![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Mi też zależy na bitsettingu. Chyba jednak nie ma dużej różnicy między 8.21, a 1.24?? Czyli to całe MCSE to jedno wielkie oszustwo??
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
hmm... narazie nie wiem poczekamy zobaczymy co b***281;dzie dalej
![]() co do MSC to nie do ko***324;ca to dzia***322;a trzeba poczeka***263; mo***380;e nowa wersja to poprawi
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
A jak w praktyce jest z bitsettingiem kt***243;ry robi si***281; przy pomocy MCSE? Sprawdza***322;e***347; Seku na tym odtwarzaczu? Ja na razie nie mam gdzie sprawdzi***263;, cho***263; nap***281;dy w kompie pokazuj***261;, ***380;e to dzia***322;a.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mam propozycję
Wyrzućcie te Plextory i po problemie ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@punisher
m***243;j Pioneer DV-600 czyta wszystko wi***281;c nie wiem w sobot***281; b***281;d***281; u kumpla wi***281;c popatrz***281; jak z tymi nowymi wypa***322;ami na 1.24 z MSC @VIZZARD jest to tez wyj***347;cie ale wole go zostawi***263; bo takich ju***380; nie robi***261; a CD-Audio pali jak ***380;aden inny
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@Viz...
wiesz sam ze już dyskutowaliśmy na ten temat ![]() Lg w kwestii CD-Aduio jest dobre ale Plextor w modelu px-760 jest o jeden krok do przodu ![]() bo daj na to Pioneer a już Benq do wypalania CD-Audio to tragedia
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() P***243;***322; kroku to najwy***380;ej A zazwyczaj ***263;wier***263; ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
Nie przesadzajcie. W najnowszym firmware do modelu 112 pioneer poprawił zapis płyt CD-R, więc teraz na pewno pali lepiej od plex-a
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() Bo byście się zdziwili ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
![]() |
To by***322;oby bardzo mi***322;e, ale raczej tak nie b***281;dzie.
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją ![]() PIONEER 112 ![]()
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
To niech ktoś mi prześle Plexa to wam pokażę jak pali Pionek 112ka
![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Moderator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@Viz... po co ci Plex skoro chcesz pokaza***263; jak pali Pionek ?
__________________
Every wish is only a journey away... |
|
|
|
|
|
#14 |
|
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Czekaj, czekaj...
Hmm.... ![]() Jeszcze przed chwilą wiedziałem... Dla porównania? ![]()
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Guru
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
![]() |
Mam pytanie, czy op***322;aca si***281; kupi***263; PX-755 za 230 z***322;? Nagra***322; kilka p***322;yt DVD i na 100***37; jest sprawny?
|
|
|
|
![]() |
|
|