rejestracji: 28.07.2002
Lokalizacja: Stargard
Posty: 1,697
![]() |
Nie zwracaj uwagi na "niebieskie" b***322;***281;dy PIE, s***261; za bardzo przek***322;amane.
Pi io***347;ci i g***281;sto***347;ci wyst***261;pienia b***322;ed***243;w PIF mo***380;na wywnioskowa***263;, ***380;e ta p***322;yta wypalona jest dobrze i pos***322;u***380;y d***322;ugo ![]() ps. pioneer mo***380;e i nie nadaje sie do testowania ale pogl***261;d na jako***347;***263; wypalenia jednak daje (ignoruj***261;c PIE).
__________________
|
|
|
|
|
|
#564 |
|
Roman Barbarzyńca
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
![]() ![]() ![]() |
Cobalt +r X8
Burn X6 na 212@1.15, mało danych lecz ku przestrodze wystarczy.
__________________
pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
#565 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 05.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 17
![]() |
@rcobex
czy oby to napewno wina p***322;ytki ? ;-) |
|
|
|
|
|
#566 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Ciekawa ta p***322;yta. Pisze, ***380;e jest to DVD+R, i jest na niej znaczek graficzny "minusa"
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#567 |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#568 |
|
Roman Barbarzyńca
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
![]() ![]() ![]() |
eeee, a niby czego ? Wszelakiego rodzaju inne nośniki zapisuje jak najbardziej poprawnie, ewidentnie wina płytki. Dno totalne.
__________________
pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
#569 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 05.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 17
![]() |
|
|
|
|
|
|
#570 |
|
Roman Barbarzyńca
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
![]() ![]() ![]() |
Cobalt + X8
Burn X4 na 212@1.15, kurcze chyba jakaś felerna partia mi się trafiła.
__________________
pozdrawiam. |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Jaką kupić nagrywarkę DVD ? (III) | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 229 | 01.02.2014 16:53 |
| Pioneer BDR-S07XLB vs LITEON IHBS 112 vs LG BH10LS30 | praca225 | Napędy optyczne Blu-ray, Ultra HD Blu-ray, HD DVD | 2 | 13.08.2012 00:53 |
| pioneer 112 - czy zaufac ponownie? ;) | yhn | Napędy optyczne DVD | 14 | 15.05.2009 14:01 |
| Pioneer 212 ---> 212L (LightScribe)- czy ktos znalazl rozwiazanie ? | Portalnet | Napędy optyczne DVD | 5 | 15.08.2007 20:17 |
| Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D | noe | Napędy optyczne CD | 4 | 02.06.2007 17:38 |