Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.03.2004, 22:19   #1
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Drodzy Admini troche wyczucia...

Nie tak dawno sam Misiek napisal na forum odnosnie reklam heliona ze reklamy beda w reklamach (banerach) a newsy w newsach.
A dzisiaj co? Znowu reklamka w newsach. Przepraszam, nie w newsach - w krotkiej notce wygladajacej jak news, znajdujacej sie nad newsami bleee. W sumie nie mam pewnosci czy to od dzis czy od jakiegos czasu bo mialem przerwe w zagladaniu na forum. Najbardziej wkurzylo mnie to ze profilaktycznie jej nie mozna komentowac - nie ma to jak asekuracja co panowie?

Powiem krotko. Ż A Ł O S N E!
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.03.2004, 22:24   #2
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Plemnik
Nie tak dawno sam Misiek napisal na forum odnosnie reklam heliona ze reklamy beda w reklamach (banerach) a newsy w newsach.
A dzisiaj co? Znowu reklamka w newsach. Przepraszam, nie w newsach - w krotkiej notce wygladajacej jak news, znajdujacej sie nad newsami bleee. W sumie nie mam pewnosci czy to od dzis czy od jakiegos czasu bo mialem przerwe w zagladaniu na forum. Najbardziej wkurzylo mnie to ze profilaktycznie jej nie mozna komentowac - nie ma to jak asekuracja co panowie?

Powiem krotko. Ż A Ł O S N E!
Hmm, mialo nie byc reklamy w newsach no i nie ma. Szlag mnie trafia, jak czytam takie posty. Pojawia sie jedna informacja na miesiac, w dodatku zwiazana z tematyka portalu i dalej zle.

A komentarzy nie ma, bo nie umozliwia tego nasz system do publikacji newsow. Moze kiedys sie dorobimy lepszego, chociaz watpie... bo niby za co...ehh
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 22:40   #3
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No wiesz? szlag cie trafia? bo nie wyszlo obracanie kota ogonem? Mialo byc zero a nie jedna na miesiac wiec pretensje do siebie. Pewnie jak cos wyglada jak news, jest nad newsami to jednak nie jest news bo wielki pan Administrator twierdzi inaczej...

Ciekawostka druga z tymi komentarzami - ja mam jakas dziwna wersje waszej strony bo u mnie do newsow sa komentarza.

Zreszta, nie chce mi sie bawic w udowadnianie ze news to news.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 22:48   #4
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plemnik te dygresje to do mnie, ja polecilem aby ta reklama o nazwie tekstowa bo tak sie fachowa nazywa, byla tam umieszczona, bo reklamy w internecie to nie tylko bannery ktore sa najstarsza forma reklamy. Sa jeszcze dziesiatki rodzajow reklam.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 22:58   #5
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No ok, ale co to zmienia? wyglada jak news, umieszczone jest praktycznie w tym samym miejscu... nie wiem jak inni ale ja odnosze wrazenie jakby to samo nieswieze danie ktore juz raz odrzucilem wrocilo spowrotem acz posypane pietruszka dla niepoznaki

Nie zrozum mnie Thanatos zle, lubie Cie i szanuje ale jesli to Twoj pomysl to wg mnie jest zupelnie chybiony. Nawet nie chodzi o sam fakt reklam, niech sobie beda jak musza, nie lubie tego ale coz taki swiat. Za to nie podoba mi sie dzialanie w stylu: ok nie podobaja sie wam reklamy to zrobimy ankiete a w niej zadamy tak pokretnie pytanie zeby i tak wyszlo na nasze. Jak ten patent nie przechodzi to robicie roszade i dajecie to samo w minimalnie innym ubranku. No chlopaki to jest waszym zdaniem ok?
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:01   #6
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Plemnik
No wiesz? szlag cie trafia? bo nie wyszlo obracanie kota ogonem? Mialo byc zero a nie jedna na miesiac wiec pretensje do siebie. Pewnie jak cos wyglada jak news, jest nad newsami to jednak nie jest news bo wielki pan Administrator twierdzi inaczej...

Ciekawostka druga z tymi komentarzami - ja mam jakas dziwna wersje waszej strony bo u mnie do newsow sa komentarza.

Zreszta, nie chce mi sie bawic w udowadnianie ze news to news.
Przepraszam bardzo, nikt nie bedzie nam dyktowal, co bedziemy zamieszczac a co nie na serwisie CDRinfo.pl, a juz na pewno nie takim tonem.

