Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.10.2015, 21:12   #1
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plextor Premium - prawdopodobny problem

Zanabyłem droga kupna - odsprzedaży Plextora Premium (nareszcie!).
Wydaje mi się jednak, że są jakieś problemy z odczytem/nagrywaniem.
Wrzucam screeny dla waszej eksperckiej analizy i bardzo proszę o ocenę.

Przy pierwszych dwóch próbach palenia x4 / Maxell (Ritek) /VariRec +4 PlexTools wyrzucał błąd o złej kalibracji napięcia () na laser.

Maxell (Ritek) /VariRec +4 / Prędkość: x4 / Palone na Plextools
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell3.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell4.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell5.jpg  
Dołączone obrazki
Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell2.jpg 
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.10.2015, 21:16   #2
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
c.d.

Nie mogłem zamieścić testu jakości z Nero ponieważ ... napęd dziwnie hamuje ... rozpędza się ... hamuje (cały czas miga płytka przy kursorze myszy) ... na sekunde miga "Start" i znowu to samo .... hamuje, rozpędza.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell6.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell7.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell8.jpg   Plextor Premium - prawdopodobny problem-maxell9.jpg  
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2015, 21:26   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Na takim nośniku to się nie dziw - sprawdź jak zachowuje się na Verbatim albo TDK
Jak to samo - to w tedy będziemy myśleć
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 04:09   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Popo87

Czasy dostępu i prędkości odczytu i transfer nie wskazują na pierwszy rzut oka na jakieś problemy z tym Plex ...
Funkcja VariRec zwiększa moc lasera .... nie zawsze tak wypalona płyta wychodzi dobrze \czy da się wypalić .....z prostej przyczyny moc może być za duża dla konkretnego nośnika co w wielu poradnikach \opisach i opiniach na temat tej funkcji jest potwierdzone -dla każdego typu płyty trzeba znaleźć jej optymalne ustawienie tej funkcji....w skrócie zaczynamy testować z VariRec -+0 czyli strategią fabryczną i zapisaną w firmware i ja bym od takiej opcji testowania zaczął -jeżeli będzie dobrze to znaczy że napęd w bardzo dobrym stanie ...jeżeli źle lub słabo bawimy się w VariRec stopniowo w górę i dół i porównujemy wyniki ...


@mgit
Jak coś piszesz to sprawdź najpierw co i o czym piszesz ! Albo potwierdź testami swoje opinie ...
Przynajmniej tutaj - reszta działów mnie nie interesuje i tam możesz pisać co chcesz jeżeli nikomu tam to nie przeszkadza .


