Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.10.2004, 10:58   #31
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Szukam i nie mogę znaleźć rozwiązania problemu:
Jak wyłączyć w Wordzie (XP, 2003) jego automatyczne formatowanie tekstu, podmienianie czcionek na TNRoman itd. To jego "wymądrzanie się" jest wq...ce.
Które to są opcje (ustawienia). 8 )
Jeśli cie dobrze zrozumialem - chodzi o to, ze wkurza cię po otwarciu nowego dokumentu times domyslnie wchodzacyi potem wchodzacy przy autoformatowaniu Rozwiazanie jest proste - chyba że do konca nie zrozumialem o co chodzi.
Otwierasz pusty nowy dokument - w Formacie otwierasz Czcionka - wybierzsz z listy swoich czcionek co tam chcesz - rodzaj, itd. - na dole klikasz w okienko domyślnie. Zmiany beda dotyczyly domyslnego szabl0nu Normal.dot i od tej pory bedziasz mial swoja czcionke prz otwarciu. Oczywiscie mozna do zrobic dla dowolnego szblonu indywidualnego - mam nap, taki do korespondencji z wpisanymi swoimi danymi> Przy autoformatowaniu bedzie oczywiscie domyslna czcionka szblonu *.dot

Jesli nie o to chodzilo - sorry - widocznie cie nie do konca zrozumialem

****************
sorry - nie cztalem poczatku i posty kristowsa - dlatego powtórzyłem sie.
Ale u mnie to działa - nic mi nie wywala, a przecież ten alt +litera do polskiej czcionki tez naciskam. Po przeczytaniu postu specjalnie wordzika otworzyle i cis tam sobie na domyslnym szablonie normal.dot popsalem właczajac autoformatowanie i jest O.K. Worda mam z Pakietu XP2003 prof - fakt, ze legalnego - ale nie sadze zeby cos to znienialo- jedyna rzecz ktora robilem to zainstalowanie paru poprawek do Office 2003 z strony win Update

Ostatnio zmieniany przez bgn : 30.10.2004 o godz. 11:12
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.10.2004, 15:15   #32
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,864
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@bgn; nie do końca mnie zrozumiałeś: problem dotyczy wyłącznie czcionek produkcji innej niż M$, w moim przypadku produkcji Corel'a.
Użycie na czcionce Corelowskiej celem wprowadzenia polskiej litery ALT, powoduje, że wordXP i 2k3 przestawia czcionkę na produkcji M$, np. TNR. 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 12:27   #33
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
@bgn; nie do końca mnie zrozumiałeś: problem dotyczy wyłącznie czcionek produkcji innej niż M$, w moim przypadku produkcji Corel'a.
Użycie na czcionce Corelowskiej celem wprowadzenia polskiej litery ALT, powoduje, że wordXP i 2k3 przestawia czcionkę na produkcji M$, np. TNR. 8 )
fakt, że na "obcej" czcionce głupieje - tak jak Ty nie wiem dlaczego
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.