Komentarze sa dopisane recznie jako oddzielne skrypty i nie maja nic wspolnego z systemem newsowym. A informacja ktora jest na gorze jest tylko zaincludowanym plikiem.
EOT

a szlag mnie trafia, bo caly czas staramy sie poprawiac serwis, udoskonalac, ale zawsze sie znajdzie ktos, komu zal d... sciska, jak zobaczy reklame, za ktora nie mamy ani centa, bo dostajemy procent od sprzedanych ksiazek
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:07   #7
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Te miejsce jakby nie patrzec jest najlepszym miejscem. Nad paskiem newsow, dlatego ze jest najlepiej widoczna. Posiadamy statystyki oddzialywania tych reklam na sprzedaz ksiazek i zaskocze cie sporo ksiazek sie sprzedaje.
Bez reklam nie bedzie oplacone lacze, itd. bo to do tego sie sprowadza. Bez pieniazkow serwis umarl by smiercia naturalna, nie bylo by nowych newsow, artykulow itd. Te forum tez nie jest darmowym systemem, wszystko kosztuje kochani.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:09   #8
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
a szlag mnie trafia, bo caly czas staramy sie poprawiac serwis, udoskonalac, ale zawsze sie znajdzie ktos, komu zal d... sciska, jak zobaczy reklame, za ktora nie mamy ani centa, bo dostajemy procent od sprzedanych ksiazek
... i wszystko jest ok,... zawsze bylem bywalcem forum, czytalem newsy... zreszta CDRINFO to skarbnica wiedzy w wielu dziedzinach... jednak te zle emocje Bratez nie powinny byc uruchamiane... jak ja to zawsze mowie, porozmawiajmy jak starzy indianie
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:18   #9
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bartez darujmy sobie duyskusje ok? Poziom jaki wlasnie zaprezentowales nie nadaje sie do skomentowania.
Ja sie owszem moze i unioslem ale napisalem co mnie zirytowalo i dlaczego. Wykazalem - a przynajmniej tak mysle - ze nie sa to zarzuty bezpodstawne, w koncu faktem jest ze byla ankieta na ten temat.
Jedyne co teraz zrobiles to napisales zamknij sie Twoje zdanie i innych forumowiczow sie nie liczy w koncu to nasz serwis. To wiesz co? przypomne ci bo zapomniales - CDRinfo to nie ty i reszta panow adminow (z ktorych wielu bardzo powazam), CDRinfo tworzyli uzytkownicy, w wiekszosci forumowicze. I warto zebys sie z ich zdaniem zaczal liczyc. Z mojej strony to tez koniec tematu. Przynajmniej z Toba bo nie bedziesz mi mowil co mam myslec i mowic.

Thanatos ja rozumiem Twoje racje. Nie przecze ze to dobre miejsce, ze potrzeba pieniedzy na rozwoj serwisu ale jak sie cos mowi, ustala np newsy do newsow a reklamy do reklam tak jak wtedy to sie powinno tego dotrzymywac. To by swiadczylo o szacunku do innych.

PS No to zaczynam sobie wyobrazac jak wygladalo pozegnanie Sid. Niech zgadne Bartez powiedzial mu zeby sie zamknal i spadal?
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:28   #10
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plemnik nawet nie wiesz jak to wygladalo i nie musisz widziec jak odbywalo sie pozegnanie Sid'a. Pamietajmy ze z Sid'em nadal jestesmy przyjaciolmi, bo potrafimy oddzielic zycie zawodowe od prywatnego. Jak sie z nim skontaktuje to sie wypowie na forum. Pamietajmy ze "ustawialismy" i wychowalismy forumowiczow. Nie znasz kulisow wszystkiego, bo niektore rzeczy robi sie w gronie redakcji.

Nie wiem czy dobrze przeczytales, newsy do newsow sa, a reklamy do reklam tez sa. Reklama ksiazek w Helionie jest reklama tekstowa a nie newsem. I nie dopasowuje tego do wlasnej ideologii. Dobra ja ze swej strony rowniez dziekuje, mam nadzieje ze juz co nie co wyjasnilem. Jak jeszcze jest jakis problemik zapraszam na gg lub tlenika, ale dopiero po 22:00.

To tyle, pozdrawiam i zycze przyjemnych snow.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:29   #11
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Plemnik

PS No to zaczynam sobie wyobrazac jak wygladalo pozegnanie Sid. Niech zgadne Bartez powiedzial mu zeby sie zamknal i spadal?
Nie rozmawialem z sidem jakies 2 ostatnie miesiace albo wiecej. Poza tym, nie jestem administratorem serwisu i moja opinia w zadnym wypadku nie byla z nikim innym konsultowana. Wypowiedzialem sie, jako szary "pracownik".
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:41   #12
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
than nie musial sie ze mna kontaktowac - bo akurat zajzalem sobie przed snem

nie mam do nikogo z redakcji pretensji czy zalu o to 'jak wyszlo' i prosze nie przywolywac mojej osoby w tym kontekscie - glupio mi sie zrobilo widzac mnie w tej rozmowie bo ona mnie nie dotyczyla i nie dotyczy