W tej chwili CD-R Ritek MID:97m15s17f to świetny nośnik... również występujący często w TDK i w niektórych również sortach Verbatima na rynkach japońskich i azjatyckich ......
TDK Music CD-R AUDIO Ritek
testy na różnych napędach
Plextor Premium Refurbished
Plextor PX-760A\SA
http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-...ml#post1333334
Samsung SH-B123L
Teac DV-W5000 E\S
http://forum.cdrinfo.pl/f15/lite-iha...2/#post1272947
LG BH16NS40/WH16NS40/BH16NS48
http://forum.cdrinfo.pl/f15/lite-iha...2/#post1272946
Pioneer DVR-107DB 2004r.
NEC ND-3650A 2007r.
LG GH24LS70
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 15.10.2015 o godz. 04:16
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 05:57   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A skąd pewność, że trafił na dobrą partię? Pierwsze co - to sprawdzenie na różnych nośnikach. Jak na każdym to samo - w tedy należy podejrzewać system lub nawet sam napęd.
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 07:11   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wydaje mi się że wydałeś powyżej opinię troszkę inną do tej jaką w tej chwili bronisz .....
Po drugie nie ma najmniejszego sensu porównywać zapisu różnych nośników nagranych z funkcją VariRec +4... jeżeli tego nie wiesz to
proszę Ciebie o zapoznanie się do czego jest ta funkcja i jak działa VariRec a dopiero później zabieranie głosu na ten temat.
Co do Twojego pytania skąd mam pewność że kolega ma dobrą partię płyt ?,
Tu oczywiście pewności w 100% nigdy nikt nie będzie miał po jednym teście na jednym napędzie ale ja w przeciwieństwie do Ciebie oglądam i analizuje
wykresy które user wstawia ---a na nich można odczytać wiele info o jakości nośnika ,stanie nagrywarki ,jak przebiegał zapis itd itp .....
Do tego ten nośnik jest powtarzalny do bólu --są to nośniki z najnowszej tłoczni Ritek z Chin -ultranowoczesnej i zautomatyzowanej.....mam je w
kilka sortach CD-R między innymi w TDK \ Maxell \TraxData \Fuji i wyglądają jak bliźniaki ....świetnie wykończone wizualnie i technicznie ....ani jeszcze jedna sztuka z kilkuset
jakie przeszły przez moje ręce nie była wadliwa....w przeciwieństwie do nośników CD-R od MBI czy CMC jakie się ostatnio przewinęły....
http://forum.cdrinfo.pl/f28/maxell-m...e-china-93123/
TDK Music CD-R AUDIO Ritek
Traxdata CD-R Pro-series Ritek 97m15s17f Made in China
http://club.myce.com/f87/pioneer-bdr...ml#post2744254
Więc dobrze by było że jak wydajesz opinię o jakimś nośniku tutaj do dobrze żebyś wiedział o jakim dodajesz , a nie co się Tobie zdaje czy wydaje ....
Więc ja bynajmniej tutaj wymagam pisania o faktach a nie o mitach czy bzdurach czy bezsensownego i bezproduktywnego klepania postów żeby klepać .....
Tym bardziej że sytuacja notorycznie i nagminnie się powtarza ...bo jak pamietam Twoje i kolegi pistoleta posty najczęściej kasuje w działach napędów...
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 19:06   #7
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wrzucam kolejne testy. Płyty palone przed chwilą oczywiście plextorem. Jedna płyta palona około miesiąc temu na TEAC W524E, używana w zmieniarce samochodowej. Niewielkie rysy.

Co myślicie o kondycji nagrywarki ? Czy dodać jeszcze jakieś testy ?

Palone na Plextor Premium

TDK CD-R (Ritek)
97m15s17f
79:59.70
703 MB
PlexTools VariRec +4, x8

Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek3.jpg
Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek1.jpg

TDK CD-R (Ritek)
97m15s17f

Nero 7 Premium x8
Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek4.jpg
Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek2.jpg


TDK CD-R (Ritek)
97m15s17f

Plextools VariRec +-0 x8
Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek22.jpg
Plextor Premium - prawdopodobny problem-ritek21.jpg


Palone na TEAC W524E
Nero 7 Premium x8
CD-R MAM
Computer Support Italy
97m24s26f

testowane na Plextor Premium

Plextor Premium - prawdopodobny problem-mam2.jpg
Plextor Premium - prawdopodobny problem-mam1.jpg
Plextor Premium - prawdopodobny problem-mam3.jpg
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 19:15   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Na ustawieniach Plextools VariRec +-0 x8 czyli fabrycznych w PlexTools jest bardzo bardzo dobrze ....według mnie napęd w bardzo dobrym stanie ....
Porzuciłbym nowsze wersje NERO -nie zawsze dobrze współpracują z tym modelem ....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.10.2015, 20:50   #9
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bardzo dziękuję za ocenę tego napędu

Po pierwszym dniu nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze.
Wydaje mi się, że początkowe problemy były spowodowane przez zawilgocenie spowodowane przeniesieniem z dworu do ciepłego mieszkania.
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2015, 21:06   #10
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety, ale nagrywanie muzyki na Plextorku, nie rozwiązało w 100% problemów z odczytem przez zmieniarkę. Wypaliłem już sporo różnych płyt, a efekt badal nie jest taki, jakby była to płyta tłoczona.

Zmieniarka nadal potrzebuje około 30 sekund na odczytanie pierwszej ścieżki.
Nie pomagają też niskie prędkości wypalania ani zwiększenie mocy VariRec.