moje stosunki nie ze wszystkimi - tak jak i Wami drodzy forumowicze - nie byly, nie sa i nie beda idealne - bo sie nie da - ale jesli pogorszyly sie po rozstaniu to niestety raczej z mojej winy oraz okolicznosci o ktorych tu mowic nie bedziemy

tematu glownego rozmowy nie komentuje

dobranoc, zegnam i prosze mnie wiecej w taki sposob do tablicy nie wywolywac - bo naprawde, niezaleznie od racji [badz nie] w innych czesciach wypowiedzi - to to bylo niepotrzebne
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:44   #13
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale mnie pozegnanie Sida z wami nie interesuje to wasze sprawy. Jak juz to bym pytal Sida chociaz nie zamierzam i nie zamierzalem. Moja uwaga byla odnosnie napastliwego posta Barteza.

Mam wrazenie ze to wy tworzycie ideologie. Dajcie spokoj, toz ta reklama niczym od newsa sie nie odroznia z wygladu wiec i wyglada jak news. Po co wtedy wciskanie ze nie ma reklam w newsach?

Zmeczony jestem, co myslalem to napisalem. Moje zdanie znacie. Ciagnac chyba nie ma sensu bo ja swoje argumenty czemu uwazam sprawe za cokolwiek watpliwa juz wypisalem i innych nie znam a od was uslyszalem niestety tylko ze to nie jest news chociaz jest w kolumnie z newsami i wyglada jak news. Na pewno to moj ostatni wystep w tym temacie.
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2004, 23:54   #14
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To byla dygresja jak juz napisalem odnosnie tego jak na mnie nakrzyczal Bartez - nijak Cie z ta sprawa nie wiaze, nie chcialem tu tworzyc watku pobocznego - sam powstal z powodow dla mnie niezrozumialych. W kazdym razie jesli poczules sie wywolany do tablicy to przepraszam, nie zamierzalem cie mieszac do tego...
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2004, 10:48   #15
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plemnik informacje o ksiazce pojawialy sie w tym miejscu juz kilka razy od tematu ktory masz na mysli. Zgodnie z zapewnieniem Miska ksiazki mialy nie pojawiac sie w Newsach i tak wlasnie jest. Newsy sa newsami a ksiazki maja swoje miejsce nad nim. Zwroc prosze uwage, ze ta reklama graficzno-tekstowa poza tym, ze zawiera tekst i obrazek nie przypomina w niczym newsa. NIe ma mozliwosci komentowania, nie przesuwa sie razem z innymi newsami, nie ma daty publikacji ani autora. Jest to zwykly plik indludowany do strony. Miejsce na newsami wybralem z prostego powodu - informacja o promocji dnia ma byc widoczna a w tym miejscu tak wlasnie jest.

Skoro informacja o ksiazce nie jest NEWSEM jak sami chcieliscie to nie mozna jej komentowac - proste jak konstrukcja cepa, ktora jest zrozumiala nawet dla srednio rozwinietego dresa.

Niestety zalosne jest to, ze kolejny raz walkujesz temat ktory juz zostal zakonczony. Proponuje bys przeczytal dokladniej poprzednia dyskusje i powiedzial mi gdzie jest napisane, ze nie bedzie informacji o ksiazkach na CDRinfo. Z tego co ja wiem to w tej dyskusji wyraznie napisalismy, ze nie bedziemy dodawac informacji do newsow o ksiazkach i tego nie robimy.

Twoje pretensje uwazam za bezpodstawne a od dopisania reszty tego zdania postanowilem sie powstrzymac.

Ciekawi mnie rowniez fakt tego, ze wypowiadasz sie w imieniu wszystkich forumowicz. Ciekawe kto dal Ci prawo bo jakos nie widze poparcia dla twojej wypowiedzi. Zastanawiajace jest rowniez to, ze skoro ksiazki sie tak nie podobaja to czemu je ktos kupuje. O dziwo od chwili gdy zaczely sie pojawiac informacje o promocjach sprzedaz wzrosla (sprzedalismy wiecej niz za 2 poprzednie lata bytnosci ksiazek na CDRinfo) do tego poprawila sie sciagalnosc. Swiadczy to o tym, ze ludzi interesuje taka forma. W zwiazku z tym, ze serwis jest dla wszystkich ludzi a nie kilku sfrustrowanych forumowiczow dalsza dyskusje uwazam za strate mojege cenne czasu.

PS
Jezeli chodzi o rozstanie z SIDem to nie ma to nic wspolnego z ta dyskusja. Powiem tylko, ze to ja postanowilem postapic tak a nie inaczej i nie zalezy to od Barteza. Podkreslam jeszcze raz, ze SID moze wrocic jezeli zmieni zdanie co do pewnych spraw.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.