Zamówiłem nowy laser do zmieniarki: Sanyo SF-87. Mam nadzieję, że wtedy, zagra to w pełni z płytkami z Plextora
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2015, 08:14   #11
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tez kiedys mialem leciwa zmieniarke i pomagalo jak zmienie strategie zapisu z DAO na TAO
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2015, 19:16   #12
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Popo87

mam pomysł dla Ciebie zainwestuj w NEC`a 3550 3551 4550 4551(allegro 11-2015 +- 40zł)
wszystko jedno jaki bo ten sam napęd tylko kwestia fw.
mam 3550 z którego zrobiłem 4551 jak i fabrycznego 4551.

i zobacz jak pali Verbatimy Crystal AZO sam nagrywam na CD tylko Audio do samochodów i powiem ci nie ma opcji żeby taka płyta nie startowała na każdym odtwarzaczu czy to Fiatowskie fabryczne CD z przed 2000r. tak samo VAG z przed 2000r. odtwarzają jak leci

8x@_NEC DVD_RW ND-4551A 1-09

Nero 7 Audo-CD
Plextor Premium - prawdopodobny problem-benq____dvd_dd_dw1640_bsrb_21-november-2015_16_27-8x-_nec-dvd_rw-nd-4551a-1-09.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2016, 22:33   #13
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wczoraj Plextorowi coś odpaliło i ...

Zaczął przepalać płyty na wylot (!!!)

Kupiłem dwie sztuki na próbę:

Verbatim Extra Protection (Moser Baer)
Varbatim AZO (Mitsubishi Chemicals)

Na obydwu było nagrywane Audio w prędkości x4.

Verbatim Extra Protection (Moser Baer)
Odczyty C1 wporzadku, ale na końcu nagrania wypalona dziurka na grubość igły ()

Varbatim AZO (Mitsubishi Chemicals)
Przerażająca ilość C1, dziurka wypalona na środku "obszaru nagranego"

Czy ktoś się spotkał z czymś takim ?

VariRec ustawiony na +- 0
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2016, 06:33   #14
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygląda to na jakiś problem już sprzętowy Plextor Premium .. ewentualnie jakaś koszmarna \błędna współpraca z programem do nagrywania ...
Ewentualnie jeżeli uszkodzony laser da się wymienić :
https://www.amazon.com/PLEXTOR-SRU30.../dp/B00VWJXAL4

Jak uszkodzony chipset\płyta główna to już trudniejsza sprawa..
Wygląda jak by laser nie panował nad mocą wiązki ...
Dasz radę zrobić fotki jak wyglądają uszkodzenia płyt ?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2016, 15:47   #15
Popo87
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2005
Posty: 20
Popo87 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak to wygląda, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej wydaje mi się, że ...

To po prostu chyba wady płyt. Wziąłem dzisiaj na warsztat 6 sztuk Verbatimów (MoserBaer) i 2 szt Verbatimów (CMC) obydwa typy Extra Protection i .. nic się nie zadziało.

Tylko jedna płyta wysypała mi się podczas palenia w PlexTools (Medium Error), reszta przepaliła się ok.

Dwie sztuki wypaliłem nawet na VariRec +4 z prędkością x4 i okazały się ... strzałem w dziesiątkę. W końcu odtwarzacz stacjonarny odtwarza jak tłoczone.

@ Czary2Mary

Wziąłem od Ciebie 5 szt. JVC (TY), także przećwiczę je w przyszłym tygodniu. Zobaczymy jak będą wyglądać wykresy.


PS: Nie wiem czy to wyimaginowane odczucie, ale wczoraj nagrałem płytę Audio na zew. nagrywarce LG do laptopa i dzisiaj, tę samą płytę na Plextorku i ... brzmi inaczej. Może to tylko placebo, ale odczucie, naprawdę na +. Dźwięk szerszy, bardziej muzykalnie. Jakby ktoś kotarę zdjął z kolumn (wiem, że to może być zabawne ).
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Plextor Premium - prawdopodobny problem-imag1015.jpg  

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 05.11.2016 o godz. 15:59
Popo87 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z kartą PS2 Kongz Hardware 5 12.06.2014 12:16
Problem z dyskami po za szyfrowaniu Truecryptem. Lynx25 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 1 19.08.2013 18:35
Nietypowy problem z nagrywarką LG GH22LP20 Symbiont Napędy optyczne DVD 2 24.08.2012 14:11
problem z odczytem tomaszekkkk Napędy optyczne DVD 9 30.07.2008 14:33
Rozwiązany Problem bluetooth HP nx6125 aeiouy Off topic 0 26.05.2006 13:35


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.